• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BECKOPracujete/podnikáte v cestovním ruchu? Výměna zkušeností, každodenní i nevšední situace s tímto byznysem spojené
    BECKO
    BECKO --- ---
    LOG_LADY: mohla bys je prosím trochu popsat?
    LOG_LADY
    LOG_LADY --- ---
    kdyz uz ty linky tak tyhle se vzdycky hodi:
    www.czecot.cz
    www.czechtourism.cz
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    jj, uz vidim..chjo, musim na nejake jit...
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    MIORIEL: v poho, ja jen ze mi uz tady kdosi odpovidal dost podrobne :)
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    ups, sorry
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    MIORIEL: uz jsem se tady na to ptala, filtr
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    ahoj, chci se zeptat- chodil nekdo z vas na pruvodcovske kurzy?kterou agenturu mi poradite?je toho fakt moc....
    plus jak vypada pruvodcovska zkouska, popr jestli se da slozit bez navstevovani kurzu
    SCREAM
    SCREAM --- ---
    jo taky tam obcas kouknu kdyz se nudim :-) no jinak mas mile sefy :-)
    BECKO
    BECKO --- ---
    SCREAM: teď sem ten odkaz chtěla dát.) chodí mi od nich nějaký věci z diskuzí na mejl
    BECKO
    BECKO --- ---
    jo a operátorka po mě chtěla ještě důkaz, že tam ta cena včera taková byla.)) sem si přišla jak idiot
    BECKO
    BECKO --- ---
    a pak se mi stala ještě výborná story se SUNNY DAYS..klientka si podle jejich webu vybírala zájezd, já podle toho webu a údajů, který tam byly napsala smlouvu, klientka podepsala, pohoda...další den ráno mi přišel mejl, že cena je 3 tisíce na osobu vyšší..tak volám jak je to do prdele možný a opravdu..další den už měli na webu cenu vyšší, operátorka mi řekla, že v databázi žádná taková čáskta, kterou mám ve smlouvě nikdy nebyla a ať to opravíme a pošlem znova..tak sem jí požádala, jestli by to klientce nemohla vysvětlit ona a říká mi..ale to je VÁŠ klient...jako by její klient to nebyl ani trochu...omg...tuhle situaci sem docela nepochopila a ještě k tomu mě to vyprudilo hned po ránu...každopádně klientka byla milá ženská (kdyby to byla nějaká hysterka, tak nevim co bych dělala) a vzala si jinej hotel...
    stalo se vám někdy něco podobnýho?
    BECKO
    BECKO --- ---
    .)) a ještě bych tu měla minirecenzi na call centrum u FIRO tour, volala sem tam kvůli kalkulaci a nějak sem nechápala jednu tabulku a nevěděla sem kolik má bejt cena za dítě..volám ženský...ta pořád jenom mumlala "hmm hmm a vždyť to máte v tabulce", do tabulky sem sice hleděla, ale nebyla vůbec přehledná a taky sem věděla, že to, co potřebuju tam je, jenom sem chtěla vědět, kde.) no tak ženská mumlala mumlala a pak mě prostě vypla.. tak volám znovu...a dovolala sem se paní/slečně Motyčkové a to byla vážení call centrová symfonie, všechno mi během pár vteřin dokonale vysvětlila, udělala se mnou kalkulaci, byla velice příjemná, prostě bych jí za to pozlatila..možná to napíšu i její šéfové, ať z toho holka taky něco má.) takhle by to prostě mělo vypadat
    SCREAM
    SCREAM --- ---
    hm to jo ja nevim jakej jen sem to cetl na diskusi u eximu.. radsi si budu davat pozor na vsechny co menujou Tamer az pojedu do egypta :-)
    BECKO
    BECKO --- ---
    Tenhle byl v pohodě, obtáhla ho sice moje spolubydlící, ale ve vší počestnosti, nemusel ji k ničemu nutit ;)) ale měli sme tam 2 další průvodce, jeden v pohodě, ale ten druhej tlusťoch s šíleným uchrchleným kašlem nabízel kolegyni 100 babek za to, že obtáhne toho v pohodě průvodce...
    BECKO
    BECKO --- ---
    SCREAM: ááha já myslim teda jinýho Támera.)
    SCREAM
    SCREAM --- ---
    jo tak Tamer tlusty s brylemi :-) hm to sou sem mohl vlastne dneska letet do egypta animovat ale kdyby asopn za to bylo vic penez .. a do egypta se mi teda nechce jak ctu o Tamerovi a jeho bande :-((
    BECKO
    BECKO --- ---
    SCREAM: jestli se menoval Támer, tak vim o koho de;)) ale to sme byli na služebce se Sunny.) oni sou ti egypťani pěkný hovada, o tom žádná...
    SCREAM
    SCREAM --- ---
    jj to oni radi se rozcilujou ale vetsina si mysli ze nejaky last minute za 12tis na osobu se jim stane to ze jim budou litat peceni holubi do huby a cernosi kolem nich skakat :-))ale bohuzel relaita je trochu jina celkem mee pobavilo v diskuzich o egyptskem cesky mluvicim delegatovi v egypte ktery tam prodava drogy a znasilnuje manzelky a pak lidem vyhrozuje ze jim neco strci do kufru jestli tam neco reknou ...no nevim ael pry je i na kluky podle prispevku ... takze kluci acha na Egypt s eximem :-)
    BECKO
    BECKO --- ---
    o všeobecnejch podmínkách ani nemluvim.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam