• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    Z47TCLogistika - import/export - kamionová, letecká i lodní přeprava
    SYMBIO2
    SYMBIO2 --- ---
    KOSMEN: nejlepe namorni cestou ne?
    KOSMEN
    KOSMEN --- ---
    ...nako to tu spi,ale sem rad ze sem to objevil.
    ..vazeni,nevite nahodu ,kterak dopravit zbozi ze saudsky arabie do CR?...samozrejme rozhoduje cena. jedna se cca o jeden prepravni kontejner (16palet)
    BLUESCZ
    BLUESCZ --- ---
    pravidelne se mi hromadi 13,6 plachty na morave (okoli brna, prostejov apod.) a mam dost problem je dostat na nakladku k plzni. dela tady nekdo tyhle vnitra?
    KAZGAROTH
    KAZGAROTH --- ---
    PEPPE_LOPEZ: konkretne tuto destinaciu robi iny department u nas ale skusim sa ti na to opytat
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    Zdarvím , ma někdo zkušenost s vyclíváním zboží na Ukraině? Náš zákazník mi tvrdí že mu zboží vyclívá jedna z cca.5 státem autorizovaných firem u které má stejnou sazbu cla na jakékoliv zboží tj5% , kdyby to dělal sám platí 15%. potřebuju potvrzení o výstupu zboží z EU, a jelikož on nemá dovozní JSD (to mu ta firma nedává) tak nevim co mám celníkům tady u nás dát abych ten výstup potvrdil.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    CEEYDA: zkus cesmad bohemia bo uamk..
    CEEYDA
    CEEYDA --- ---
    MATE NEKDO PROSIM VAS PREHLED O POPLATCICH V NEMECKU, FRANCII, SPANELSKU?
    POPLATKY MYSLIM - NA AUTO NAD 12t, VEDENY JAKO AUTOBUS SPECIAL (NE PLACENA PREPRAVA OSOB ANI NAKLADNI)
    ZADRHEL
    ZADRHEL --- ---
    Dělá tady někdo logistiku v rozloženém stavu? např. SKD,CKD,MKD.
    BLUESCZ
    BLUESCZ --- ---
    CEEYDA: hm... jen celovozovky. sberku jsem delal jednou a skoro tam zustal na vanoce
    CEEYDA
    CEEYDA --- ---
    delate nekdo spanelsko? nemyslim celovozy pres napr. raal atd, ale primy pravidelny linky sberky treba
    JADR
    JADR --- ---
    njn. jako cesi tam nejaci jezdi, ale kdyz uz tak jedou ve dvou... no nic asi radsi pojedu busem...
    KAZGAROTH
    KAZGAROTH --- ---
    JADR: my na balkan vozime ale bohuzial truckerov nepoznam...:)
    BLUESCZ
    BLUESCZ --- ---
    kde na netu hledate presne adresy? dik
    BLUESCZ
    BLUESCZ --- ---
    JADR:malokdo z cechu jezdi balkan a ject tam s polakem bo bulharem nedoporucuju (a ti cesi co to jezdi budou asi taky ponekud zoufalci). pokud te zajimaj cizopasnici zkus to
    JADR
    JADR --- ---
    trochu SPAM, ale treba tu nekdo zna nejakyho truckera.)

    chtel jsem se zeptat jestli nekdo nezna nejakyho sofera co jezdi s nakladakem na balkan. ja jich par znam ale zadnej z nich nema cestu tim smerem. Potreboval bych se s kamosem dostat do bulharska, uplne nejlip do turecka. budeme delat prijemnou spolecnost na ceste a neco malo i zaplatime:)) jedna se o casovy horizont do 2 mesicu. kdyztak posta. diky
    NO_ON
    NO_ON --- ---
    JADR: Jo to vim, ale ppl uz me fakt nezajima.. :)
    JADR
    JADR --- ---
    NO_ON: no ono PPL patri pod Deutsche Post pod kterou mimojine patri i DHL, takze mozna nevedomky uz s DHL spolupracujete...

    viz.:

    Vážení obchodní partneři,

    počínaje prvním březnem 2006 se společnost PPL CZ stává členem skupiny Deutsche Post World Net jejíž nedílnou součástí je globální expresní a logistický operátor DHL. PPL CZ s.r.o. bude nadále působit na českém trhu jako samostatný právní subjekt pod svým obchodním jménem PPL CZ nezávisle na strukturách společnosti DHL CZ. Obchodní strategie společnosti zůstává nezměněna a bude se i nadále soustředit na produkt expresní balíkové logistiky do 50 kg v oblasti B2B v plném rozsahu své současné produktové nabídky. Zároveň obě společnosti PPL CZ a DHL CZ budou úzce spolupracovat v oblasti komplexní logistické obslužnosti klientů na českém trhu včetně expresních přeprav do zahraničí.

    Ing. Jiří Hondl
    Generální ředitel

    NO_ON
    NO_ON --- ---
    Ve firme nas uz stve PPL, chceme prejit ke konkurenci - mate nekdo prosim zkusenosti s DPD, EPS nebo jinymi..? (dhl,upc nechcem) Diky..
    JADR
    JADR --- ---
    Z47TC: nejlepsi bude kdyz se dohodnes s odesilatelem at popta tamnejsi pobocku konkrtniho rejdare a zepta se na dostupnost reeferu, popřípadě se může s rejdařem dohodnout na rezervaci equipmentu(pokud se jedna o pravidelny biz).

    Ja nevim jak je to u importu jelikoz delam export, ale treba do mexica je to o 1100 USD za 40'...
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    Z47TC: ono bude hlavně záležet na tom, jestli je tam rejdař má a jak moc vytížené...

    napadá mě letadlo, ale to jsi asi slyšet nechtěl, co... pokud bys trval na lodi, tak by to možná mohl řešit požadavek na lower deck.
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    muzete mi dat nekdo feedback jakej je cenovej rozdil mezi normalnim 20stopym a hermeticky uzavrenym kontejnerem????

    nebo mi nabidnout nejakou alternativu......vozim si z idnie plechy a nejsou mi je schopny rozumne zabalit a zvazuju spis nejaky lepsi kontejner aby se mi tam nedostavala vlchkost a byla udrzene urcite mikroklima

    diky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam