• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    ATARKA: madari, srbove a bulhari taky ne. Rekove maji na benzinkach, obchodacich a obcas s ni nekdo chodi po ulici.
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    GILLIATT: Rujana to samý, tady neměla respirator ani paní na benzince
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    FEEX: kousek od Hřenska je pekny misto u Labe. Tak na dve auta. Sjizdi se tam z toho parkoviste. Vim, ze je to na samem kraji ceskeho svycarska, ale lepsi nez nic :)) https://mapy.cz/s/bazejugazu
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    Jezis, tak my resime protokoly a tecku...na vsech hranicich nad nama mavli rukou, nikdo nenosi rousky, v madarskem akvaparku fakt nepozaduji antigen, rekove se podivali na nase doklady vytvorene pred hranici levym okem - stacilo ukazat v mobilu, ani nescrollovali..nejak nas v tom cesku zbytecne vydesili s tim cestovanim.
    FEEX
    FEEX --- ---
    Někdo tipy na místa v českým Švýcarsku ?
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    ANTONIN: nemam cooka. viz foto v MB foru. diky za vsechny tipy, uz jsem zpet doma, pocasi nam do toho hodilo vidle.
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Ještě tohle místo:
    54.6420803N, 17.0209908E
    Je to je takový lesní parkovišťátko u silnice, ale v nouzi by se dalo. Jsou tam dvě hromady dřeva a pár místeček, který jsou takový hezký a na první dobrou ze silnice málo viditelný. Málem jsme tam zůstali, ale nakonec jsme jeli dál, každopádně tam byl zapíchlej takovej krásnej Brémič a asi tam zůstat přes noc nebyl problém.
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    54°18'54.998"N, 16°12'32.011"E
    My jsme teď byli tři dny tady. Dřív se prý dalo zajet až do toho lesa, ale to parkoviště je skvěle zašitý a na tý točně je i toika, kterou každej den revitalizujou. Do městečka pro cokoliv kousíček. Takhle se jen projde lesíkem pár metrů a moře.

    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    V srpnu se chystame do Polska k mori. Chceme projet cele pobrezi. Nemate nejake tipy na freekempig? Neco jsem si vytipoval na mapach a neco malo jsem vyhledal tady v diskuzi, ale treba mate v rukavu nejakej peknej flek na kterej jsem nenarazil:)) diky
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    ANTONIN: na komine v teplarne
    HANZO
    HANZO --- ---
    Nevíte někdo o fleku kolem Herlikovic?
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    TLOUDEV: Heled a kde přesně budeš makat…
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    MRKEVREDKEV: dik, vypada to hezky, ale jelkoz mam byt kazdy rano v 7:00 nastoupenej pred fabrikou, tak asi radeji vyuziju blizsi Lojzakovo. Stejnak dik.
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    LOJZAK: jo to vypada paradne. shodou okolnosti jsem jel nedavno okolo, ale jen prosvistel.. aspon vim kde to je. Diky.
    LOJZAK
    LOJZAK --- ---
    TLOUDEV: 49.7157147N, 13.3566561E tam jsme byli na nejaykm mejdanu pred lety . Klidny misto , kousek voda , pivo a mozna i zachody :)
    VELADA
    VELADA --- ---
    MRKEVREDKEV: koukám na to v mapě a je to hrozně krásný místo.. a ta studánka Prdlavka tam.. LOL! :-)))
    HAWKEYE
    HAWKEYE --- ---
    GILLIATT: před měsícem jsem potkal v Albánii lidi co byli před tim v Řecku, a prej v pohodě. Protokol neměli a vyplňovali ho až na hranicích. Žádnej kemp rezervovanej neměli.
    MRKEVREDKEV
    MRKEVREDKEV --- ---
    TLOUDEV: neni to uplne supr blizko Plzni, ale splnuje to vse, co zadas Pozice na mapě
    49.8981768N, 13.2472387E https://mapy.cz/s/peroletama
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    nekde nejakej tip na par noci s obytnakem v plzni a okoli? jedu tam ted na vikend makat, tak idealne vecerni koupacka (nekde u rybnika) a pivostanek..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam