• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    KCE
    KCE --- ---
    hele sem skutecne tak pomalej a vsiml jsem si az ted, ze se nazev klubu zmenil?
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    PERGL: Mě přijde, že ožralý hovada v kempu je tak trochu českej lihovej folklor, takže to asi u nás moc majitelům vadit nebude. :))

    Já tedy do CZ kempů jezdím spíš raritně, ale dnes jsem právě hledal nějaký flek poblíž Slap a narazil na kemp Cholín. Hezký místo, za obytńák chtěj asi 60 korun :o) Přes den super, ale padne tma a už se všichni zase vezou na vlně noční hlučné alkodemence bez respektu k sousedům. Asi budu zase dlouho samotařit.
    PSITLAPA
    PSITLAPA --- ---
    PERGL: Čau, je to přesně na opačný straně, ale kdyby náhodou.. My jsme při hledání místa na svatbu mimo jiné zvažovali kemp Tišina vedle Kožlan, hodně sympatický místo a vedle je i rybník a pak kemp v Zadní Třebani. Nakonec jsme teda zvolili statek v Trnobranech (Středohoří), za celej tejden si bral tušim 35k a bylo mu všechno jedno. Je tam sál, pokoje na spaní, vlastní hospoda.. https://www.e-chalupy.cz/ceske-stredohori/ubytovani-trnobrany-penzion-3139.php
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    DYNK: Jojo to vim direkti me poberou, ale chtel sem z piombina rovnou do cavo ale tam me asi nevezmou
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    GILLIATT: No to je slusny, jedu tam as v zari tak snad to bude v pohode
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    BIGHEAD: v tom roce byla na Elbe segra (videla duchodce) a pry byl dost problem najit nenarvanou plaz. Hodne lidi vsude.
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    BIGHEAD: nemuzu si pomoci, ale jak slysim Elba, vybavi se mi:
    Pekelná dovolená! Česi ztroskotali u Elby, na pomoc stále čekají | TN.cz
    https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/374213-pekelna-dovolena-cesi-ztroskotali-u-elby-na-pomoc-stale-cekaji
    Takze s kempujicima cechama zrejme italove problem nemaji:)

    (K tem dochazejicim zasobam - pry byli asi kilak od kramu, ale nikdo se neodhodlal tam zajit)
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    DYNK: No to jo ja pocitam max tyden je to kolem 200km dokola, tak uvidime pojedu z piombina tak me snad vezmou s 3m autem
    DYNK
    DYNK --- ---
    BIGHEAD: měli jsme ji v plánu letos, ale ztroskotalo to na tom, že trajekt z Korsiky pojme jen nízký auta (2.4m tuším). Jinak z toho, co jsem koukal od stolu mi přišlo, že i na týden by to tam bylo dlouhý.
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    Mate nekdo projetou Elbu???
    TROX23
    TROX23 --- ---
    Traunsee, městečko Gmunden naproti požární stanici, parkplatz od 17-9 zdarma jinak 0,5€/h celej den 6€. Asi 5km dal po jezeře restplatz, kde je možný koupacka se psem. O kousek dal prijemnej hike na Hochsteinalm, tam si na svy přijdou zase děti. Fotky mi nak z mobilu nejdou vložit
    PSITLAPA
    PSITLAPA --- ---
    AUDIAC: Kokino vypadá moc hezky, ještě jsem našel kousek vedle Staro Nagoričane a kostel sv. Jiří. Zajížďka v mezích, určitě se tam zastavíme, díky. Našel jsem i moc hezké koupání v řece, kousek od řeckých měst Grevena a pak i Spileo. No a zdá se mi, že by dost stálo za to navštívit NP Rodia. Tak třeba se to taky někomu šikne
    _AHMED
    _AHMED --- ---
    Čau, už jsem tady dostal parádní tip, tak zkusím zas.
    Tentokrát jen ponorky v Laboe a okolí. Dá se tam na pár dní zakempit, popř. i koupat? Znám jen Bremerhaven.
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    PSITLAPA: Kokino je supr, jinak trochu z cesty, ale parádní i pro děti je Kuklitsa, víc po cestě pak Stobi. V Kruševu je pak hezkej Spomenik, vypadá jak UFO, to by se prckům mohlo taky líbit
    PSITLAPA
    PSITLAPA --- ---
    GILLIATT: Bezvadný, děkuju. Projedu si to :)
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    PSITLAPA: Madarsko - 47.157551, 19.481051, lesopark, hodně místa na parkování, stín, bez komárů, fajn na nocleh a pak kousek Kecskemet, kde je aquapark a lázně - s dětma na zrelaxování nejlepší. Pak pískovny kolem Gyoru, vyfiltruj.
    Makedonie - Kokino - mírně z cesty, ale klid a stín a ovce a rozhled (byli jsme tam teda mírně po sezoně) 42.262670, 21.937459
    A cestou na Lefkadu 39.444532, 20.264185, akorát je to na PfN a už teda hodně lidí, ale obecně u pláže v Platarii stojí hodně obytnáků a je to tam fajn alespon na koupačku a odpočinek - mělký, klidný moře atd.

    Vše ověřeno dětmi:)
    ADIK
    ADIK --- ---
    RSZ: good to know...na letecky mape je tam solidne natriskano :)
    RSZ
    RSZ --- ---
    ADIK: partwitzer ted o víkendu 3babky (a od 8-20) za celkem ok parkáč, není to freefleking, ale za 3e jsem na placeném neparkoval ani napamatuju https://mapy.cz/s/gotadegenu

    PSITLAPA
    PSITLAPA --- ---
    Ahoj, jedeme letos s rodinou směr Lefkada. Neměl byste někdo tip na pěkný místo cestou, kde zastavit a zrelaxovat? Cesta bude dlouhá a s dětma to jinak bude k nevydržení. Pojedem asi klasicky Maďarsko-Srbsko-Makedonie-Řecko. Případně kdyby měl někdo tip i na pěkný místo na Lefkadě, budu vděčen.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam