• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BECKOPracujete/podnikáte v cestovním ruchu? Výměna zkušeností, každodenní i nevšední situace s tímto byznysem spojené
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    ja jeste vlasne teoreticky chodim na karlovku, informacni studia, ale co sjem sla do cestovniho ruchu, nak jsem tam chodit prestala..:)
    ale je to uz navazujici mgr, tak mi to zily netrha
    LOG_LADY
    LOG_LADY --- ---
    ja chodim v praze, ale taky je to na prezencni,a k tomu soukromou, nicmene tedka je to VOŠ a chtějí z toho udělat VŠ,to je myslim k dobru věci.
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    BECKO: jop jihlava mysim je, ale mam dojem, ze prezencni, asi si nainstaluju neco na pdfka konecne:)

    v pze asi soukromky, no, to bude urco drahy, ale omrknu taky
    BECKO
    BECKO --- ---
    EUCHENIE: v jihlavě je něco, mluvila o tom kamarádka, ale je to tušim jenom vyšší odborná, ale v praze toho musíte mít mrtě ne? nějaký soukromky
    CNV: neny zač.)
    CNV
    CNV --- ---
    BECKO: Dík, projdu.
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    premyslim o naky vejsce dalkove, cestovni ruch asi, prip marketing v nem asi, nevite o necem?
    ja vim, prolezu internety, ale kazdej tip se hodi;)
    BECKO
    BECKO --- ---
    CNV: atis, rekrea, pressburg, régio, zars, firo...
    CNV
    CNV --- ---
    Asi tady budu OT, ale nevím, kde jinde se zeptat - hledám cestovku, která by nabízela rekreační pobyty v ČR - rekreací myslím válení u vody, pěknou přírodu na procházky, nějaké zajímavosti v okolí, ne poznávací zájezdy, které člověk stráví natřásáním v autobuse. Má to být dárek pro starší manželský pár. Můžete něco doporučit?
    TOMASEUR
    TOMASEUR --- ---
    Ahojte, provadim po praze, moc uz me to neba, jake mate zkusenosti vy, co jezdite do ciziny, jake jsou moznosti a vyplati se to? A co je k tomu zapotrebi?
    BECKO
    BECKO --- ---
    Tákže ohledně hotelu Sunny Club Mariqueen 4, který se nachází na Djerbě, v druhý řadě hotelů (tedy ne přímo na pláži), musím říct, že ač dovolenka proběhla v klidu a mám spoustu klientů, kteří se tam několikrát za rok vrací, já už bych tam asi nejela. Ale třeba rodiče bych tam klidně poslala (ne jako pomstu, rodiče mám ráda.).

    + velké pokoje (oproti některým pětkám v Egyptě určitě!), kromě dvojlůžka je tam ještě přistýlka v podobě rozkládacího gauče+stůl a dvě židle
    + animátoři
    + denně 1,5 litru vody na pokoj zdarma
    + 2 bazény
    + solidní AI
    + spa centrum v hotelu (menší, ale potěší)

    - nedostatek sportovního vyžití v hotelu...rozpadlej ping pongovej stůl, chátrající pálky, sice tenisovej kurt a rakety, tak za 12 dní nebyl nikdo z hotelu schopnej sehnat míčky..a nic víc
    - ti magoři, co uklízí pokoje, člověk tam má cedulku "do not disturb", říkám mu přes dveře, ať přijde později a on stejně do toho pokoje vrazí...to se nám stalo několikrát...

    Na pláž je to asi 5-10 minut pěšky, vůbec to ale nevadí, protože člověk je rád, že se aspoň projde. Hotelová pláž je normální, prostě klasika, lehátka jsou zdarma. Jenom klienti sou prasata...šlapat po vajglech mi ač sem kuřák, přišlo víc, než nechutný, zvlášť, když u každýho slunečníku je takovej ten květináč na bordel.

    V hotelu je diskotéka, pak je ještě jedna po cestě na pláž. Obchody sou tam taky. Za 5 dinárů vás taxík sveze do Midounu (nejbližší město) a taky tušim za 5-7 do Houmt Souku (největší město).

    Příští rok si dám už konečně Egypt ;)
    SCREAM
    SCREAM --- ---
    jo to je celkem v poho tak mala chybicka se vloudila :-) spis me pobavilo vcera to letadlo v kosicich jak pristalo na jine draze .. he mel stesti ze nepristaval nekdo jiny snim :-)
    BECKO
    BECKO --- ---
    Co říkáte na humbuk se Sunny Days?
    BECKO
    BECKO --- ---
    Máte někdo zkušenosti se skyscanner.net ?
    BECKO
    BECKO --- ---
    Tak sem se dneska vrátila z hotelu Sunny Club Mariqueen na Djerbě, ale recenzi podám později ;)
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    ESF nabizi zdarma skolicí workshpy http://www.vzdelavanivcr.cz/.. dalkove jsem si zaregistrovala „Práce s médii v cestovním ruchu“

    Jinak shanim praci v tomhle oboru,,tak jestli vite,dej te vedet do posty.diky
    BECKO
    BECKO --- ---
    super, dík za info!
    LOG_LADY
    LOG_LADY --- ---
    jasne, czechtourism je organizace, ktera podporuje domaci cestovni ruch a stara se treba o propagaci /viz. reklama na ČR / s tim šnekem/ a funguje i v zahranici a tou uz neni z moji hlavy, ale ma25zahraničních zastoupení, právě v zemích kde je o nás zájem. co se týče cestovního ruchu, dá se považovat za nejdůležitější organizaci u nás
    a na czecot.cz jsou informace o ČR, z hlediska cestovního ruchu a snad i vydavají odborný časopis..
    nám je tak vtloukali ve škole, že sem nemohla nenahodit aspoň link..:)
    BECKO
    BECKO --- ---
    LOG_LADY: mohla bys je prosím trochu popsat?
    LOG_LADY
    LOG_LADY --- ---
    kdyz uz ty linky tak tyhle se vzdycky hodi:
    www.czecot.cz
    www.czechtourism.cz
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    jj, uz vidim..chjo, musim na nejake jit...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam