• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    V mobilu mám teď dvě dron fotky freefleku u Nazaré,Portugalsko. Tak se s vámi musím podělit:) Z Portugalska jsem fakt odvarenej a rozhodne ho doporucuju😁 https://mapy.cz/s/gubapaloce

    SROLUJTO
    SROLUJTO --- ---
    Začátek olympské riviéry, výhled na Olymp.

    KCE
    KCE --- ---
    2ND: no vzhledem k tomu ze kralovna kladne az tisice vajicek denne, tak je to dost marna snaha. radsi si kup ten gel co tu nekdo ukazoval, stoji to par euro a hlavne to opravdu funguje.
    ver mi, mam bohate zkusenosti, probuzeni v posteli plne mravencu included ;)
    SYNTAX_TERROR
    SYNTAX_TERROR --- ---
    MERTLAS: za tenhle tip dík, musim zkusit, páč mi žádný jiný pasti nefungovaly. Ale co mi docela spolehlivě fungovalo bylo akutně mravenčí kolonu vygenocidovat klasickym biolit sprayem a nechat tam ty mrtvolky ležet. Nějak ty kurvy nakonec pochopily, že tohle nebude nejlepší místo pro jejich procházky a už se (nějakou dobu) neobjevili. Ale to je nouzový řešení, hmyzí zdechliny nikdo v kuchyni běžně mít nechce.
    2ND
    2ND --- ---
    MERTLAS: to vypadá dobře! až se vrátím do Čech tak s nima skoncuju jednou provždy. zatím je prostě zašlapávám a zamačkávám už jsem killnul tak já 300 mravenců a pořád odněkud lezou. když jsem zjistil že je mám i v posteli tak jsem se fakt naštval....
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    KCE: jasne :) ale tohle jsem pouzil jednou a od ty doby mi doma nelezou... teda pokud nekujou nejakou velkou odplatu :D
    SCHIFFI
    SCHIFFI --- ---
    2ND: osvědčila se mi skořice, jak psal Tombrider...
    CUKI
    CUKI --- ---
    Kdyby jen někdo směr CZ-F "daruji za odvoz" francouzké mravenčí uprchlíky. Může je navrátit do rodné krajiny a nebo si je nechat :-)

    Ale osvědčilo se mi na těch jejich cestičkách zabít pár mravenců a nechat je tam. Pak začnou hledat jiné cestičky.
    KCE
    KCE --- ---
    MERTLAS: jediny, co skutecne funguje. mravence nepodcenovat!
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    2ND: Vim, zes rikal, ze nemas chemii ani civilizaci, ale az se do ni dostanes, nebo si to nech poslat, tak tohle je bozi vec.
    Mravenci si to donesou do hnizda a postupne vymrou vcetne kralovny. Je to pro ne sladky zradlo, ale bohuzel smrtici. Staci par kapek k mistu, kde nejvic chodi (vetsinou nejaka dira, kterou si vyzrali) a o ostatni uz se postaraj sami.

    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    2ND: Zkus na ně skořici nebo kari koření. Záleží co tobě voní vic.
    Jo a umejt nádobí..
    2ND
    2ND --- ---
    N_I: hmm, kridu nemam, zkusim pentagram fixou :D
    N_I
    N_I --- ---
    někdo mi poudal urban legends že když kolem nich nakreslíš čáry křídou že je nepřelezou...tak najdi křídu a pokresli jí celý auto..:) a pak sleduj co udělaj...

    jednou proběhl i test a zdálo se že když kolem nich uděláš kružnici vážně s tím maj problém..:)
    2ND
    2ND --- ---
    btw: mam auto plny mravencu, nejak tip co s nimi ? nemam zadnou chemii, do civilizace je dost daleko... bydlej svine zrejme v trubklach na topeni a dalisch mistech kam se bez rozdelani auta nedostanu...
    CUKI
    CUKI --- ---
    Ono je to taky o ženskejch, většina časem strašně zpohodlní a hlavně po dětech... :-( Je to těžký kombinovat s dětmi, pokud nechceš žít třeba jako Mlčochovi, mimo systém co to jde.

    Tedy stáří si můžu představovat kdovíjak, jestli taková bude i realita kdo ví? Vzhledem k čerstvému přírůstku mám dvě dekády čas. Do tý doby, než bude chodit do školy, doufám že žádnou zimu nebudu v CZ, ale pak?
    Až se nebudu muset o nikoho starat, tak vše prodám a budu kočovat až do smrti. Otázkou je jestli bude vlastně kde, protože těch míst rapidně ubývá :-(
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    2ND: az budu starej a nemohoucí, tak možná, ale zatím většinou na jednom místě vydrzime max tři dny😀
    ADIK
    ADIK --- ---
    2ND: by te to jednou omrzelo...na to je prave super freekemping, objevovat porad nova takova mista.
    2ND
    2ND --- ---
    bydleni snu.. uz bych nepotreboval ani kemping, ani freefleking

    MATT
    MATT --- ---
    HANZO: Ono to bylo dost dynamicky. Byli jsme tejden v Bosne a pri zpatecni ceste uz to bylo jinak. Ale jak jsem na samoobsluzny pumpe tankoval plnyho transportera po 5 litrech asi nezapomenu ;))
    HANZO
    HANZO --- ---
    MATT: fakt? To jsem si vůbec nevšiml, kromě dvojitých cen.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam