• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    Z47TCLogistika - import/export - kamionová, letecká i lodní přeprava
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    BTW děláte někdo leteckou dopravu (zase jde o auto z USA), nebo víte s kým by to šlo co nejvíc jednoduše a ne moc draze?
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Mohl byste mi někdo pomoct trochu s vyplněním formulářů pro převoz z USA - firma co to z USA posílá (tím nemyslím prodejce ale vyloženě nějakou firmu co zařizuje dopravu) chce vyplnit "Vehicel Export Authorization form" a plnou moc pro export... Tam ale nejsem schopnej posoudit kde má být Shipper a kdo Consignee/receiver - logicky jsme receiver my, ale Shipper mi zůstává záhadou.. (a přitom ten vystavuje tu plnou moc, z čehož mi taky vychází, že to jsme snad zase my..)
    JIRAS111
    JIRAS111 --- ---
    maersk ani zadny jiny rejdare nezkousej, zkus nejakou spedici jako je CSOS, nebo kuhne nagel apod.., pac ty maji u rejdaru mnozstevni slevy a rejdari nemaj spotaky co vozej po jednom kontaku radi a nasazujou jim vetsi ceny, nez ty spedice..
    JIRAS111
    JIRAS111 --- ---
    maersk ani zadny jiny rejdare nezkousej, zkus nejakou spedici jako je CSOS, nebo kuhne nagel apod.., pac ty maji u rejdaru mnozstevni slevy a rejdari nemaj spotaky co vozej po jednom kontaku radi a nasazujou jim vetsi ceny, nez ty spedice..
    JIRAS111
    JIRAS111 --- ---
    maersk ani zadny jiny rejdare nezkousej, zkus nejakou spedici jako je CSOS, nebo kuhne nagel apod.., pac ty maji u rejdaru mnozstevni slevy a rejdari nemaj spotaky co vozej po jednom kontaku radi a nasazujou jim vetsi ceny, nez ty spedice..
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    KOSMEN: letecka je prece nejdrazsi druh dopravy tak bych zvolil lodni a tu ti udela bud maersk bo nyk logistics tak zkus je, ostatni to imho jen preprodavaj :)
    SYMBIO2
    SYMBIO2 --- ---
    KOSMEN: pochubuje, ze nekde neco takoveho najdes, max. nekde na DHL, nebo tak,ale tam zas je to o necem jinem. Jestli chces, muzu ti nezavazne udelat cenu na obe varianty, vice posta :-)
    KOSMEN
    KOSMEN --- ---
    ...to prave nevim,proto se ptam:)...myslim ze letecky by to mohlo bejt levnejsi,ale zatim sem se nikde nedoklikal na nakej zakladni prehled cen
    SYMBIO2
    SYMBIO2 --- ---
    KOSMEN: nejlepe namorni cestou ne?
    KOSMEN
    KOSMEN --- ---
    ...nako to tu spi,ale sem rad ze sem to objevil.
    ..vazeni,nevite nahodu ,kterak dopravit zbozi ze saudsky arabie do CR?...samozrejme rozhoduje cena. jedna se cca o jeden prepravni kontejner (16palet)
    BLUESCZ
    BLUESCZ --- ---
    pravidelne se mi hromadi 13,6 plachty na morave (okoli brna, prostejov apod.) a mam dost problem je dostat na nakladku k plzni. dela tady nekdo tyhle vnitra?
    KAZGAROTH
    KAZGAROTH --- ---
    PEPPE_LOPEZ: konkretne tuto destinaciu robi iny department u nas ale skusim sa ti na to opytat
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    Zdarvím , ma někdo zkušenost s vyclíváním zboží na Ukraině? Náš zákazník mi tvrdí že mu zboží vyclívá jedna z cca.5 státem autorizovaných firem u které má stejnou sazbu cla na jakékoliv zboží tj5% , kdyby to dělal sám platí 15%. potřebuju potvrzení o výstupu zboží z EU, a jelikož on nemá dovozní JSD (to mu ta firma nedává) tak nevim co mám celníkům tady u nás dát abych ten výstup potvrdil.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    CEEYDA: zkus cesmad bohemia bo uamk..
    CEEYDA
    CEEYDA --- ---
    MATE NEKDO PROSIM VAS PREHLED O POPLATCICH V NEMECKU, FRANCII, SPANELSKU?
    POPLATKY MYSLIM - NA AUTO NAD 12t, VEDENY JAKO AUTOBUS SPECIAL (NE PLACENA PREPRAVA OSOB ANI NAKLADNI)
    ZADRHEL
    ZADRHEL --- ---
    Dělá tady někdo logistiku v rozloženém stavu? např. SKD,CKD,MKD.
    BLUESCZ
    BLUESCZ --- ---
    CEEYDA: hm... jen celovozovky. sberku jsem delal jednou a skoro tam zustal na vanoce
    CEEYDA
    CEEYDA --- ---
    delate nekdo spanelsko? nemyslim celovozy pres napr. raal atd, ale primy pravidelny linky sberky treba
    JADR
    JADR --- ---
    njn. jako cesi tam nejaci jezdi, ale kdyz uz tak jedou ve dvou... no nic asi radsi pojedu busem...
    KAZGAROTH
    KAZGAROTH --- ---
    JADR: my na balkan vozime ale bohuzial truckerov nepoznam...:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam