• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    CUKI
    CUKI --- ---
    SOJKA: Tak já myslím, že udělal dobrý business, takže se toho jen tak nezbaví.
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    KOUDELNIK213: snad mu nezavola nekdo z bezkempu
    KOUDELNIK213
    KOUDELNIK213 --- ---
    Kdyz uz se se tu resi okoli Palavy, tak jsme kempili primo nad vinným sklípkem mezi hornima a dolnima Vestonicema teda po dohode s majitelem sklipku nic po nas nechtel. Ale stejnak jsme si u nej koupily nejaky to vino a nechli nejaky to kilo na vic. Mam na nej i kontakt. Ale misto je tak pro 2x3 obytky max..


    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    PPNEKK: Sami taky cestujou pissbydlíkem!
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    PPNEKK: :D
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    Tak jsem dnes mrknul na bezkemp a tenhle flek bude asi presne pro nas. Hipiss welcome :D

    TROX23
    TROX23 --- ---
    ATARKA: jenom kdyz chces neomezenej vstup do zoo, krome nocniho safari, to se plati zvlast
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    ATARKA: to netusim, ja tam jen volal.
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    SOJKA: co sem četla na těch stránkách, tak kemp na minimálně dvě noci ne...nebo ne ?
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    RSZ: jak z pohádky díky za info. Ve Dvoře to neznám byl jsem tam naposled se základkou v devadesátkách
    RSZ
    RSZ --- ---
    SOJKA: hele kolem Dvora je toho na parkování jinak po kokot, přes noc přespěte u přehrady vedle (asi 5km) na parkáči třeba, jestli nechceš platit 3 kila (sory nevěděl jsem)

    SOJKA
    SOJKA --- ---
    Já chtěl te soboty na nedeli do kempu ale maji jeste zavreno. 300 me nezabije ale tak nějak mam lepsi pocit když je to free 😀
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    SOJKA: Zas na druhou stranu. Za tři čenta tam budeš přes noc legal, bez nějaké vyhazovací prudy.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    FAEKAL: Toho bych se nebál. Řekl bych že na to v kempech budou všichni pěkně po česku, prcat...
    Tak nějak stejně jako na zahrádkách putik. ;)
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    SOJKA: joo letos to budou tunit asi na hodne mistech, ted jeste ty opatreni v kempech, vsichni budou ted divocit ...
    https://all4camper.com/cs/kempy-se-oteviraji-jiz-24-kvetna-ma-to-vsak-dve-velke-ale/
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    jen koukám na p4night ze už to tam potunili o ceduli a platbu

    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    SOJKA: Muzu potvrdit, pred vjezdem do kempu bezne 3-4 obytky celej vikend na parkalesu, my byli v kempu tam je super zazemi a vyžiti pro decka
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Joo, vím. Tam si lidi rezervujou flek rok dopředu. Ale nějaké termíny tam ještě volný maj.
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    TOMBRIDER: No ten je ve hre na sobotní večer, tohle chci na patecni.Kdyz jsem to resil loni tak to bylo dost zabrany dopredu a to bylo normalne otevřený.Ale stejne radsi freekamping 😉
    RSZ
    RSZ --- ---
    .. ale kemp je to skvělej, děti to zulej kazdej rok
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam