• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BECKOPracujete/podnikáte v cestovním ruchu? Výměna zkušeností, každodenní i nevšední situace s tímto byznysem spojené
    HOEZO
    HOEZO --- ---
    TESKERA: Díky za rozsahlou analyzu! ;) no a jak to je kdyz mam VS humanitniho smeru se specializaci kunsthistorie? A to osvedceni pro mistni pruvodce mam zapotrebi i kdyz se pamatkovy zone vyhnu? No a to zahranici teda bude jeste otazka sama pro sebe ;) btw neni nejaky portal, kde je vse pohormade a srozumitelne? ;)
    TESKERA
    TESKERA --- ---
    HOEZO: ahoj, predpokladam, ze se jedna primo o pruvodce cestovniho ruchu (ne treba horsky nebo sportovni..).. pro pruvodce cr dle zakona o zivnostenskem podnikani musis splnit podminky: a) VS vzdelani v oblasti cr nebo b) vyssi odborne vzdelani v cr nebo c) uplne SS vzdelani + 3 roky praxe v oboru nebo d) uplne SS vzdelani v oblasti cr nebo e) uplne SS vzdelani + doklad o vykonani odborne zkousky z cr nebo f) doklad o rekvalifikaci + doklad o 2 letech praxe.....

    pozor na to, ze v nekterych zemich (vcetne treba pamatkove zony Prahy) je nutne mit jeste dalsi osvedceni pro mistni pruvodce .o)
    HOEZO
    HOEZO --- ---
    Zdravím,
    chtěl bych si udělat ŽL na průvodcování + překladatelství. Vzhledem komu že průvodcování patří k volným živnostem, je zapotřebí nějaký dokument o odbornosti? Nebo vážně stačí jen ohlášení? Nerad bych se s někým/něčím dostal do křížku. Díky
    ESTHER
    ESTHER --- ---
    zdravim,
    potrbelovala bych zjistit kontatk na lidi, kteri provozují cestovtni kancelar incomingovaou, rada bych se jich zeptala na nekolik pro mne jeste nejasnosti. Kdyby se nekdo nasel a byl ochotny se mnou komunikovat, byla bych nesmirne rada. dekuji moc. posta, dik
    jo a taky jsem absolventka zminovane vysoke skoly a v oboru bych chtela zacit podnikat.
    hezky den
    ZMATENAA
    ZMATENAA --- ---
    GLOBETROTTER: Jo všimla, ale není snad jedinej ne? nebo alespon já bych to potřebovala probrat s více lidmi této profese.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    ZMATENAA: Koonoop je Tvůj doublenick nebo jsi si jen nevšimla posledního příspěvku? :-)
    ZMATENAA
    ZMATENAA --- ---
    Chtěla jsem se zeptat, zda tu jsou nějací/nějaké recepční?
    Potřebovala bych se na něco poptat, kdyžtak pošta. Děkuji
    KOONOOP
    KOONOOP --- ---
    FEMMEFATALE: jj studoval a v oboru sem i zustal momentalne jako recepcni :)
    AYPERI
    AYPERI --- ---
    FEMMEFATALE: jsem v oboru :)
    ZELENKA
    ZELENKA --- ---
    FEMMEFATALE: také jsem studovala v oboru, zatím se mi nedaří jaksi se vrtnou tak kam bych chtěla......jsem účetní :-D
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    FEMMEFATALE: ahoj, jj, studovala jsem a v oboru nejsem, jsem účetní ;)
    FEMMEFATALE
    FEMMEFATALE --- ---
    Zdravím Vás přátelé, je někdo z Vás absolventem Vysoké Školy Obchodní v Praze? Zajímalo by mne, kam Vás po studiích vítr zavál, jestli jste zůstali v oboru a pracujete v cestovním ruchu nebo se živíte úplně jinak.. :-)
    AYPERI
    AYPERI --- ---
    snad ne moc OT, ale mám takovou radost, že prostě musím:
    Grand Hotel Alchymist je 10. nejluxusnější hotel Evropy :o)
    Travelers' Choice Hotel Awards - TripAdvisor
    http://www.tripadvisor.com/TravelersChoice-Hotels-cLuxury-g4
    STEKY
    STEKY --- ---
    GLOBETROTTER: Neprislo mi to jako spam, ale jako moznost pro lidi, co chteji vedet jak se da fungovat a vest lidi do peru uzitecne...
    BECKO
    BECKO --- ---
    Vážení kolegové,

    Chtěla jsem Vás touto cestou poprosit, jestli nemáte kontakt na průvodce do
    Berlína. Náš průvodce měl odjet tento čtvrtek v noci, ale nečekaně ze
    zdravotních důvodů nemůže.

    Kdybyste měli jakýkoliv kontakt, moc Vás prosím o jeho zaslání.
    Děkuji za pochopení.

    Přeji pěkný den.


    Renata Hořanská
    CK Valaška,spol. s r.o.
    571615144, 731165925
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    ZMATENAA:
    Fórum Airways.cz • Zobrazit téma - Zkušenosti s Ryanair Letušky/Stewardi, prosím poraďte
    http://forum.airways.cz/viewtopic.php?f=22&t=3494&hilit=ryanair
    ZMATENAA
    ZMATENAA --- ---
    GLOBETROTTER: nabízejí práci letušky/stewarda, ale obecně mě zajímali nějaké reference, tím spíš jestli byl někdo na pohovoru na tuto pozici ?
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    ZMATENAA: Tvůj nick Tě trošičku omlouvá, ale přesto bys mohla být konkrétnější a uvést, zda u nich chceš pracovat nebo jim nabídnout nějaký byznys (prodej Tvých výrobků nebo služeb, handling na letištích atd.atd.).
    Pokud se ale ptáš na zkušenosti cestujících, tak jsi ve špatném vlákně :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam