• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    TATEREZA
    TATEREZA --- ---
    DEEJAYY: za tejden se dá i s rezervou stihnout třeba roadtrip na rujanu a nebo polský pobřeží (můžu jenom doporučit, polsko má prostě svoje kouzlo, krásný pláže a písečný duny, dobrý ceny a neni pro moc lidí v hledáčku - i když já byla jen mimo sezonu, ale nemyslim, že by do polska i v létě jezdily davy) - začít ve štětíně a sjet si to po pobřeží do gdaňsku, případně když se stihne, tak ještě mazurský jezera...
    LOJZAK
    LOJZAK --- ---
    DEEJAYY: peknej okruh jsme meli pred par lety taky cca na tyden . Benatky , Lago di Garda v IT a zpatky pres Rakosuke jezera Altensee, Traunsee Attersee , Grundlsee
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    DEEJAYY: pokud mas jenom tyden, tak byxh evropu zuzil na CZ, SK, PL, D, A
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    dostal jsem na tejden obytňák a chtěl bych vytáhnout rodinu někam po Evropě - ale vzhledem k tomu, že už je to od soboty, tak asi nemám šanci stihnout něco pořádně naplánovat ...
    proto bych se rád inspiroval někým, kdo má podobný trip za sebou :)
    předem díky ... je mi vlastně úplně jedno jestli to bude na sever nebo na jih ...
    ADIK
    ADIK --- ---
    HANZO: tak na nedeli byla super predpoved, tak je jasny, ze kemp byl plnej kiteru/windsurferu ;)
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    HANZO: my byly v Pavlove ve čtvrtek a nikde nikdo. V Dolních Vestonicich je pekne parkoviste na přespání. Celkově morava v tydnu zatim temer bez turistitu.

    HANZO
    HANZO --- ---
    O víkendu jsme byli na Palavě (výjimečně bez obytky) a ty voe, dneska má snad obytnák nebo dodávku každej, kdo má do prdele douru. Každý druhý auto obytný, do kempu pod Pavlovem fronta na silnici z obou směrů...
    KARLOS
    KARLOS --- ---
    Berounka ted o vikendu. Vraceli jsme se sem po deseti letech a je to tu snad jeste krasnejsi.

    RSZ
    RSZ --- ---
    RSZ: Letos nás bylo 6 aut, asi 15 dětí a opět všichni nadšený. Dokonce prošel obří stan postavenej přes dva fleky, na což tam asi moc zvyklí nejsou..
    ..free to tedy není, pardon za ot
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    CUKI: pissnis ;)
    CUKI
    CUKI --- ---
    SOJKA: Tak já myslím, že udělal dobrý business, takže se toho jen tak nezbaví.
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    KOUDELNIK213: snad mu nezavola nekdo z bezkempu
    KOUDELNIK213
    KOUDELNIK213 --- ---
    Kdyz uz se se tu resi okoli Palavy, tak jsme kempili primo nad vinným sklípkem mezi hornima a dolnima Vestonicema teda po dohode s majitelem sklipku nic po nas nechtel. Ale stejnak jsme si u nej koupily nejaky to vino a nechli nejaky to kilo na vic. Mam na nej i kontakt. Ale misto je tak pro 2x3 obytky max..


    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    PPNEKK: Sami taky cestujou pissbydlíkem!
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    PPNEKK: :D
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    Tak jsem dnes mrknul na bezkemp a tenhle flek bude asi presne pro nas. Hipiss welcome :D

    TROX23
    TROX23 --- ---
    ATARKA: jenom kdyz chces neomezenej vstup do zoo, krome nocniho safari, to se plati zvlast
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    ATARKA: to netusim, ja tam jen volal.
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    SOJKA: co sem četla na těch stránkách, tak kemp na minimálně dvě noci ne...nebo ne ?
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    RSZ: jak z pohádky díky za info. Ve Dvoře to neznám byl jsem tam naposled se základkou v devadesátkách
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam