• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BECKOPracujete/podnikáte v cestovním ruchu? Výměna zkušeností, každodenní i nevšední situace s tímto byznysem spojené
    Vítejte vy všichni, kteří pracujete v oboru cestovní ruch. Ať už v cestovních kancelářích, agenturách, na letištích, nebo jste delegáti, vlastníte hotel či kemp, autobusovou dopravu, nebo točíte turistům zmrzlinu.)

    Toto auditko je tu především pro Vás, mělo by sloužit k výměně zkušeností, názorů, zejména na různé destinace, hotely, firmy se kterými spolupracujete a doufám, že přibudou i nějaké konkrétní reference.

    Diskuze je otevřená opravdu každému tématu z tohoto oboru. Všichni víme, jak moc je obsáhlé, tudíž se nebojte jakékoliv otázky a zároveň Vás žádám, pokud jste odborníci, o každou rozumnou odpověď. Jednou se bude ptát někdo jiný, příště to můžete být vy.

    Na nástěnku budu postupně umisťovat všechny, kteří v tomto oboru podnikají. Prosím připojte k vašemu webu kouzelné slovíčko HOME .)
    Pokud podnikáte v oboru příbuzném, nebo pro cestovní ruch užitečném (tzn. autodoprava, webové stránky, poradenství...atd....), umístím Vás na nástěnku také. Na nástěnce se také pravděpodobně objeví Vaše reference ke konkrétním firmám.
    rozbalit záhlaví
    BOO
    BOO --- ---
    EPSONKA: tata ma cestovku, takze delam delegatku, jsem na veletrhu, kdyz je neco potreba proste..
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    BOO: aha, já myslela, že pracuješ v cestovce někde;)
    BOO
    BOO --- ---
    MARGE: kamaradka byla na informacich a to bylo to samy "a exim tours jsou simvas kde?" "nejsou, nebyli ani minulej" ;)
    MARGE
    MARGE --- ---
    BOO: Smekám před těma, kteří tam seděj celej den nebo dokonce několik dní v kuse... Já bych ty lidi musela vraždit!!! Že jim neni hanba...
    BOO
    BOO --- ---
    MARGE: nojo, vzdycky kdyz sem si na pul hodky sedla k "pultu", tak to bylo samy "a tasticka by nebyla?" "nemate nahodou propisku nebo kalendar?" "dobry den, ja jsem z tisku.. nedala byste mi jeden tulipan?" aaa
    BOO
    BOO --- ---
    EPSONKA: studuju
    MARGE
    MARGE --- ---
    O víkendu to muselo být psycho - byla jsem ve čtvrtek, kdy tam měli být "odborníci", ale i tak tam bylo dost sběračů propisek, tašek, jídla a vůbec všeho, co bylo zadarmo...
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    BOO: kde ty pracuješ?
    BOO
    BOO --- ---
    vcera dneska zitra pozitri holiday woooorld :) vcera dneska byli spis odbornici+tisk a par studentu/duchodcu.. ale ten vikend, to bude maso
    ZELENKA
    ZELENKA --- ---
    animátor né :-)
    to nééééé
    SCREAM
    SCREAM --- ---
    BECKO: :) plus bonusy ve formě turistek nezapomeň
    BECKO
    BECKO --- ---
    Beru zpět, 10 hodin denně dělat někomu kokota za 500€ měsíčně nebudu .)
    BECKO
    BECKO --- ---
    Máte někdo zkušenost s brigádou jako animátor?
    BOO
    BOO --- ---
    L_UKAS
    L_UKAS --- ---
    BOO
    BOO --- ---
    SKYRAY: ja
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    Je tady někdo, kdo pracuje jako delegát?
    BECKO
    BECKO --- ---
    Sháním tipy na ubytovací zařízení kolem středozemního moře (Itálie, Řecko, Chorvatsko, Španělsko), kde by bylo možno uspořádat zájezd se cvičením u moře. Kde mají například vybavenou tělocvičnu, vhodné prostory atd. Díky za tip.
    SALVAJA
    SALVAJA --- ---
    Nevíte někdo o nějaký prácičcce v oboru?
    BECKO
    BECKO --- ---
    BECKO: Už mám člověka.
    BECKO
    BECKO --- ---
    Potřebuju překladatele/překladatelku v angličtině na 10.10. 2009 pro pár cizinců, kteří chcou vidět Kroměříž a Slavkov. Jde o jednodenní zájezd, kdy Kroměříž je dopoledne a Slavkov odpoledne. Samotný překlad vykládaného textu je na pár hodin, pak se bude popojíždět, obědvat atd atd.. Pokud by měl někdo zájem, prosím do pošty.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam