• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    Jezdíte kempovat?Znáte pěkný místo?Máte oblíbený kemp?Nebo FREE flek?Líbilo se vám někde?

    Sezóna začíná!!!!

    Jestli chcete profláknout kemp,použijte kouzelné slůvko "Kemp"

    Jestli chcete profláknout Freeflek,použijte kouzelné slůvko "Freeflek"

    Usnadní to ostatním filtraci



    Mapa FreeFleků
    rozbalit záhlaví
    ADIK
    ADIK --- ---
    RSZ: good to know...na letecky mape je tam solidne natriskano :)
    RSZ
    RSZ --- ---
    ADIK: partwitzer ted o víkendu 3babky (a od 8-20) za celkem ok parkáč, není to freefleking, ale za 3e jsem na placeném neparkoval ani napamatuju https://mapy.cz/s/gotadegenu

    PSITLAPA
    PSITLAPA --- ---
    Ahoj, jedeme letos s rodinou směr Lefkada. Neměl byste někdo tip na pěkný místo cestou, kde zastavit a zrelaxovat? Cesta bude dlouhá a s dětma to jinak bude k nevydržení. Pojedem asi klasicky Maďarsko-Srbsko-Makedonie-Řecko. Případně kdyby měl někdo tip i na pěkný místo na Lefkadě, budu vděčen.
    ZOLEK
    ZOLEK --- ---
    AUDIAC: byli jsme loni na tomhle free parkingu celou noc i s grilem a bez problemu, dodavek tam parkovalo spousta: https://goo.gl/maps/sZP5MNyR8Xf7dgD96
    CUKI
    CUKI --- ---
    AUDIAC: Flek se tam asi dá najít taky, ale byl jsem tam s bandou co prostě trvala na kempech. Nejdřív jsme byli několik nocí přímo u jezera na východní části jezera. Hned někde na začátku. To bylo nic moc. A pak jsme se přesunuli nad Arco do ZOO kempu. Ten byl už trochu lidštější. Ale taky hlava na hlavě. Výhodou je, že jsi blíž je skalám...
    MAJKL09
    MAJKL09 --- ---
    AUDIAC: doporučuji ti tento:
    Camper Stop Torbole - Area di sosta per camper a Torbole, con accesso diretto alla più bella spiaggia di Torbole
    https://www.camperstoptorbole.com/it
    Východ z kempu je přímo na pláž velký místa na auta i s vodou a elektrikou pěkný socialky.. v sezoně bych ti doporučil rezervaci.. případně hned další kemp je vedle pokud by se tinto nelíbilo..kousek za Torbole jsem spal i mimo kemp byl to nějaký lezecký spot ulice se jmenovala myslím československých legionářů.. bylo to mimo sezonu a bez problémů..
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    máte někdo prosím tip na kempy u Gardy a v okolí? je jich tam asi milion přímo u jezera i okolo, tak si rád nechám poradit, jestli máte s nějakým pozitivní zkušenost.
    freeflekům se samozřejmě nebráním, ale nejsem si jistej, jestli tam něco použitelnýho ještě existuje. jedeme s miminem, takže radši zacáluju kemp a budu mít klid, než abych musel ve 3 ráno pakovat kvůli nasranejm lokálům nebo carabinierům...
    TOMASS
    TOMASS --- ---
    Díky!
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    LESH: tam je to top:) pres den teda natriskano, ale vecer nikde nikdo

    ATARKA
    ATARKA --- ---
    TOMASS: varvara, je tam super restaurace
    LESH
    LESH --- ---
    LESH: ...teda primo tady 43.3826470N, 28.4703062E
    LESH
    LESH --- ---
    TOMASS: Kavarna
    TOMASS
    TOMASS --- ---
    Ahoj poradí mi někdo flek ideálně blízko nebo na pláži mimo města Bulharský pobřeží kdekoliv?
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Pofiltruj....
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    Zvazuji letos ze bych jel do Polska, máte někdo nějaká zajímavá místa? Klidně na Mazurech nebo pak i u moře. Jak je to v Polsku s freekampingem?
    CUKI
    CUKI --- ---
    HONDZIQUE: slovy klasika" All animals are equal, but some animals are more equal than others". :-D

    Jako nechápu proč by vraždění ryb mělo mít přednost před čímkoliv dalším. Když se často na ty lidi kouknu co maj za nádobíčko, tak nechápu co je na tom sportovního? Jako jsou asi rybáři a rybáři. Ale většinou to jsou ti, co dělaj největší bordel, čest výjimkám.

    Před pár lety jsem musel zakročit u jednoho rybníka. Kde, aby byl co největší zisk narvali ho takovým množstvím ryb, že se tam ty ryby udusily, protože nemělo dost kyslíku. A to úplně pominu transport živých ryb.

    Je to prostě business. O ničem jiném to není. Pokud je v zastupitelstvu dost takových, dá se prosadit cokoliv.

    Dobré místa mizí dramatickým tempem a to se netýká jen těch rybníků. Ale ruku na srdce. Kolik jsem viděl lidí v obytňácích, které bych z těch míst nejraději vypakoval taky. Jak je někde cesta kam se dá dostat autem, automaticky se tam začnou hromadit odpadky. Tak to prostě je. Někde je to až neuvěřitelné.
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    HONDZIQUE: byl bych s tim opatrnej.. aby te to nakonec nesemlelo ;))
    RSZ
    RSZ --- ---
    WRNQ: dvojitý hack - rybářský lístek pro mladší děti je obvykle tak za pětinovou cenu
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    HONDZIQUE: Ten je hrozně drahej, na Labi si můžeš koupit jen na určitý úsek, pokud vím...ale taky mě napadla tahle systémová guerilla🙂
    HONDZIQUE
    HONDZIQUE --- ---
    WRNQ: souhlas. Ale jak proti tomu bojovat. Fakt si mam zaridit rybarskej listek?
    MATT
    MATT --- ---
    PAZI: 2015 jsme byli v okolí Rowy. nekonečný pískový pláže a borovicový lesíky. spaly jsme po kempech, protože jsem měl s sebou kámoše s osobákem, stanem a dětma, ale cenově vpoho. nijak přeplněno, víceméně jen lokálové. všude smažený ryby s hranolkama a wafle ;) já od toho nic moc nečekal a nakonec se mi tam líbilo, jen dětem bylo moře studený.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam