• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    KCE
    KCE --- ---
    PPNEKK: takhle nejak si predstavuju peklo :D
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    SROLUJTO: Tak to jsem v souvislosti se Srbsem zatim nečetl, ale pro jistotu mám letos přikoupeno Trigas detektor KO plynů.
    Kdeže je ten Hindu chrám, to zní zajímavě.

    PPNEKK: Fleky vypadají pěkně, ale oba jsou za 25 éček jen za vychrápání a ráno pryč a to je dost.
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    FAEKAL: na severu Coffeecamp-Kovilj
    Branka Baǰića 60, Novi Sad - Kovil̂, Srbsko
    https://mapy.cz/s/gapodelale Bohužel fotky mám ve starém mobilu:)
    A na jihu fajn stellplatz s bazénem👍
    Enigma Vranje - Donje Trebesinje, Srbsko
    Mapy.cz
    https://mapy.cz/s/dopufavuge

    CUKI
    CUKI --- ---
    2ND: Z transalpiny je teď nechutná hladká dvouproudová asflatová silnice. Já tam byl cirka 2003? a to jsi tam nepotkal auto, protože málokteré by to dalo. Na několika místech se museli použít prostředky na překonání trhlin. Někde se celé úseky objížděli. Transfagaras byl v pohodě sjízdný, ale taky tam jezdili auta. Dneska je tam vytrvalej provoz. :-(

    Doby kdy tahle místa byla naprosto opuštěná jsou už dávno pryč. A z opuštěných zarostlých ruin hradů jsou dnes turistické atrakce.
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    2ND: za Fagarasem u přehrady Vidraru byl docela fajn flek tady https://mapy.cz/s/doderelezu u nedostaveneho hotelu. Koupacka,prolejzani hotelu a u večerního ohne schíza z mega lišek,které slidej kolem auta😁no ale zase lepší než kdyby slídil medvěd což je v tomhle místě taky dost možný😅

    SROLUJTO
    SROLUJTO --- ---
    2ND: Jojo Rumuni a Bulhaři jsou kempovaci národ. Dokonce můžou legálně kempit. Ještě jsi zapomněl na ochranu před medvědy hlasitá hudba u každého rumunského grilů v horách.
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    2ND: no dyt, kde si usteleš, tam přespíš .)
    2ND
    2ND --- ---
    ATARKA: ale transalpina a transfagaras nemaji kokurenci :)
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    tak zrovna v rumunsku můžeš zastavit prakticky kdekoli .)
    2ND
    2ND --- ---
    SROLUJTO: jeste drobna poznamka k Rumunsku, na freeflek nutno doject nejpozdeji ve ctvrtek, v patek uz se na kazdym pouzitelnym miste povalujou Rumuni a grilujou maso :)
    2ND
    2ND --- ---
    SROLUJTO: v tom Madarsku jsme taky chteli spat tusim predloni a nenasli jsme to:)
    A hlavne si vem elektricky odpuzovac komaru do auta a repelent, komari jsou tam prehusti...
    SROLUJTO
    SROLUJTO --- ---
    2ND: Plánují to vzít přes Srbsko a Makedonie nocování vidím na Maďarsko u hinduistického chrámu flek z P4N elektrika na pozemků a kasička na příspěvek. Ale hledám i flek v Srbsku za Hranicemi,ale vzhledem že cestují autem ze stanem na střeše hledám něco nejlépe v přírodě dále od cesty rybářské fleky atd.Loni jsem jel přes Bulharsko, spálí jsme někde v Rumunsku u Dunaje u rybářské kolonie a až na neskutečný nepořádek v pohodě. Rumunské hory plánují na konci prázdnin zrovna termín kdy se koná Gum Balkán:( ale mají konečně jinou trasu než se flákat celou dobu v Rumunsku tak snad to nebude jako loni štrůdl českých vran z AT pneumatikami na střeše;)
    2ND
    2ND --- ---
    2ND: takhle to tam vypada

    CUKI
    CUKI --- ---
    SROLUJTO: To se stává i v Německu na odpočívadle kamioňákům a některé stopy nedli snad i k nám do CZ.

    Takže mi v oblibě taky moc nejsme :-(
    2ND
    2ND --- ---
    SROLUJTO: nemam tip na Srbsko, krome obrovskeho Ikea asi 16 km za Belehradem, kde se spalo v pohode (krome por vozralejch nactiletejch dementu co tam v podvecer prijeli palit gumy pri driftovani)
    kdybys jel nahodou pres Bulharsko, za hrnaicema byl super flek se skvelym vyhledem, je to na louce takze vyjezd asi jen kdyz neprsi
    Mapy.cz
    https://mapy.cz/dopravni?id=22.9541568%2C42.8408207&source=coor&x=22.9382562576&y=42.8471718703&z=12
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    SROLUJTO: To je ultra kokotský :/
    SROLUJTO
    SROLUJTO --- ---
    WRNQ: Když jsou plné fóra stížnosti lidí, co jím do karavanů napustil plyn na parkovišti a veselé je okradli tak mezi cestovateli v oblibě moc Srbové nejsou.
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    PPNEKK: Řekla bych, že to byla redundantní noční informace. Každopádně mi přijde, že obecně Srbové v mezinárodní oblibě moc nejsou:)
    SROLUJTO
    SROLUJTO --- ---
    PPNEKK: A co ten tip na pěkný flek v Srbsku? Hodíš ho sem?
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    WRNQ: nemůžu říct křivý slovo 😅 můžeme ti nějak pomoci? Koukám, ze píšeš raději i pozdě v noci 😬
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam