• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    Jezdíte kempovat?Znáte pěkný místo?Máte oblíbený kemp?Nebo FREE flek?Líbilo se vám někde?

    Sezóna začíná!!!!

    Jestli chcete profláknout kemp,použijte kouzelné slůvko "Kemp"

    Jestli chcete profláknout Freeflek,použijte kouzelné slůvko "Freeflek"

    Usnadní to ostatním filtraci



    Mapa FreeFleků
    rozbalit záhlaví
    CUKI
    CUKI --- ---
    SOJKA: Tak já myslím, že udělal dobrý business, takže se toho jen tak nezbaví.
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    KOUDELNIK213: snad mu nezavola nekdo z bezkempu
    KOUDELNIK213
    KOUDELNIK213 --- ---
    Kdyz uz se se tu resi okoli Palavy, tak jsme kempili primo nad vinným sklípkem mezi hornima a dolnima Vestonicema teda po dohode s majitelem sklipku nic po nas nechtel. Ale stejnak jsme si u nej koupily nejaky to vino a nechli nejaky to kilo na vic. Mam na nej i kontakt. Ale misto je tak pro 2x3 obytky max..


    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    PPNEKK: Sami taky cestujou pissbydlíkem!
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    PPNEKK: :D
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    Tak jsem dnes mrknul na bezkemp a tenhle flek bude asi presne pro nas. Hipiss welcome :D

    TROX23
    TROX23 --- ---
    ATARKA: jenom kdyz chces neomezenej vstup do zoo, krome nocniho safari, to se plati zvlast
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    ATARKA: to netusim, ja tam jen volal.
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    SOJKA: co sem četla na těch stránkách, tak kemp na minimálně dvě noci ne...nebo ne ?
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    RSZ: jak z pohádky díky za info. Ve Dvoře to neznám byl jsem tam naposled se základkou v devadesátkách
    RSZ
    RSZ --- ---
    SOJKA: hele kolem Dvora je toho na parkování jinak po kokot, přes noc přespěte u přehrady vedle (asi 5km) na parkáči třeba, jestli nechceš platit 3 kila (sory nevěděl jsem)

    SOJKA
    SOJKA --- ---
    Já chtěl te soboty na nedeli do kempu ale maji jeste zavreno. 300 me nezabije ale tak nějak mam lepsi pocit když je to free 😀
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    SOJKA: Zas na druhou stranu. Za tři čenta tam budeš přes noc legal, bez nějaké vyhazovací prudy.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    FAEKAL: Toho bych se nebál. Řekl bych že na to v kempech budou všichni pěkně po česku, prcat...
    Tak nějak stejně jako na zahrádkách putik. ;)
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    SOJKA: joo letos to budou tunit asi na hodne mistech, ted jeste ty opatreni v kempech, vsichni budou ted divocit ...
    https://all4camper.com/cs/kempy-se-oteviraji-jiz-24-kvetna-ma-to-vsak-dve-velke-ale/
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    jen koukám na p4night ze už to tam potunili o ceduli a platbu

    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    SOJKA: Muzu potvrdit, pred vjezdem do kempu bezne 3-4 obytky celej vikend na parkalesu, my byli v kempu tam je super zazemi a vyžiti pro decka
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Joo, vím. Tam si lidi rezervujou flek rok dopředu. Ale nějaké termíny tam ještě volný maj.
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    TOMBRIDER: No ten je ve hre na sobotní večer, tohle chci na patecni.Kdyz jsem to resil loni tak to bylo dost zabrany dopredu a to bylo normalne otevřený.Ale stejne radsi freekamping 😉
    RSZ
    RSZ --- ---
    .. ale kemp je to skvělej, děti to zulej kazdej rok
    RSZ
    RSZ --- ---
    TOMBRIDER: bývá vyprodáno
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam