• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    Z47TCLogistika - import/export - kamionová, letecká i lodní přeprava
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    CEEYDA: dodání do 3 pracovních dnů, den vyzvednutí se nepočítá - platí pro celé UK a Irsko
    CEEYDA
    CEEYDA --- ---
    NOISEGATE: lagermax umi "cokoliv" v eu, anglie je horsi trochu co se tyka casu dodani, je to proste kanal :)

    PEPPE_LOPEZ: jakej mate cas dodani nakladka pha-birminghanm, napr. pal 100kg ?
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    TNT
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    PEPPE_LOPEZ: to je hodně málo. s kym posíláš?
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    NOISEGATE: z CZ do UK mám 50-100Kg za 40,15Eur , musí to být na paletě kůli manipulaci.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    NOISEGATE: zvlastni, zakaznikovi to dali o pulku levneji oproti TNT :)
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    POHODAVOLE: jo tak.. :D ne posilam nase vlastni zbozi do anglie, fedex je nepochopitelne drahej (plošně minimalne o 30% od konkurence) fakt nechapu
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    NOISEGATE: po me dnes chtel zakaznik, taky 75 kg, ale z Madridu, tak jsem si rikal, jestli to neni to samy, kazdopadne mu nej nabidku dal Fedex, takze to i vozi :)
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    POHODAVOLE: asi nerozumim ;) naka narazka na drogy? nic jinyho me nenapada. a není. je to z prahy do UK
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    NOISEGATE: neni to z Madridu? :)
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    DABE: supr. podivam se. díky
    DABE
    DABE --- ---
    NOISEGATE: nechci tady kopat za TNT, ale nedavno mi pristalo v mailu, ze rozjizdi servis tezkych zasilek (nad 30kg)
    jinak mam dobre zkusenosti s:
    LogFlex CZ s.r.o. :: O společnosti
    http://www.logflex.cz/
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    75 kg
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    NOISEGATE: jak těžký? standardně to neděláme, ale chci s tím začít :)
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    další dotaz do pléna: kdo nejlíp řeší těžký balíky v rámci EU? DPD mě rovnou poslali někam, všichni ostatní končí na 30 kg. prej funguje dechser, ale tam maj líný obchodní oddělení a nereagujou na maily.
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    EXXXE: do francie s postou bez hranic nebo DPD na smlouvu (teď maj do konce srpna akci po EU)
    SITH: spolupracujeme s nima léta. posilame teda hlavně po ČR, občas Španělsko. myslim, že všeobecně špatná pověst ČP není oprávněná (pokud má člověk smlouvu a nemusí na pobočku samozřejmě, to je pak děs ;)
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    zrovna u Japonska bych ČP věřil, funguje to tak že si zásilky národní poštovní operátoři předávají mezi sebou a Japonská pošta bude, jako většina služeb v Japonsku, fungovat kvalitně..
    DABE
    DABE --- ---
    NOISEGATE: pokud nejsi zakaznikem TNT, DHL apod, nabidnou ti standard cenikovou cenu, coz bude, jak pises, mrte drahe.
    pak jeste existuje moznost realizace pres ruzne spedice, ktere s nimi maji "smluvni ceny". mohl by ses tak dostat na cenu do 2tis.
    SITH
    SITH --- ---
    zalezi jak noc cesky poste verite ... ;+)))
    EXXXE
    EXXXE --- ---
    NOISEGATE: jj poptaval jsem dopravu do francie CP cca 600 fedex a spol od 3000 vejs...
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    tak jsem poptal poměrně detailně nabídky přepravy do Japonska a zatím nejlíp mi vychází ČP. sice doprava trvá dýl (cca. 10 dní u ekonomického) což je dvakrát tolik co u konkurence, ale taky cena je poloviční (okolo 1000,- za 5kg) TNT, FEDEX, DPD jsou mrtě drahý
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam