• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BECKOPracujete/podnikáte v cestovním ruchu? Výměna zkušeností, každodenní i nevšední situace s tímto byznysem spojené
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    tak pro nifo,kdo by chtel pracovat pro cestovku blue-style..
    Byla jsem se tam poptat na misto v rezervačním odd. (prace hl. na tel.domlouvaní dovolene,rezervace hotelu atd..)
    ten pohovor mel nastarosi arab jakozto manager rez.od. a nevim,jestli si ze mne delal prdel,ale ta prace je klasika 40h/tydne + jedna sobota v mesici a od června do zaří si nesmi clovek dat dovolenou,pac je tam naval(coz chapu)..mno za nastupní plat deset čistyho(pak o trochu vic po zkusebce).za ty soboty atd nevim nevim..
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    SCREAM: hmm dík za info..a kdybys mel chut napsat, proc recko ne,budu jen ráda..
    SCREAM
    SCREAM --- ---
    MISHUGE: hm ja myslim že recky umět nemusis samozřejme to je vyhoda nebot pak vis kdy ti nadavaji a kdy te pomlouvaji :-) no ale recko nedoporučuju zkus hledat jinde pokud mas možnost každopadne checkuj stranku treba bluestyle hodne hleda takhle lidi . tak se zkus na ne obratit na personalni pani Sykorovou sykorova@blue-style.cz posli ji cv a uvidis se ti ozvou si treba ..
    KAMISOB
    KAMISOB --- ---
    Nabizim posledni mista do Tropical Islands.Nejvetsi aqua centrum v Evrope. Odjezd je 16.2.2008 rano a navrat kolem pulnoci. Cena je 1300 Kc po sleve. Vice informaci na www.tropical-islands.cz volat muzete na 736 787532 nebo email
    : kamisob@atlas.cz
    Dalsi termin je i 18.2.2008
    BECKO
    BECKO --- ---
    MISHUGE: řecky umim akorát děkuju, kuře a limonáda :D id scream se tady docela rozepsal o svejch delegátskejch zkušenostech tušim na Rhodosu, tak se ho zkus zeptat v poště, osobně bohužel nemám tucha jak se uplatníš s řečtinou...no a nebo se zeptat ještě tady [ Řecko ]
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    BECKO: mě jde spíš o to, že mám teď možnost a čas se naučit řecky..tak by mě zajímalo to praktický využití;)..
    BECKO
    BECKO --- ---
    MISHUGE: se zájezdy přes CK, na vlastní pěst, nebo jako na domlouvání budoucích kšeftů?
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    máte tu někdo zkušenosti se zájezdy do Řecka?? jaká je komunikace s mistními hotely atd... myslím po té jazykové stránce;) --jestli viceméně není prombém s eng.?
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    EUCHENIE: presne taak...opakuju,,za kazdy tip, budu vdecna...
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    jop, asi pha, ze?;)
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    EUCHENIE: {na mne?,}
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    (..kde? :)
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    shaním práci v cestovce..muze byt jako výpomoc na part time(a nebo dohodou).--asistentka a podobně.Studuji dálkově cest.ruch a kvuli zkouškám jsem přerušila praci v mediazastupitelství pro rozhlasové vysílání,kde jsem byla na HPP

    CV ráda pošlu.

    Praha
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    FARGO: uvidim co mi projde:-) každopádně mockrát díky
    FARGO
    FARGO --- ---
    UNCLE_JIMBO: ten Neuschwanstein neni az tak velka zajizdka, z Innsbrucku se to da napalit po dalnici primo na Salzburg - kolega rikal, ze je to peknej ulet ten zamek. Kazdop Chiemsee je fakt docela nuda, tam me napada opravdu jen ten Berchtesgaden (ackoliv to je bunkr a ne zamek, tak stoji za to)...vic asi neporadim :(
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    FARGO: no, nic bez zajíždky sem nenašel, jen nějakej ostrovní zámek na jezeře chiemsee, ale nevypadá moc zajímavě :-) díky!
    FARGO
    FARGO --- ---
    UNCLE_JIMBO: popr. jestli jsi nebyl v Berchtesgadenu, tak doporucuju "Orli hnizdo" (naky obecny info http://www.berchtesgaden.de ).
    FARGO
    FARGO --- ---
    UNCLE_JIMBO: s malou zajizdkou pres Innsbruck http://www.neuschwanstein.de/
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    můžete mi prosím poradit, potřeboval bych nějaký hrad/zámek, který by stál za prohlídku cestou z mnichova do salzburgu? :-)
    FARGO
    FARGO --- ---
    BECKO: No jak jsem zminoval, Italie je nase domena. Velmi slusne Ck (alespon z meho pohledu) jsou napr. CK Plustour Nový Bor(poznavacky Italie, Francie, Nemecko, Benelux), taktez CK Inter Zbiroh (zajimave poznavacky Italie, Francie, Svycarsko, Anglie) a jeste z tech vetsich mne tak napada CK Redok Svitavy (dělají takřka celou Evropu, kvalitní pobytové zájezdy u moře v Itálii). To jsou tedy tri stezejni partneri, se kterymi mam za deset let spoluprace jen ty nejlepsi zkusenosti. Zbytek posta...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam