• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    Jezdíte kempovat?Znáte pěkný místo?Máte oblíbený kemp?Nebo FREE flek?Líbilo se vám někde?

    Sezóna začíná!!!!

    Jestli chcete profláknout kemp,použijte kouzelné slůvko "Kemp"

    Jestli chcete profláknout Freeflek,použijte kouzelné slůvko "Freeflek"

    Usnadní to ostatním filtraci



    Mapa FreeFleků
    rozbalit záhlaví
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    SROLUJTO:
    2ND: Kluci, já nechci prudit, ale taky použijte filtr, je toho tu celkem fůra.
    SROLUJTO
    SROLUJTO --- ---
    2ND: Možná se potkáme na Peloponésu, plánujeme podobnou projížďku, hledám také tip na fleky na Peloponésu. Kdy plánujete cestu? Mě zaujal flek v termopyl u horkého potoka, a opuštěný hotel saladi.
    MATT
    MATT --- ---
    2ND: My spali tady, 40°07'41.8"N 22°33'08.9"E spis uz z nouze, k vode je to docela vysokej utes, ale da se slezt. Rano te probudi slunicko a neni se kam schovat. Taky jednu noc pod Olympem 40.098147, 22.427596, v okoli jsou naky "monastery" a da se udelat hezka prochazka podel potoka. Meli jsme s sebou deti, tak jsme se prostridali, abysme je netahali nesmyslne do hor. Olympos Oros paradni, ale me proste bavej kopecky.
    Ve Stratoni byla zajimava plaz u hlubinyho dolu, kde se dali najit kosticky pyritu ;))
    kdyz si jeste na neco vzpomenu, napisu. Byli jsme tam 2018.
    2ND
    2ND --- ---
    Abych byl fleking toping, zatím jsem vždycky v Řecku zatáhl na Chaldikiki, přeci jen je to neblíž..
    Letos se chystám na jih, ideálně obkroužit trochu. Měl by někdo tipy na Peloponés, tam plánuju se zdržet nejdýl ?
    Čemu věnovat víc času, courat dolů východní stranou Thessaloniki, Katerini , Larissa, Volos... nebo západní, tj přeject vnitrozemí směr Korfu a pak dolů ?
    CUKI
    CUKI --- ---
    2ND: Jo kecám, nějaké místa přibila. Spousta nových míst je uprostřed prázdných přehrad. Za celou cestu jsme tak spali mnohokrát v místě jde je na mapě modrý flek.
    CUKI
    CUKI --- ---
    2ND: Nic moc, je tu vedro a drastický sucho. Hodně míst ubylo, protože jsem tu dodávkou a ne malým autem, takže se všude nedostaneme.
    Ale hodně díky covidu. Přibývá hodně zákazů, často právě díky P4N. Kde je ta doba kdy se tyhle informace předávali F2F? :-(

    Ale mám si alespoň na co sednout. A na auto je překvapivě spoleh. Ťuk ťuk :-D

    Jedna vybufetěná sedačka z křoví a dvě tyhle z dekáče https://www.decathlon.es/es/p/silla-plegable-camping-quechua-basic-portavasos/_/R-p-13372?mc=8573880&c=AZUL_AZUL+TURQUESA

    protože staré uprostřed minulé cesty náhle dosloužili.
    2ND
    2ND --- ---
    CUKI: všechny fleky jsou profláklý na p4n, je čas řešit židle :)
    jak se ti sedí ve Špáňu ? :)
    CUKI
    CUKI --- ---
    Doba je zlá, místo míst na kempení se tu rozebírá na co si sednout.
    TROX23
    TROX23 --- ---
    TROX23: Tady mapka do Ingolstadtu, nevím jak nasdilet spendlik na mobilu

    TROX23
    TROX23 --- ---
    My máme už třetí rok tydle z obi. Není to žádná velká kvalita, občas procvakne ta polohovací rukojeť, ale zatím drzej.
    A něco k tématu. V Dachau(ano to Dachau) je stallplatz zdarma na tři dny. Je to u mestkyho bazénu, kde maj večer slevu na asi dvě €, byli sme se tam osprchovat a žena dala par bazenu. Krom koncentraku je tam taky zámek a hezky okolí a dojezdova vzdálenost do Mnichova, něco jako Česky Brod od Prahy.
    Zadarmo se dá stát i v Ingolstadtu, je tu městských hradeb, tam je i přípojka na el. a vylevka na záchod a možnost doplnění pitný vody. 100 litru za 1€.

    FEEX
    FEEX --- ---
    2ND: zakopavat někde bombu??! Vem si jed u a redukce, a buď ji naplnit, nebo si koupíš řeckou a regulátor. (Už si nepamatuju jak ti tam maj , ale měnil jsem tam xkrat.
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    ATARKA: drzaky...ch ty opravy
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    2ND: tyhlety máme už asi pět let, a maj dokonce dětský dva ! https://www.procamping.cz/p/skladaci-zidle-outwell-catamarca-xl-lesni-zelena?
    RSZ
    RSZ --- ---
    KCE: jo, to říká moje žena, že se na židli válet nepotřebuje a tak sedí už patnáctý rok na té úplně basic židli co mají v každém baumarktu/ikee apod. za 100-200:)

    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    2ND: já jsem vloni kupoval po letech nový z dekáče a za ty prachy jsou supr pohodlný, skladný a polohovatelný..
    SKLÁDACÍ KŘESLO COMFORT MODRÉ QUECHUA - Decathlon
    https://www.decathlon.cz/p/skladaci-kreslo-comfort-modre/_/R-p-13371
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    2ND: tak to si kup už rakev 😁
    2ND
    2ND --- ---
    KCE: uz mi neni 30, ani 40, chci svoje pohodli :o)
    Kdyz se zrovna nehybu, sedim na zidli a cumim na more. kor kdyz pojedu sam, tak se od auta moc vzdalovat nebudu..
    KCE
    KCE --- ---
    2ND: to nechces nechat na mejdanu u ohynku az odpadnes nekam stranou :D
    ..haha, minus mas za slovo "vymazlenou" a za 'nejlevnejsi' zidlicku za 400

    celej zivot jedu zrecyklovany sesle z mejdanu nebo ze smetaku, ted mame zrovna dve od kontaku z denie, a ze bych z toho mel zniceny zada bych fakt nerek, mozna to chce delat neco jinyho nez jen sedet a lejt :P
    METAK
    METAK --- ---
    2ND: To prvni se ti rozpadne do roka,to druhy do 2 mesicu
    2ND
    2ND --- ---
    ha, tohle vypada epesne a ne tak draze, jen to jeste mit moznost osedet..
    LIVARNO home Hliníkové polohovací křeslo Houston, stří…
    https://www.lidl.cz/p/livarno-home-hlinikove-polohovaci-kreslo-houston-stribrna-seda/p100359263

    a tady nejaka light varianta
    LIVARNO home Relaxační křeslo, antracitová | Lidl.cz
    https://www.lidl.cz/p/livarno-home-relaxacni-kreslo-antracitova/p100343957
    2ND
    2ND --- ---
    VERCA_ZABA: tyjo, 5.5k i s podnozkou, slusny :)
    KCE
    KCE --- ---
    2ND: si udelej redukci na lpg neasi ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam