• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    Jezdíte kempovat?Znáte pěkný místo?Máte oblíbený kemp?Nebo FREE flek?Líbilo se vám někde?

    Sezóna začíná!!!!

    Jestli chcete profláknout kemp,použijte kouzelné slůvko "Kemp"

    Jestli chcete profláknout Freeflek,použijte kouzelné slůvko "Freeflek"

    Usnadní to ostatním filtraci



    Mapa FreeFleků
    rozbalit záhlaví
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    ANTONIN: nemam cooka. viz foto v MB foru. diky za vsechny tipy, uz jsem zpet doma, pocasi nam do toho hodilo vidle.
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    ANTONIN: na komine v teplarne
    HANZO
    HANZO --- ---
    Nevíte někdo o fleku kolem Herlikovic?
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    TLOUDEV: Heled a kde přesně budeš makat…
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    MRKEVREDKEV: dik, vypada to hezky, ale jelkoz mam byt kazdy rano v 7:00 nastoupenej pred fabrikou, tak asi radeji vyuziju blizsi Lojzakovo. Stejnak dik.
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    LOJZAK: jo to vypada paradne. shodou okolnosti jsem jel nedavno okolo, ale jen prosvistel.. aspon vim kde to je. Diky.
    LOJZAK
    LOJZAK --- ---
    TLOUDEV: 49.7157147N, 13.3566561E tam jsme byli na nejaykm mejdanu pred lety . Klidny misto , kousek voda , pivo a mozna i zachody :)
    VELADA
    VELADA --- ---
    MRKEVREDKEV: koukám na to v mapě a je to hrozně krásný místo.. a ta studánka Prdlavka tam.. LOL! :-)))
    HAWKEYE
    HAWKEYE --- ---
    GILLIATT: před měsícem jsem potkal v Albánii lidi co byli před tim v Řecku, a prej v pohodě. Protokol neměli a vyplňovali ho až na hranicích. Žádnej kemp rezervovanej neměli.
    MRKEVREDKEV
    MRKEVREDKEV --- ---
    TLOUDEV: neni to uplne supr blizko Plzni, ale splnuje to vse, co zadas Pozice na mapě
    49.8981768N, 13.2472387E https://mapy.cz/s/peroletama
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    nekde nejakej tip na par noci s obytnakem v plzni a okoli? jedu tam ted na vikend makat, tak idealne vecerni koupacka (nekde u rybnika) a pivostanek..
    MBL409
    MBL409 --- ---
    GILLIATT: asi ti moc nepomůžu, byli jsme tam teď letecky. Kontrola jen zběžně, namátkově posílají jednotlivce na testy. Ale všeobecně co jsme se dozvěděli, že Řecko nechce být restriktivní, další sezónu bez turistů si nemůžou dovolit.
    Určitě nejvíc záleží na koho na hranicích narazíte…
    Příjezdový formulář nutností, ale že by si ověřovali ubytování v kempu o tom dost pochybuju.
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    a ještě - řešili jste někdo poslední dobou vstup do řecka? Je potřeba získat příjezdový protokol , kde chtějí přesné datum příjezdu, místo překročení hranic a adresu ubytování. Je možný si to vyplnit někde před hranicema s random adresou ubytování (kemp atd) - ověřují to ubytování nějak? Vzhledem k naší pomalosti též netušíme přesné datum vstupu a vlastně ani hraniční přechod....a ubytování taky nemáme:)....Je potřeba si třeba kvůli tomu aspon na chvíli rezervovat kemp, nebo se ve formuláři prostě zadá adresa a dal se to neřeší? (nepustí mě to dál, když nevím datum a přechod), díky všem:)
    KARAMARA
    KARAMARA --- ---
    PPNEKK: tady beru pravidelně vodu, od listopadu do dubna nelze. I tak super (mistnakum stačí na pivko, dá se domluvit)
    LEF
    LEF --- ---
    prosim o radu. shanim nosic na 4 kola na T5. nachazim akorat od Thuhle na T6.* :-( Nejaka jina alternativa Thule (drahy, chabe zabezpeceni). Vyhodou vyssi nosnost pro pripadne elektrokolo v budoucnu. Mam na sehnani necelych 14 dnu.

    Diky
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    GILLIATT: tam jsem byl jenom jednou a typek za namy taky prijel ar zaplatíme. Chtel asi kilo za noc coz mi pripadalo v pohode protože jsem tam mohl bez problrmu chytat ')
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    no a jinak - po letech v téčku ve čtyřech a loňských půjčovnách, jsme náhodou narazili na tohle auto a pořídili plasťáka:), děti rostou.... tak se
    LESH: a PPNEKK: nelekněte, když se fakt ozveme :) , nebo nějaký podzimní víkendový výlet by byl taky fajn.
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    veselské pískovny
    49.176310, 14.711549
    travnatej parkáč u pískovny, kolem 10 h ráno jezdí pán vybírat 150 kč/den, je tam stín, pár metrů do rybníka a zázračně stále prázdno - vybírači a hlídači směřují všechny na velké travnaté parkoviště pro karavany kousek vedle. tak doufám, že to tam vydrží a nezakážou to:). Nocují tam hlavně rybáři.
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    Slavonice, stání u nádraží, byli jsme tam jen přes den, ale přes noc by taky nebyl problém, případně zelenej parkáč kousek pod náma
    48.994390, 15.349737
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam