• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    Jezdíte kempovat?Znáte pěkný místo?Máte oblíbený kemp?Nebo FREE flek?Líbilo se vám někde?

    Sezóna začíná!!!!

    Jestli chcete profláknout kemp,použijte kouzelné slůvko "Kemp"

    Jestli chcete profláknout Freeflek,použijte kouzelné slůvko "Freeflek"

    Usnadní to ostatním filtraci



    Mapa FreeFleků
    rozbalit záhlaví
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    BODY: Zdar, čím víc na jih albánie, tím hezčí.. druhej tejden v září, až skončí teknival, tak můžeš všude očekávat spoustu technařů, což ne každému vyhovuje:)

    Nevim jak moc aktuální info by sis představoval, ale loni se dalo zakempit všude možně, například u Vlory na profláknutém ale dostatečně rozlehlém freecampu - 40.521897, 19.388251

    Já sem do Makedonie vjížděl dvakrát z Bulharska přechodem Gyueshevo a do Albánie u prespanského jezera přechod Stenje nebo trajektem a nikdy sem neměl nikde ani náznak problému a to jedu rozpadlym náklaďákem se zvukem. Akorát kontrolovali u psů pasy a očkování a zelenou kartu.. jinak nic neřešili a bylo to hned..
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    BODY: ahoj, vyfiltruj si me, davala jsem dva freefleky - ale rok 2018...jeden prespani na jihu albanie v olivovym haji - rano nas ale zle vydiktovaly vosy. Druhy flek - opusteny kemp na albansko-reckych hranicich - sice nas vyhodili policajti, nicmene nas poslali cca 500 m severne od kempu na plaz - staly tam obytnaky, myslim, ze tam byla funkcni sprcha.
    Voser na hranicich je touhle dobou vsude...0
    Makedonie ma dalnice plny der, tak pozor na to, at si nic neprorazis:)
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    BODY: co si tak pamatuju, tak makedonské dálnice lepší než u nás, ale ty vosery na hranicich, to je des
    BODY
    BODY --- ---
    Ahoj, mate prosim nekdo nejake aktualnejsi info k Albanii?

    Jak to aktualne vypada u Fier a Vlore a dole u Korfu? Beru tipy na freefleky i nefree, na pobrezi i jinde :)

    Vzdycky jsem jezdil pres Srbsko a Cernou horu, tu bych ale letos mozna vynechal - jaka je cesta pres Makedonii?
    HANZO
    HANZO --- ---
    PPNEKK: díky
    HANZO
    HANZO --- ---
    PPNEKK: pošleš pls přesnější určení? Díky
    HANZO
    HANZO --- ---
    PERGL: ožralý hovada se ztratí v kempu na vyžlovce
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    FAEKAL: cholin si pamatuju ze svy puberty tam bylo nadherne :)) diky za oziveni a info o parkingu ;)
    KCE
    KCE --- ---
    hele sem skutecne tak pomalej a vsiml jsem si az ted, ze se nazev klubu zmenil?
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    PERGL: Mě přijde, že ožralý hovada v kempu je tak trochu českej lihovej folklor, takže to asi u nás moc majitelům vadit nebude. :))

    Já tedy do CZ kempů jezdím spíš raritně, ale dnes jsem právě hledal nějaký flek poblíž Slap a narazil na kemp Cholín. Hezký místo, za obytńák chtěj asi 60 korun :o) Přes den super, ale padne tma a už se všichni zase vezou na vlně noční hlučné alkodemence bez respektu k sousedům. Asi budu zase dlouho samotařit.
    PSITLAPA
    PSITLAPA --- ---
    PERGL: Čau, je to přesně na opačný straně, ale kdyby náhodou.. My jsme při hledání místa na svatbu mimo jiné zvažovali kemp Tišina vedle Kožlan, hodně sympatický místo a vedle je i rybník a pak kemp v Zadní Třebani. Nakonec jsme teda zvolili statek v Trnobranech (Středohoří), za celej tejden si bral tušim 35k a bylo mu všechno jedno. Je tam sál, pokoje na spaní, vlastní hospoda.. https://www.e-chalupy.cz/ceske-stredohori/ubytovani-trnobrany-penzion-3139.php
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    DYNK: Jojo to vim direkti me poberou, ale chtel sem z piombina rovnou do cavo ale tam me asi nevezmou
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    GILLIATT: No to je slusny, jedu tam as v zari tak snad to bude v pohode
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    BIGHEAD: v tom roce byla na Elbe segra (videla duchodce) a pry byl dost problem najit nenarvanou plaz. Hodne lidi vsude.
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    BIGHEAD: nemuzu si pomoci, ale jak slysim Elba, vybavi se mi:
    Pekelná dovolená! Česi ztroskotali u Elby, na pomoc stále čekají | TN.cz
    https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/374213-pekelna-dovolena-cesi-ztroskotali-u-elby-na-pomoc-stale-cekaji
    Takze s kempujicima cechama zrejme italove problem nemaji:)

    (K tem dochazejicim zasobam - pry byli asi kilak od kramu, ale nikdo se neodhodlal tam zajit)
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    DYNK: No to jo ja pocitam max tyden je to kolem 200km dokola, tak uvidime pojedu z piombina tak me snad vezmou s 3m autem
    DYNK
    DYNK --- ---
    BIGHEAD: měli jsme ji v plánu letos, ale ztroskotalo to na tom, že trajekt z Korsiky pojme jen nízký auta (2.4m tuším). Jinak z toho, co jsem koukal od stolu mi přišlo, že i na týden by to tam bylo dlouhý.
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    Mate nekdo projetou Elbu???
    TROX23
    TROX23 --- ---
    Traunsee, městečko Gmunden naproti požární stanici, parkplatz od 17-9 zdarma jinak 0,5€/h celej den 6€. Asi 5km dal po jezeře restplatz, kde je možný koupacka se psem. O kousek dal prijemnej hike na Hochsteinalm, tam si na svy přijdou zase děti. Fotky mi nak z mobilu nejdou vložit
    PSITLAPA
    PSITLAPA --- ---
    AUDIAC: Kokino vypadá moc hezky, ještě jsem našel kousek vedle Staro Nagoričane a kostel sv. Jiří. Zajížďka v mezích, určitě se tam zastavíme, díky. Našel jsem i moc hezké koupání v řece, kousek od řeckých měst Grevena a pak i Spileo. No a zdá se mi, že by dost stálo za to navštívit NP Rodia. Tak třeba se to taky někomu šikne
    _AHMED
    _AHMED --- ---
    Čau, už jsem tady dostal parádní tip, tak zkusím zas.
    Tentokrát jen ponorky v Laboe a okolí. Dá se tam na pár dní zakempit, popř. i koupat? Znám jen Bremerhaven.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam