• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    2ND: Vim, zes rikal, ze nemas chemii ani civilizaci, ale az se do ni dostanes, nebo si to nech poslat, tak tohle je bozi vec.
    Mravenci si to donesou do hnizda a postupne vymrou vcetne kralovny. Je to pro ne sladky zradlo, ale bohuzel smrtici. Staci par kapek k mistu, kde nejvic chodi (vetsinou nejaka dira, kterou si vyzrali) a o ostatni uz se postaraj sami.

    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    2ND: Zkus na ně skořici nebo kari koření. Záleží co tobě voní vic.
    Jo a umejt nádobí..
    2ND
    2ND --- ---
    N_I: hmm, kridu nemam, zkusim pentagram fixou :D
    N_I
    N_I --- ---
    někdo mi poudal urban legends že když kolem nich nakreslíš čáry křídou že je nepřelezou...tak najdi křídu a pokresli jí celý auto..:) a pak sleduj co udělaj...

    jednou proběhl i test a zdálo se že když kolem nich uděláš kružnici vážně s tím maj problém..:)
    2ND
    2ND --- ---
    btw: mam auto plny mravencu, nejak tip co s nimi ? nemam zadnou chemii, do civilizace je dost daleko... bydlej svine zrejme v trubklach na topeni a dalisch mistech kam se bez rozdelani auta nedostanu...
    CUKI
    CUKI --- ---
    Ono je to taky o ženskejch, většina časem strašně zpohodlní a hlavně po dětech... :-( Je to těžký kombinovat s dětmi, pokud nechceš žít třeba jako Mlčochovi, mimo systém co to jde.

    Tedy stáří si můžu představovat kdovíjak, jestli taková bude i realita kdo ví? Vzhledem k čerstvému přírůstku mám dvě dekády čas. Do tý doby, než bude chodit do školy, doufám že žádnou zimu nebudu v CZ, ale pak?
    Až se nebudu muset o nikoho starat, tak vše prodám a budu kočovat až do smrti. Otázkou je jestli bude vlastně kde, protože těch míst rapidně ubývá :-(
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    2ND: az budu starej a nemohoucí, tak možná, ale zatím většinou na jednom místě vydrzime max tři dny😀
    ADIK
    ADIK --- ---
    2ND: by te to jednou omrzelo...na to je prave super freekemping, objevovat porad nova takova mista.
    2ND
    2ND --- ---
    bydleni snu.. uz bych nepotreboval ani kemping, ani freefleking

    MATT
    MATT --- ---
    HANZO: Ono to bylo dost dynamicky. Byli jsme tejden v Bosne a pri zpatecni ceste uz to bylo jinak. Ale jak jsem na samoobsluzny pumpe tankoval plnyho transportera po 5 litrech asi nezapomenu ;))
    HANZO
    HANZO --- ---
    MATT: fakt? To jsem si vůbec nevšiml, kromě dvojitých cen.
    2ND
    2ND --- ---
    V Srbsku je nafta i levnejsi. A stoji stejne jak u dalnice tak mimo ve meste...
    MATT
    MATT --- ---
    FAEKAL: bacha, loni to bylo s tankovanim v madarsku kapku slozitejsi, ale snad se to uz stabilizovalo (zakaz pro cizince, priplatky pro cizince, limit na koupenej objem).
    WERT
    WERT --- ---
    OT:

    je tu sezóna a s tím obligátní otázka všehomíra:

    Lze koupit datovou Simku, fungující v EU? Abych to mohl píchnout do modemu / wifi co mam v aute?

    Konkretne mi jde o Francii, ale kdyz by to fungovalo vsude tak by to bylo fajn.
    Ceska data jsou totalne tragicky. A prijde mi ze jsme v minulem stoleti.

    V Chorvatsku jsem vloni kupoval treba neomezeny internet na X dni, pomerne zadax.
    Coz bylo super.

    Kdyby mel nekdo tip, dejte vedet, diky!!!
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    HAWKEYE:dík, ty Srbové jsou fakt zlatíčka, v Maďarsku beru plnou :D
    HAWKEYE
    HAWKEYE --- ---
    FAEKAL: myslel jsem,že si to nechám pro sebe…pozor na kvalitu nafty. Na dálnici v srbsku jsem u OMV natankoval a málem nedojel zpět domu.
    2ND
    2ND --- ---
    Na Epanomi jsme byli pred par lety. Nejdriv jsme zapadli a pak nam vyflakli na T5 okno a okradli nas, tak jsem ho nejak vytesnil.
    Tady se z toho nakonec vyklubalo fajne misto aka rano je moudrejsi vecera, kde muzes mit markizu a zidlicky ven, s tavernou, kde majitel bude vecer delat ryby, sprchou, hajzlikem a vodou, ktera je snad i pitna :) Jen ten net, ale nic neni perfektni..

    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    2ND: zkus tu špičku pod epanomi mám pocit že ten velkej kemp je opuštěnéj a tam jsou dlouhé prázdné plaze
    2ND
    2ND --- ---
    Jo a pres ty Thessaloniki (jmeno Soluň mi připadne divný..) jsem prejizdel centrem a je neuveritelny jak to mesto v sobotu vypada, ta hlavni silnice co pres ne vede je dlouha asi 15 kilometru a tak narvany mesto lidma uz jsem dluho nevidel. JA uz tam teda byl i na promenade u more, ale ne o vikendu. Bylo to trochu o nervicky to projet, cekal jsem kdo do mne odkud bouchne nebo jestli sejmu nekoho na mopedu, kterych je tam jak komaru na podvecerni plazi... ale kolem poledne jsme byl jeste vcelku cerstvy a pred vjezdem do mesta prozirave zalozil v parku na predmesti obri gyros za 4.3O co mi prodala takova mila duchodkyne v mistnim grilu. Mela strasnou radost ze spolu jakoze mluvime anglicky a ja ji rozumim :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam