• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    RSZ: dobrej tip. diky. jak je velky to parkoviště?
    RSZ
    RSZ --- ---
    SOJKA: zajed před kemp u zoo, je tam novej hezkej a klidnej parkac. 2-3 auta tam stojej vždy, je to schovaný, zarostlý, čistý, klidný a do zoo 100m. Ani nábytek venku není problém (je to teda furt parkac žejo)
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    mimochodem nevíte někdo o nakem miste pobliz zoo ve Dvoře Králové?
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    MIK23: shit!
    VELADA
    VELADA --- ---
    ROBOOTEK: ale tak vpoho.. 2023 to prej už začne stagnovat.. lidi to omrzí.. auta začnou prodávat :-)))
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    letos to bede asi zajimavy..
    Havlíček: Karavany a obytňáky? Fenomén, je vyprodáno na roky. Česko není připraveno - DVTV na Aktuálně.cz
    https://video.aktualne.cz/dvtv/havlicek-karavany-a-obytnaky-fenomen-je-vyprodano-na-roky-ce/r~f678d12ab29a11ebaedf0cc47ab5f122/
    KOUDELNIK213
    KOUDELNIK213 --- ---
    My byli teďka o víkendu na Stvořidlech a docela pohoda, zatím se nic neplatí a vše v provozu, hospody, záchody a tekoucí voda. Sice přes den dost místních domorodců, ciklistu a trampů ale večír klid. Byli jsme na takovým velkým place jen 2 auta. Jen ty vykáceny lesy tomu moc nepřidaji :/

    ONDYXINNYX
    ONDYXINNYX --- ---
    FDM_NACELNIK: jj reklamu sem slysel náhodou na fajn radiu
    MIK23
    MIK23 --- ---
    ADIK: dělal to tak už dříve s jinými fleky. Že je Strnad pěkně vykutalenej hajzlik se ví obecně už celkem dlouho. O náhodu vazbě nejde
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    Jinak na na bezkemp je i reklama v rádiu nějakém pražském.
    ADIK
    ADIK --- ---
    MIK23: to mas nejak overeny info, ze provozovatel bezkempu obvolaval majitele fleku z park4night?
    MIK23
    MIK23 --- ---
    HANZO: hmmm tyhle zmrdy bych všechny pověsil za koule do průvanu. Na katastru si zjistil majitele pozemku a obvolal to a přesvědčoval ať to hodej k němu na pronájem... Že je to zmrd vím už dlouho, ale že je to až takovej zmrd.... Doufám že mu místní osazenstvo nenechá ani korunu zmrdovi
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    LESH: nějaký místo tam je, ale na freaks truck cup to nevidim :)
    LESH
    LESH --- ---
    DOCTOR23: ...takze kolik se nas k tobe vejde? ;)
    FOSSIL666
    FOSSIL666 --- ---
    PPNEKK: Haha :)))
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    FOSSIL666: jinak s tema prutama jen tak nahozenejma :D u nas to tak taky vypadalo kdyz za tri dny ani tuk :))
    FOSSIL666
    FOSSIL666 --- ---
    PPNEKK: Jojo, ja to tam znam... jsem Brandejstak :) je fakt, ze jsem tam dlouho nebyl, a nebo jsem znacku prehlid :)
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    FOSSIL666: na strane od Labe. Je to vlastne takovej poloostrov na kterym je hodne fleku a v jednom místě by se skoro dalo chytat na Labi i na Probostskejch zaroven :D Ta zakazova znacka je u vjezdu u cisiticky.
    FOSSIL666
    FOSSIL666 --- ---
    PPNEKK: A byli jste na strane od Labe, nebo z druhy strany od Boleslavi? Jestli od Labe, tak cumim. Driv tam vjezd nebejval:( Nicmene obecne u nas okolo Brandejsa jsou cedule, ze stani pres noc jen pro rybare apod.. ale nikdo to vylozene nekontroluje.. btw. Obcas jsem mel pri prochazkach se psem podel labe z nekterejch lidi dojem, ze pruty maj nahozeny jen tak aby se nereklo..:D
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    PPNEKK: na mém oblíbeném skoro free místě (je to sice kemp, ale jen od května do září) vyrostly přípojky elektriky a cena za pobyt samozřejmě taky...:(
    úplně to vidim, jak tam stojí ty auta z půjčovny a mají namířený satelity na TV NOva :D
    no, nic já jsem si pronajal pozemek u Ohře a mám to na salámu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam