• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    MAJKL09
    MAJKL09 --- ---
    Ahoj máte někdo tušení jak to funguje v Dánsku..
    MRTS
    MRTS --- ---
    PAZI: Je to už nějaký pátek a mimo sezonu, ale nedivil bych se ničemu...
    Něco jsem tu už zminoval: MRTS
    SMELLYDICKHEAD
    SMELLYDICKHEAD --- ---
    PAZI: Freefleking na Korsice….. Buď ready na bezesný noci pokud tě objeví místní vidláci. Hrabačky kolem dodávky o půlnoci, troubení, všechno co si necháš venku - rozházený, rozlitý, vajíčka rozmrdaný po dodávce. Moje zkušenost. Zkušenosti známejch obsahují navíc k tomuhle všemu - probodaný pneumatiky, střílení všelijakejma brokovnicema a pistolema do vzduchu vedle spících lidí v karavanu (viděl jsem děravou střechu, jak padaly broky z nebe), šutry do čelních skel.
    Smůla je, že v noci nevíš kdy ten člověk má zbraň (a místní maj tak 2 flinty na obyvatele) nebo jen vajíčka. Jednoduše bych otevřel dveře v noci a černej vlčák by si s nima poradil, ale oni jsou schopný střílet po čemkoli co se hejbe. Jednoho psa mi tu střelili, druhýho už jim nedám.
    Tohle se tu děje mimo sezónu.
    Můžeš mít štěstí a vychytat místa, kde tě nikdo neobjeví, ale Korsika je malá a Korsičani se nuděj po nocích evidentně a hledaj si zábavu.
    Nechci tě strašit, fakt můžeš vychytat i klidný fleky popř. fleky s bandou Německejch seniorů, kde je nebude lákat jezdit dělat bordel, ale buď připravenej i na extrém…
    PAZI
    PAZI --- ---
    Ahoj, nevíte jak to funguje na Korsice s freeflekingem s dodávkou prosím? Jeli bychom na první dva týdny v červenci, tzn. asi v sezóně.
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    SOJKA: Mam ho taky nemuzu si vynachvalit je to vařičogrilopalačinkovač od ty doby co ho mam tak 90% vseho co udelam je na tomdle
    TOMASS
    TOMASS --- ---
    2ND: To nedá, teď jsem koupil skoro novej na bazoši. :-)
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    vysroubujes nohy a mas z toho takovy ufo v obalu no ale jinak je to super grill
    2ND
    2ND --- ---
    TOMASS: to je ten samy co jsem sem daval, Kramerakoupil, Dometic, jen uz se nedela...
    SOJKA: ten se neda moc slozit vypada :|
    TOMASS
    TOMASS --- ---
    2ND: Kramer
    2ND
    2ND --- ---
    Mel by jste nekdo tip na venkovni grill na 30 Mbar ?
    neco mensiho tak pul metru, jako tenhle, co uz se neprodava.. https://grily.heureka.cz/dometic-classic-2/#specifikace/
    TOMASS
    TOMASS --- ---
    KARLOS: Vjezd bez problému, nikde nikdo( kontrola) spoustu lidí v areálu( turistů), prý by mohl nastat problém při překračování hranic které verou skrz ten areál Chor/BaH. Místa je tam nekonečno přespat tam je asi úplně v klidu.
    KARLOS
    KARLOS --- ---
    Zdar, někdo zkušenost s Željava Air Base? Dá se tam dostat a pokud ano, co spaní na místě?
    Díky
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    Freeflek v nemecku kousek od mesta Cloppenburg. Stoji se v lesiku u místní farmy. Voda a elektrina zdarma. Pro deti tu jsou prolejzacky a je tu i maly vybeh s kozama a prasatama. https://mapy.cz/s/ladokakudu

    _AHMED
    _AHMED --- ---
    LEF: my tam jezdíme každej rok.. hřiště, voda, oheň, hudba, teď i chatky na přespání... No erbos s kendynou na tom makaj furt. Je to kousek od Prahy, ceny nejsou přehnaný a potkáš i známý z akcí, protože je to už docela známý místo
    LEF
    LEF --- ---
    _AHMED: jeee tam sem jednou byl s rodinkou. zrovna sme chytli vikend s festivalem 4 noci 4 usi (nebo kolik jich bylo). bylo to tam moc fajn.
    _AHMED
    _AHMED --- ---
    CLAUDE: poslal bych vás za strejdou erbosem do Nebe, ale je lepší se domluvit s ním než tam přijedete, když je váš chumel :)
    Bar Nebe, Branžež u Ml.Boleslavi. Na netu určitě najdeš fotky i kontakt, když ne...napiš ;)
    CLAUDE
    CLAUDE --- ---
    Nemáte prosím někdo tip na hezké místo v okruhu +-hodinu od Prahy pro 5 dodávek, kde se dá rozdělat oheň a kde je ideálně poblíž nějaké dětské hřiště a není tam moc lidí...?
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    BIGHEAD: mrkni trajekt na Barcelony. Včera mi vyjela akční nabídka 380e dva dospěli dítě a poměrně velký auto.
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    Monopoli / IT je tip. Všiml jsem si toho když jsem tam minulej tejden procházel.
    Mapy Google
    https://www.google.com/maps/@40.9628992,17.2864358,3a,60y,30.72h,81.46t/data=!3m6!1e1!3m4!1sIQvYsca7r8pZAPEM9qLAoQ!2e0!7i13312!8i6656
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam