• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    Jezdíte kempovat?Znáte pěkný místo?Máte oblíbený kemp?Nebo FREE flek?Líbilo se vám někde?

    Sezóna začíná!!!!

    Jestli chcete profláknout kemp,použijte kouzelné slůvko "Kemp"

    Jestli chcete profláknout Freeflek,použijte kouzelné slůvko "Freeflek"

    Usnadní to ostatním filtraci



    Mapa FreeFleků
    rozbalit záhlaví
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    FAEKAL: to je rozumný....protože: ders los banditos ! :))) Ne fakt, se srbama v mým itineráři převážujou bohužel špatný zkusenosti, vyjebat, vojebat, voskubat, bezkrky polonahy mafiani s trojitym zatylkem, bleeh
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    Našel jsem poblíž Bělehradu freeflek s hlídačem, wifinou, vodou a sympatickym názvem Tehnomarket. To je sen :D)
    park4night - (26000) Pančevo - 73 Skadarska
    https://park4night.com/en/place/161027
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    ATARKA: Mám za to, že v týhle oblasti je nebezpečný akorát Kosovo. Bělehrad je prý celkem kulturní město, ale nikdy jsem tam ještě nebyl, tak si to možná maluju moc růžově..
    Jako fakt v tom mým autě mě stačí na jeden zátah jet max 500km a mám dost, o víkendu jsem si to potvrdil cestou do Otrokovic a to jsem neměl sebou caparty. Z Buda přes celý Srbsko to fakt nedám .)
    2ND
    2ND --- ---
    to bych radši přespal v novém sadu tam je to příjemné a žije to tam ještě ve dvě ráno když treba má třeba clovek hlad. v Bělehradě jsem myslel že budu spát u řeky a podařilo se mi zatarasit cestu kde byly vyvoněný Srbové co všichni sli nebo spis prijeli na párty v pátek večer, do restaurací co jsou u té řeky, byla to strašná ostuda a tak tak jsem to vydýchal.. po tomhle zážitků jsem tak rychle prchal za Bělehrad že jsem si ani nestihl nakoupit cigára a spal jsem nakonec na parkovišti u ikea
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    FAEKAL: to ses teda odvážnej, srbsko se vždycky snažím přejet co nejrychleji, sou to magori...
    CUKI
    CUKI --- ---
    FAEKAL: Buda: trochu dál ale klidnej plac. Přivez si sebou pár kamenů není to zrovna dvakrát rovina. U řeky už se všude snad platí

    Pak ještě níž u univerzity Lorenda, pakroviště byli tuším placený ale v té ulici kolen ní to bylo grátis a hlavně tam byli stromy. Je to kousek dál od té rušné ulice (tedy ne u vody)

    Beograd: je divočejší, ale už jsem tam léta nebyl. Na obou březích Sávy u soutoku je mrtě míst.
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    2ND: Já jedu už v červnu, to ještě doufám bude klid. :)
    Máte někdo tip na free přespání v Budapešti a Bělehradu. Nejlíp u řeky.
    CUKI
    CUKI --- ---
    ADIK: Počkej, to jen tak dělá, ale až se vrátí v něčem takovém: https://www.garaz.cz/clanek/luxusni-obytny-vuz-s-vlastni-garazi-pro-supersport-21004852?noredirect=1

    tak bude jasné že pláž je už "čistá" :-D
    ADIK
    ADIK --- ---
    2ND: to byla ironie;)
    Ja ti to s tou lednici rikal...
    2ND
    2ND --- ---
    ADIK: jasne ze postavim, bydlim v centru Prahy a jeslti neco nemusim na dovoleny videt, tak jsou to davy lidi...
    Jinak covece tu lednici od tebe bych asi v klidu nakrmil, kdyz sviti tak utahnu i tu obstarozni lednici co zere 120W nepretrzite a tomu k tomu jede notas, monitor a nabijeni kdovi ceho... Maximum pro ten 330W panel je 230W, kdyz mam slunce nad hlavou, mit dva tak jsem uplne vysmatej..
    ADIK
    ADIK --- ---
    2ND: postavis se na misto kde neni siroko daleko nikdo, zadny slunecniky, zadny hotely s bazenama, zadny stanky s obcerstvenim a pak se divis, ze si tam mistni predavaji horky zbozi :)
    2ND
    2ND --- ---
    FAEKAL: myslim ze s plynovkou bys moh mit problem na hranicich.
    V sezone asi nic podobneho nehrozi byva tu dost lidi. A taky letos koukam,ze pribyla hriomada ceduli se zakazem kempeni. Loni na nas prijeli fizlove a vcelku mirumilovne nam rekli ze mame schovat markizu a stolecky.. Podle mne to je vzdy jen, kdyz se nejakej mistnak nastve a zavola je. Pritom tady v piniovym hajku udelali prisernej bordel jen cigosi, co si sem jezdej obcas vyprat, kousnou se na par dni a hazej kolem sebe odpadky... Obecne moc nechapu, proc je na tech plazich takovej bordel... Mozna by se jim vyplatilo platiti z verejnych penez par popelnic...
    2ND
    2ND --- ---
    jestli nekdo z kuraku jede na Balkan, nakupujte kurivo v Srbsku, ciga jsou asi o 5CZK levnejsi nez v BG asi za 60 a hlavne na sobe nemaj ty obrazky z rakovinou. V Belehrade maji i Terea naplne, Bulhari je neznaj...
    2ND
    2ND --- ---
    jeste jedna dronofoto na uklidneni :)

    2ND
    2ND --- ---
    GILLIATT: mno, Terey nemeli, tak jsem koupil v BG dva kartace Heets a vcera se mi rozbilo kouritko.
    Ten clun co prijel uplne o tme, jsem prave videl, kdyz jsem si chtel dat cigo, jen jsem zaskocil dovnitr a taky vypnul vsechny svetla :D
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    2ND: Tak doufám, žes v autě zatím zuřivě nehulil cigára, at to tam nesmrdí:) Nebyli to jen rybáři s rozbitejma světlama? Nebo uprchlíci? Že každýho automaticky napadne koks:)
    CUKI
    CUKI --- ---
    PPNEKK: Co ti na to mám říct, mě tedy okradly zatím pouze policajti a to hned 2x :-)
    Že v Andalusii, je možnost nezvané návštěvy větší než jinde je asi nepopiratelný fakt. Že jsou nějaké místa na tuto náhodu lepší než jiná, to je asi také každému jasné. Ale propíchnuté pneu bych řekl, že jsou jasný vzkaz, že tě tam někdo nechce.
    V Zujaru to prej jednou jednou měla pod palcem sama Guardia. Ještě před tím než ty dolní parkingy zahradili.
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    FOSSIL666: tak Palmar jsme jenom projeli. Dojeli jsme az pod Cádiz,kde je pekna,dlouhá plaz s několika bunkry. U pláže se da v pohode stát treba tady na velkém parkovisti. https://mapy.cz/s/danapekobe V sezóně to tam teda asi bude hodne namackany autama:)

    CUKI: podle mě se krade vsude:)) nechapu proč by ale někdo někomu prorezaval pneu?

    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    2ND: Jsem mel za to, ze se koks pasuje pres banany v lidlu. Doufam, ze tam nejezdej pravidelne. Chystam se do tyhle oblasti za 3 tydny. Beru jen teleskopickej obusek a kesra, tak ted nevim jestli nemam shanet jeste plynovku :)))
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    CUKI: předpokládám, že ty ukradený věci neměli v trezoru, co?
    RSZ
    RSZ --- ---
    2ND: kufřík sis doufám nebral??

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam