• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BECKOPracujete/podnikáte v cestovním ruchu? Výměna zkušeností, každodenní i nevšední situace s tímto byznysem spojené
    BECKO
    BECKO --- ---
    BOO: A jak vám to Chorvatsko šlape? Dobrý? V porovnání s minulýma rokama..
    BOO
    BOO --- ---
    BOO
    BOO --- ---
    EPSONKA: tata ma cestovku, takze delam delegatku, jsem na veletrhu, kdyz je neco potreba proste..
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    BOO: aha, já myslela, že pracuješ v cestovce někde;)
    BOO
    BOO --- ---
    MARGE: kamaradka byla na informacich a to bylo to samy "a exim tours jsou simvas kde?" "nejsou, nebyli ani minulej" ;)
    MARGE
    MARGE --- ---
    BOO: Smekám před těma, kteří tam seděj celej den nebo dokonce několik dní v kuse... Já bych ty lidi musela vraždit!!! Že jim neni hanba...
    BOO
    BOO --- ---
    MARGE: nojo, vzdycky kdyz sem si na pul hodky sedla k "pultu", tak to bylo samy "a tasticka by nebyla?" "nemate nahodou propisku nebo kalendar?" "dobry den, ja jsem z tisku.. nedala byste mi jeden tulipan?" aaa
    BOO
    BOO --- ---
    EPSONKA: studuju
    MARGE
    MARGE --- ---
    O víkendu to muselo být psycho - byla jsem ve čtvrtek, kdy tam měli být "odborníci", ale i tak tam bylo dost sběračů propisek, tašek, jídla a vůbec všeho, co bylo zadarmo...
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    BOO: kde ty pracuješ?
    BOO
    BOO --- ---
    vcera dneska zitra pozitri holiday woooorld :) vcera dneska byli spis odbornici+tisk a par studentu/duchodcu.. ale ten vikend, to bude maso
    ZELENKA
    ZELENKA --- ---
    animátor né :-)
    to nééééé
    SCREAM
    SCREAM --- ---
    BECKO: :) plus bonusy ve formě turistek nezapomeň
    BECKO
    BECKO --- ---
    Beru zpět, 10 hodin denně dělat někomu kokota za 500€ měsíčně nebudu .)
    BECKO
    BECKO --- ---
    Máte někdo zkušenost s brigádou jako animátor?
    BOO
    BOO --- ---
    L_UKAS
    L_UKAS --- ---
    BOO
    BOO --- ---
    SKYRAY: ja
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    Je tady někdo, kdo pracuje jako delegát?
    BECKO
    BECKO --- ---
    Sháním tipy na ubytovací zařízení kolem středozemního moře (Itálie, Řecko, Chorvatsko, Španělsko), kde by bylo možno uspořádat zájezd se cvičením u moře. Kde mají například vybavenou tělocvičnu, vhodné prostory atd. Díky za tip.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam