• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    CUKI
    CUKI --- ---
    STEMBUS: Slovinsko spaní kdekoliv kromě TNP je naprosto v pohodě a i tam je dost míst kde se schováš. To je fakt důležitý proto že tě budou lidi udávat.
    Ale co navštívit, pokud máš rád ruiny tak určitě: https://www.google.com/travel/entity/key/ChoIjunWva6uxu6KARoNL2cvMTFiNnZjcmJxYhAE?ved=0CAAQ5JsGahcKEwiYoMzEk8aAAxUAAAAAHQAAAAAQBA&ts=CAESABoECgIaACoECgAaAA
    dá se tam i kempovat, ale tohle stojí za to.
    dál tak co mě teď napadá krom turistických míst, jako Bled, Lublaň, Maribor, Celje, Vintgar gorge, Tolmin gorge vodopády Boka, Peričnik, Savica, Kozjak, Črno jezero, pramen Soči, Predjama...
    ...tak třeba prameny Virje s fakt osvěžující vodou (pokud vydržíš 10+ min máš mé uznání), Idria a muzeum těžby rtuti, po Almadénu největší evropské naleziště. Velka Planina, Lipica, rokle Rokle Pokljuka, pak něco malá velká xxx, opevnění na hranici TNP,... Je toho mraky co vidět i na několik měsíců. Pokužel Slovinsko se stalo turistickým cílem a postupně je vše zahrazeno, zpoplatněno, reulováno,...
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    RSZ: jj vim resim to vzdalene i s mistnima v jednom kempu atd... snad uz je to nejhorší pryc a...uvidime no, holinky bereme a kdyztak tam aspon přílozime nekde ruku k dílu 🙌
    RSZ
    RSZ --- ---
    STEMBUS: možná mrkni ještě na předpověď než vyjedete:) letos to v horách vychází dost mizerně
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    Nějaký aktuální tip na Slovinsko? Zítra odjíždíme...

    Vše co tu v klubu bylo mám už v mapě, sahajíc až do 2013 a prvního fleku LESHe :)

    Ale ocením když by někdo měl i něco současnýho...

    Dík
    RSZ
    RSZ --- ---
    Nemáte tip na hezký dvoudenní koupání někde v camarque? Stavoval jsem se vždy jen na té dlouhé pláži za Sete...
    SROLUJTO
    SROLUJTO --- ---
    FEEX: Ty časy kdy to bylo zdarma pamatují. Tuším že na podzim 2021 udělali rekonstrukci jezírka za pár mega. A velké parkoviště/kemp. Auto bylo za 4E. Nové jezírko je fajn, ale jezdí spousty místních přes den a v nocí chlastaji do rána, vyrostla tam sauna a langoše a pivo.
    LESH
    LESH --- ---
    FEEX: byl jsem tam před třemi lety a parkoviště vypadalo celkem nově vybudovaný. platit po mě pani chtěla až když jsem dopoledne odjížděl. nakonec mi to odpustila, že je ji to vlastně jedno :)
    MAJKL09
    MAJKL09 --- ---
    SPACIRIUS: Ahoj v polských Tatrách jsem se ubytoval v kempu přímo v Zakopaném: Kemping

    Mapy Google
    https://maps.app.goo.gl/N6PvyrEz2B6pCNPd8

    Na slovenské straně můžu doporučit tento kemp: Rijo Camping Stara Lesna

    Mapy Google
    https://maps.app.goo.gl/u8JThtaano7x7xYr8
    Bylo to kousek na zubačku i do Tatranské lomnice, kemp čistý a velký..
    FEEX
    FEEX --- ---
    SROLUJTO: na tech kalamenech zacali vybirat az relativa nedavno, staval jsem tam zadarmo a pak za 2e
    SROLUJTO
    SROLUJTO --- ---
    SPACIRIUS: V Tatrách jsou kempy docela plné, a na polskou stranu jezdí hodně lidí kvůli ceně na to bacha. Na Slovensku je více opuštěných míst, kde to jde bez kempů, nejvíc profláknuté jsou Kalameny ale po rekonstrukci jezírka, hodně lidí a v nocí chlastaji ve vodě do rána, přes týden klidnější, obytka na noc 8 E místa je relativně dost na karavany. Osobně v létě je krásně na Liptově a není tam tolik lidí jako v Tatrách vysokých, kousek Chopok a Roháče, přehrada a dost míst na freekemp. Jinak autokempy najdeš na mapách a jsou tam i recenze.)
    SPACIRIUS
    SPACIRIUS --- ---
    Nějaké tipy na autokempy kolem polských Tater??
    Díky, díky...
    MELLE
    MELLE --- ---
    MELLE
    MELLE --- ---
    MELLE
    MELLE --- ---
    Calle Poligono 5, 255, 12596 Torreblanca, Castelló, Spanien

    Squat
    MELLE
    MELLE --- ---
    Calle Poligono 5, 255, 12596 Torreblanca, Castelló, Spanien
    2ND
    2ND --- ---
    Pod kazdym stromem obytka :)
    2ND
    2ND --- ---
    CUKI: nakonec se z nahacu vyklubali normalni lide, pan tu mava bimbasem uz 10 let prej :)
    jaq ted resim dilema, jeslti se pokusit zabrat misto po recku a nechat tu 3 dny stolecek, zidlicky a poveseny plachty, nez se otocim pro rodinu v pekelne Athenske vyhni..... chtel bych vyject zitra a prohlednout si jeste Mykeny
    CUKI
    CUKI --- ---
    2ND: Ono fakt záleží, kde stojíš. Já se těm důchodcům nedivím, až budu v důchodu (a po šedesátce fakt dělat nechci), tak taky nechci tvrdnout na prdeli v CZ.

    Třeba v Maroku je tři prdele důchodců v obytňácích, ale prostě jsou trvale zaparkovaný hromadně na místech, kam by tě ani nenapadlo jet.
    A občas potkávám i důchodce min 20+ let ode mě co mají energie více než mnozí moji vrstevníci. Často je beru jako mnohem menší zlo než dnešní young YT, IG,... gerenation, Který jsou schopný natáčet každej svůj prd.
    2ND
    2ND --- ---
    PPNEKK: nahatej cech mezi 60-70 co se chce bavit. Nahata devcata ci milfky by bylo jiny kafe :)
    CUKI
    CUKI --- ---
    2ND: To nebude generací, ty lidi maj furt stejný vzorce, jen se v té generaci jinak projeví.
    My tedy nejezdíme po flecích, kde se vyskytují ve větším takovéto sorty lidí. A z Čechů potkáváme většinou spíše nějaké lezce co spí často v neupraveným osobáku, než obytňáky za 2M. Ty jezdí naštěstí spíš přes léto, ne v zimní sezóně :-D. A skoro výhradně do Chorvatska.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam