• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    Jezdíte kempovat?Znáte pěkný místo?Máte oblíbený kemp?Nebo FREE flek?Líbilo se vám někde?

    Sezóna začíná!!!!

    Jestli chcete profláknout kemp,použijte kouzelné slůvko "Kemp"

    Jestli chcete profláknout Freeflek,použijte kouzelné slůvko "Freeflek"

    Usnadní to ostatním filtraci



    Mapa FreeFleků
    rozbalit záhlaví
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    CUKI: my jsme před pár lety v Seville tak dlouho hledali, až jsme to vzdali, auto hodili na placený parking, město za den prošli a večer táhli pryč.. :(
    CUKI
    CUKI --- ---
    METAK:
    PANPOSPA: Já se Seville právě posledních 20let vyhýbal, protože jsem tam měl kdysi nějaké problémy s policií, které se řešili soudně.
    Před pár lety jsem se tam chtěl vrátit, ale fakt nebylo, kde rozumně zaparkovat. Takže jsme to jen projeli dál. Tedy za jakýkoliv takový bod budu vděčný. Měl jsem echo od místních, dokonce tam jedna kamarádka studovala, ale všechny typy byli marné. :-(
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    Njn sem psal nic moc, ale zase Sevilla stojí za to;)
    METAK
    METAK --- ---
    ANTONIN: a mistni mladez se tam chodi bavit tim,ze tam rozbijeji lahvace o zem
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    PANPOSPA: na tu sevillu bacha, místo na návštěvu města ideální, za 10min v centru ale všude jsou tam vruty a hrebíky

    CUKI
    CUKI --- ---
    VELADA: no mě spíš nasírá to jak z toho všude budují komerční lázně. To není jen tento. V posledních letech nefinitivně pohřbili jefre nuevo, prý tedy něco teče z toho úplně původního, ale já ho v noci nenašel.
    No pak asi před pěti lety zlikvidovali oba prameny v Almerii, kde investovali nemalé prostředky aby roura skončila až v moři. Ourense škoda slov, už asi 2 roky...
    Negratin, tam taky už je jen soukromé balneario...

    Svět se mění :-(
    VELADA
    VELADA --- ---
    CUKI: tak asi jsem se měla vyjádřit jasněji.. na té gps lokaci co jsem poslala je prostě sucho.. nic na koupačku. Ani nohy nesmočíš. Vlastně ne.. lžu.. je tam koryto plný zelený vody a rodinka žab. Takže pohoda.. nevyschlo to :-)))
    CUKI
    CUKI --- ---
    PANPOSPA: Na Gibraltartu jsme spali několikrát přímo u majáku a nebo u mešity
    Cádiz zase dobrý parkování přímo u univerzity. Jsou tam ale asi jen 3 místa...
    Sevillu rád vyzkouším. Minule jste ji vzdali. Měli jsme vyhlídnutý asi 3 fleky ale 2 plný a třetí zrušenej. A nic rozumnýho jsme nenašli a nebo to bylo daleko.
    CUKI
    CUKI --- ---
    VELADA: nevyschl, jen ho přesměrovali do soukromých lázní, ale ten u Mazarronu opravdu dosti chladne. Naposled jsem tam byl 2 roky nazpátek a už fungovalo rozumně jen jedno malé jezírko a nic moc. Když jsme tam byli poprvé Tak se dalo dobře pobejt i v tom největším...
    Letos psal kamarád -docela zklamání :-(
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    Tak Španělsko na jihu před dvěma lety, už to může bejt trochu jinak

    Almerie - obrovskej plac, jede se tam z toho parkoviště, kam posílám gps
    36.814643, -2.424973
    Mapy Google
    https://goo.gl/maps/5Nz47CbUUgD1PQxn9

    Nerja - kousek od moře a od města, ale nic moc.. gps posílám kudy se tam jede, link na plac
    36.744611, -3.886327
    Mapy Google
    https://goo.gl/maps/qJEsG5XB71sUX5Ei8

    Malaga - ve městě se celkem dá zaparkovat i s náklaďákem v uličkách mimo centrum, ale jinak kemping a kalba několik dnů jde tadyhle u lesíka... akorát tam není moře no
    36.749088, -4.391288

    U Gibraltartu se dá zaparkovat na La Linea a dojet to třeba na kole.. čím dál podél moře, tím větší soukromí
    36.211057, -5.325810

    Cádiz - tady můžete být jak dlouho chcete, ale je to docela štreka do města, dá se i ve městě s menším autem
    36.466499, -6.254916

    Sevilla - tržiště, občas funguje, nic moc, ale kousek do města
    37.371040, -5.995611

    Lisabon - tady sme stáli několik dnů uplně v klidu, nejlepší projížďka na kole do centra podél vody
    38.695760, -9.198386
    VELADA
    VELADA --- ---
    Vyzkoušeno za vás..

    Tady tankuje usměvavá slečna plyn i do lahví.. Mazarron.. jižně od Cartagena
    37.5930102N, 1.3168420W

    Termalní pramen v La Hoya - Huércal-Overa vyschnul
    37.4752554N, 2.0032804W
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    BIGHEAD: posta
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    SOJKA: Mas termin???
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    BIGHEAD: no napadlo me, ze bych se tam podival. Ale asi spis si zopaknu Sardinii
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    SOJKA: Planujes na leto???
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    HANZO: mno.. sem jsem to dával dřív, ale pro jistotu rozhodil sítě i jinde
    HANZO
    HANZO --- ---
    SOJKA: ne, jen mne to pobavilo, protože jsem to tam zahlídl asi před pěti minutama :))
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    HANZO: a ty mi k tomu neco reknes? :)
    HANZO
    HANZO --- ---
    SOJKA: už ti někdo odpovídal na facebooku ;)
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    Ahoj, byl jste nekdo obytkou na Elbe?
    FOSSIL666
    FOSSIL666 --- ---
    ANTONIN: Sever je furt cajk, cely severni pobrezi je krasny a je tam spousta super mist. Pres leto cekej ze to bude vic busy, galicie nejmin, protoze i v lete tam muzes chytit hnusny pocasi. Jih spanelska je oproti severu kekel :) nicmene pres leto bude u plazi klasicky triliarda nemcouru.. ale da se. Vnitrozemi klidnejsi, hory krasny. Satanzel localos uz po letech prisli na to jak s pozemkem u oceanu vydelat easy money a dost mist, kde se driv dalo bejt free si obehnali provazkem a vybiraj prachy, ale furt se da jeste dost fleku najit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam