• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    SROLUJTO
    SROLUJTO --- ---
    2ND: Plánují to vzít přes Srbsko a Makedonie nocování vidím na Maďarsko u hinduistického chrámu flek z P4N elektrika na pozemků a kasička na příspěvek. Ale hledám i flek v Srbsku za Hranicemi,ale vzhledem že cestují autem ze stanem na střeše hledám něco nejlépe v přírodě dále od cesty rybářské fleky atd.Loni jsem jel přes Bulharsko, spálí jsme někde v Rumunsku u Dunaje u rybářské kolonie a až na neskutečný nepořádek v pohodě. Rumunské hory plánují na konci prázdnin zrovna termín kdy se koná Gum Balkán:( ale mají konečně jinou trasu než se flákat celou dobu v Rumunsku tak snad to nebude jako loni štrůdl českých vran z AT pneumatikami na střeše;)
    2ND
    2ND --- ---
    2ND: takhle to tam vypada

    CUKI
    CUKI --- ---
    SROLUJTO: To se stává i v Německu na odpočívadle kamioňákům a některé stopy nedli snad i k nám do CZ.

    Takže mi v oblibě taky moc nejsme :-(
    2ND
    2ND --- ---
    SROLUJTO: nemam tip na Srbsko, krome obrovskeho Ikea asi 16 km za Belehradem, kde se spalo v pohode (krome por vozralejch nactiletejch dementu co tam v podvecer prijeli palit gumy pri driftovani)
    kdybys jel nahodou pres Bulharsko, za hrnaicema byl super flek se skvelym vyhledem, je to na louce takze vyjezd asi jen kdyz neprsi
    Mapy.cz
    https://mapy.cz/dopravni?id=22.9541568%2C42.8408207&source=coor&x=22.9382562576&y=42.8471718703&z=12
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    SROLUJTO: To je ultra kokotský :/
    SROLUJTO
    SROLUJTO --- ---
    WRNQ: Když jsou plné fóra stížnosti lidí, co jím do karavanů napustil plyn na parkovišti a veselé je okradli tak mezi cestovateli v oblibě moc Srbové nejsou.
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    PPNEKK: Řekla bych, že to byla redundantní noční informace. Každopádně mi přijde, že obecně Srbové v mezinárodní oblibě moc nejsou:)
    SROLUJTO
    SROLUJTO --- ---
    PPNEKK: A co ten tip na pěkný flek v Srbsku? Hodíš ho sem?
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    WRNQ: nemůžu říct křivý slovo 😅 můžeme ti nějak pomoci? Koukám, ze píšeš raději i pozdě v noci 😬
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Já mám dítě se Srbem a ten je největší hábiťák a hipík. Nemůžu říct křivý slovo.
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    Co tak zjišťuji, tak jsou Srbové asi dost "atmosférickej" národ, ale opravdu nerad bych někoho předem odsuzoval. Někdo má prostě blbý zkušenosti, jinej zase spí běžně na benzínkách mezi kamionama a nic špatnýho nikdy nezažil. Beru to tak, že každej člověk má svůj unikátní magnet na lidi a situace.
    Srbové zdá se rádi kalej do 4 do rána až jim z toho hrabe. Raději bych byl někde mimo lokální balkánskou pártyzónu.:))

    PPNEKK: prosím klidně nahoď, technomárket to jistí :)
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    FAEKAL: na severu a jihu Srbska mám kdyžtak tip na peknej stellplatz
    CUKI
    CUKI --- ---
    FAEKAL: No je to asi nejdivočejší hlavní město v Evropě. Kamarád by řekl, má to pořádnou atmosféru. A jedno z mála míst, kde jsem se (když jsem byl jen s batohem) necítil zrovna 2x bezpečně. Když jsme byli na hradě, tak tam týpek začal dělat do mojí holky sotva jsem se na pár metrů vzdálil, takže jsem mu jí málem musel natáhnout. Ale u toho soutoku je to celkem ok. Autem jsem tam tuším byl na podzim v týdnu. Jo a je tam pitná voda.

    Pokud ale nepotřebuješ do města, tak bych tam vůbec nezajížděl, směrem dál na Sofii je dost mnohem lepších míst.
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    FAEKAL: to je rozumný....protože: ders los banditos ! :))) Ne fakt, se srbama v mým itineráři převážujou bohužel špatný zkusenosti, vyjebat, vojebat, voskubat, bezkrky polonahy mafiani s trojitym zatylkem, bleeh
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    Našel jsem poblíž Bělehradu freeflek s hlídačem, wifinou, vodou a sympatickym názvem Tehnomarket. To je sen :D)
    park4night - (26000) Pančevo - 73 Skadarska
    https://park4night.com/en/place/161027
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    ATARKA: Mám za to, že v týhle oblasti je nebezpečný akorát Kosovo. Bělehrad je prý celkem kulturní město, ale nikdy jsem tam ještě nebyl, tak si to možná maluju moc růžově..
    Jako fakt v tom mým autě mě stačí na jeden zátah jet max 500km a mám dost, o víkendu jsem si to potvrdil cestou do Otrokovic a to jsem neměl sebou caparty. Z Buda přes celý Srbsko to fakt nedám .)
    2ND
    2ND --- ---
    to bych radši přespal v novém sadu tam je to příjemné a žije to tam ještě ve dvě ráno když treba má třeba clovek hlad. v Bělehradě jsem myslel že budu spát u řeky a podařilo se mi zatarasit cestu kde byly vyvoněný Srbové co všichni sli nebo spis prijeli na párty v pátek večer, do restaurací co jsou u té řeky, byla to strašná ostuda a tak tak jsem to vydýchal.. po tomhle zážitků jsem tak rychle prchal za Bělehrad že jsem si ani nestihl nakoupit cigára a spal jsem nakonec na parkovišti u ikea
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    FAEKAL: to ses teda odvážnej, srbsko se vždycky snažím přejet co nejrychleji, sou to magori...
    CUKI
    CUKI --- ---
    FAEKAL: Buda: trochu dál ale klidnej plac. Přivez si sebou pár kamenů není to zrovna dvakrát rovina. U řeky už se všude snad platí

    Pak ještě níž u univerzity Lorenda, pakroviště byli tuším placený ale v té ulici kolen ní to bylo grátis a hlavně tam byli stromy. Je to kousek dál od té rušné ulice (tedy ne u vody)

    Beograd: je divočejší, ale už jsem tam léta nebyl. Na obou březích Sávy u soutoku je mrtě míst.
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    2ND: Já jedu už v červnu, to ještě doufám bude klid. :)
    Máte někdo tip na free přespání v Budapešti a Bělehradu. Nejlíp u řeky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam