• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    2ND
    2ND --- ---
    TOMASS: to je ten samy co jsem sem daval, Kramerakoupil, Dometic, jen uz se nedela...
    SOJKA: ten se neda moc slozit vypada :|
    TOMASS
    TOMASS --- ---
    2ND: Kramer
    2ND
    2ND --- ---
    Mel by jste nekdo tip na venkovni grill na 30 Mbar ?
    neco mensiho tak pul metru, jako tenhle, co uz se neprodava.. https://grily.heureka.cz/dometic-classic-2/#specifikace/
    TOMASS
    TOMASS --- ---
    KARLOS: Vjezd bez problému, nikde nikdo( kontrola) spoustu lidí v areálu( turistů), prý by mohl nastat problém při překračování hranic které verou skrz ten areál Chor/BaH. Místa je tam nekonečno přespat tam je asi úplně v klidu.
    KARLOS
    KARLOS --- ---
    Zdar, někdo zkušenost s Željava Air Base? Dá se tam dostat a pokud ano, co spaní na místě?
    Díky
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    Freeflek v nemecku kousek od mesta Cloppenburg. Stoji se v lesiku u místní farmy. Voda a elektrina zdarma. Pro deti tu jsou prolejzacky a je tu i maly vybeh s kozama a prasatama. https://mapy.cz/s/ladokakudu

    _AHMED
    _AHMED --- ---
    LEF: my tam jezdíme každej rok.. hřiště, voda, oheň, hudba, teď i chatky na přespání... No erbos s kendynou na tom makaj furt. Je to kousek od Prahy, ceny nejsou přehnaný a potkáš i známý z akcí, protože je to už docela známý místo
    LEF
    LEF --- ---
    _AHMED: jeee tam sem jednou byl s rodinkou. zrovna sme chytli vikend s festivalem 4 noci 4 usi (nebo kolik jich bylo). bylo to tam moc fajn.
    _AHMED
    _AHMED --- ---
    CLAUDE: poslal bych vás za strejdou erbosem do Nebe, ale je lepší se domluvit s ním než tam přijedete, když je váš chumel :)
    Bar Nebe, Branžež u Ml.Boleslavi. Na netu určitě najdeš fotky i kontakt, když ne...napiš ;)
    CLAUDE
    CLAUDE --- ---
    Nemáte prosím někdo tip na hezké místo v okruhu +-hodinu od Prahy pro 5 dodávek, kde se dá rozdělat oheň a kde je ideálně poblíž nějaké dětské hřiště a není tam moc lidí...?
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    BIGHEAD: mrkni trajekt na Barcelony. Včera mi vyjela akční nabídka 380e dva dospěli dítě a poměrně velký auto.
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    Monopoli / IT je tip. Všiml jsem si toho když jsem tam minulej tejden procházel.
    Mapy Google
    https://www.google.com/maps/@40.9628992,17.2864358,3a,60y,30.72h,81.46t/data=!3m6!1e1!3m4!1sIQvYsca7r8pZAPEM9qLAoQ!2e0!7i13312!8i6656
    CUKI
    CUKI --- ---
    BIGHEAD:
    ROBOOTEK:
    Mě tedy západní pobřeží přišlo vždycky lepší, ale pravdou je že jsem tam byl jen s batohem a ne autem.
    Doporučuju Alburni a na východě třeba není marné Gargano, pod Bari to začíná být na východě sice opuštěnější, ale je to děsná nudná placka.

    Sicílie je hodně opuštěná na jižním pobřeží, ale to mě neuchvátilo no. Mnohem zajímavější je krom Etny tak několik parků na severu. Ale pobřeží je tam dost plné...
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    ROBOOTEK: a na zapadnim teda hlavne vic mest..
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    + dole sou dalnice zafax pac si to tam mafosi prosadili :))
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    BIGHEAD: italie od pulky dolu uplne vpohode.. hlavne tam ale nesmis jet v sezone a talosi kaj myslim celej srpen celorepublikovy prazdniny.. ideal jet zari a nebo jaro cim vic na jih tim lip za me spis lepsi vychodni pobrezi..! Zpadni pobrezi je dost utesovy a tim padem min mist
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    PANPOSPA: Tak tam to ma pod palcem katany:-))) to musi bejt v pohode, tam bych se taky rad podival, ale nevim jak na tom budem casove
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    BIGHEAD: Tam sem nebyl, ale Sicílie je třeba super..jak freecamp, tak všechno ostatní 👌
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    PANPOSPA: Ok dik, jako sardoska byla v pohode pozevlili jsme vsude v poho ale vlastne po sezone
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam