• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    TATEREZA: Tam se zrovna letos chystáme;)
    MATT
    MATT --- ---
    TATEREZA: po tripu na polský pobřeží se mě děti ptaly, kdy pojedem k tomu _teplýmu_ moři ;))
    MBL409
    MBL409 --- ---
    Tak jsem koukl na mapu a fakt ten čas letí. Asfaltka až tam, velký parkoviště, občerstvení a ta benzínka tam taky tenkrát nebyla. Před lety tam vedla polňačka a ní stálo pár obytňáků. Většina lidí byli místňáci. Nás tam posledně vezl školní autobus, dole ve vesnici mi dělali startér a majitel servisu nám ho stopnul… letí to, letí..
    MBL409
    MBL409 --- ---
    TROX23: jo, časy se mění.. já tam byl naposledy před 12-ti lety :-)
    TROX23
    TROX23 --- ---
    Mapy Google
    https://www.google.com/maps/place/Nuovo+Messico+Bar+Ristorante/@43.3266065,10.4572116,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x12d5fd4175b27a4f:0xecc49182e91bc37e!8m2!3d43.3266026!4d10.4594003
    tady ma typek super barek, kousek od nej je stellplatz za 10E. toci tam Plzen a ma i zmrzlinu pro psy, je to nakej techak co v livornu zevlim CA, je tam krasnej borovicovej les a freebeach takze koupacka i se psem, byli sme tam nekolikrat
    TROX23
    TROX23 --- ---
    MBL409: S obytnakem sme nikde nezaparkovali, ikdyz psali ze na pohodu, tak na kazdym parkovisti 2m zavora :( nechali sme to na pumpe a sli se tam aspon projit pesky.
    MBL409
    MBL409 --- ---
    DEEJAYY: kdyby jste nechtěli sjet půl Evropy, ale vystačili si s Toskánskem, tam je tam spousty hezkejch míst kde se dá strávit den. Např. u Grosseta volně přístupný termály.

    TROX23
    TROX23 --- ---
    DEEJAYY: myslim, ze se to vztahuje na karavan/obytku mozna i stan vc elektriky, jestli se pripadne doplaci neco lidi navic, nevim. my sme dva pes a vzdycky to stacilo, nikdo po nas nic dlasiho nechtel, nektery kempy to maj treba i do 10.7.
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    MBL409: paráda, tohle přesně potřebuji vědět :) díky moc

    TROX23: a stačí jen pro jednoho, nebo jí musíme mít všichni?
    TROX23
    TROX23 --- ---
    DEEJAYY: pisa je od more kousek;) a jestli neznas ACSI kartu tak se na to podivej, stoji asi 500 na rok, mas tam kempy v cely evrope, je to teda mimo sezonni, ale jestli jedes ted tak to stihnes vetsinou ty kempy stojej 12 14 16 18 20 euro
    MBL409
    MBL409 --- ---


    MBL409
    MBL409 --- ---
    DEEJAYY: koupání pěkný na jih od Viareggia. (Pisa cca 25 km) Národní park. Pod přístavem co nejdál na jih a potom lesem cca 15 minut. Italové neradi choděj, tam je pláž celkem volná. Doporučuju nevynechat ve Viareggiu přístav-doky, stavějí tam lodě jak pro šejky, tak vojenský zásahový lodě pro Carabirinieri. Taky je tam na jaře největší evropský karneval a někdy jsou dny otevřených dveří v areálu kde se staví alegorický vozy. Pro děcka určitě zajímavý…
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    TATEREZA: byl jsem taky okruh (Mazury, Vlčí doupě, Gdaňsk, Hell, Leba) a můžu jen doporučit ;)
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    TATEREZA: ja byl teda jenom jednou v sezóně ve Svinousti na otocku se vykoupat a pláže byly narvany. : o)))
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    TATEREZA: děkuji, já bych ho bral hned, ale prcek si usmyslel, že chce za vysvědčení vidět Pisu a dát si tam pizzu .. takže se Itálii nevyhnu a pak to z ní vezmeme asi na Švýcarsko

    LOJZAK: díky, takhle nějak to asi bude, jen ty jezera budou po cestě tam a zpět přes Švýcarsko
    TATEREZA
    TATEREZA --- ---
    DEEJAYY: za tejden se dá i s rezervou stihnout třeba roadtrip na rujanu a nebo polský pobřeží (můžu jenom doporučit, polsko má prostě svoje kouzlo, krásný pláže a písečný duny, dobrý ceny a neni pro moc lidí v hledáčku - i když já byla jen mimo sezonu, ale nemyslim, že by do polska i v létě jezdily davy) - začít ve štětíně a sjet si to po pobřeží do gdaňsku, případně když se stihne, tak ještě mazurský jezera...
    LOJZAK
    LOJZAK --- ---
    DEEJAYY: peknej okruh jsme meli pred par lety taky cca na tyden . Benatky , Lago di Garda v IT a zpatky pres Rakosuke jezera Altensee, Traunsee Attersee , Grundlsee
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    DEEJAYY: pokud mas jenom tyden, tak byxh evropu zuzil na CZ, SK, PL, D, A
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    dostal jsem na tejden obytňák a chtěl bych vytáhnout rodinu někam po Evropě - ale vzhledem k tomu, že už je to od soboty, tak asi nemám šanci stihnout něco pořádně naplánovat ...
    proto bych se rád inspiroval někým, kdo má podobný trip za sebou :)
    předem díky ... je mi vlastně úplně jedno jestli to bude na sever nebo na jih ...
    ADIK
    ADIK --- ---
    HANZO: tak na nedeli byla super predpoved, tak je jasny, ze kemp byl plnej kiteru/windsurferu ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam