• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    Z47TCLogistika - import/export - kamionová, letecká i lodní přeprava
    MEYHAM
    MEYHAM --- ---
    MATHEZ: sběrkou po moři se tu bude lišit +/- 14 dnů, leda letadlo
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    z přístavu v Shanghai potřebujeme do ČR dostat bednu s tiskárnou 1220×760×1200 Gross Weight:143KG, je tu někdo komu by se to chtělo spočítat? doprava přes distributora trvá dva měsíce, potřebovali bychom to rychleji...
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    Jihlava,CZ - Patumthani,TH - 1xpaleta 120x80x75cm 187kg - Lagermax 20946,- TNT spec.serv. 12340,- zatím jsem nerealizoval zákazník má lepší cenu, takže EXW.
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    máte někdo zkušenosti s posíláním zboží na ukrajinu?
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    CEEYDA: pak dám vědět , hodím i nějakou statistiku, jestli máš dobrej kontakt do Lagru tak sem s ním.
    CEEYDA
    CEEYDA --- ---
    PEPPE_LOPEZ: jj, ja mel na mysli jestlis zkusil Lagermax jak sem Ti psal....to co pises chapu, DAP "prdel" je proste drahota, jedine ze by si to pak vyzvedli sami v Bankoku aby to neslo pres preprani firmy a pak vam to vyuctovali treba, mohlo by stat ve vysledku min :) ale samo to zalezi jak to mate, o co jde atp...tak good luck
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    CEEYDA: jedná se o palety cca. 100-250Kg, při takových hmotnostech je rozdíl Cargo vs. Express brutální. No jelikož máme smlouvu s TNT tak mě odkázali na TNT special services. Stejně mám v plánu při příští konkrétní zásilce poptat aspoň 5 firem. Nejhorší jsou poplatky za doručení v Thajsku. Kdyby to šlo poslat jen DAP letiště Bankog , ale musí to bejt DAP Pathumthani což je prdel.
    JIRAS111
    JIRAS111 --- ---
    PEPPE_LOPEZ: nebo UPS, bo je to v podstate jedno..... thajsko umej skoro vsichni
    CEEYDA
    CEEYDA --- ---
    PEPPE_LOPEZ: pochodils ? :)
    VAJS
    VAJS --- ---
    PEPPE_LOPEZ: zalezi, jak to mas velke...pokud jsou to drobky do 30 kilo, tak TNT/FEDEX/DHL

    pokud vetsi, tak bych napsal Cargo partneru, Schenkeru, Panalpine....
    CEEYDA
    CEEYDA --- ---
    PEPPE_LOPEZ: zkus Lagermax.cz, letecky/namorni oddeleni
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    Hledám Air Cargo přepravce pro zásilky do Thajska. Nějaký tip ?
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    KLDR: potřebuju poslat balík do francie a UK cca. 70 - 90kg, jestli děláš v přepravě, nabídku prosím do pošty. díky
    KLDR
    KLDR --- ---
    pravda chlapci ,je to o tom si vybrat jakou cestu chci jít . holt španělsko je ted už 2 rok mrtva země a tak cesty tam jsem taky omezil na minimum a pokud ano tak zaplacene . kdyby jste cosi potřebovali se ozvee třeba dokažu občas pomoci .
    CEEYDA
    CEEYDA --- ---
    KLDR: mas pravdu, ale spousta prekladek je sice urcity riziko dokurveni zbozi, ale nedeje se tak bezne, by to jinak nefungovalo jako cenove prijatelnej zpusob prepravy mensich zasilek, za ktery dotycnej nechce solit za prepravu velky castky
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    KLDR: jo to jsem takhle delal jednou brigadu v ups na letisti, kde se vykladaly sberaky a zbozi se sortovalo na rozvoz. Typci fakt zmrdi, hele ta televize je velka, tak se s ni nebudu tahat z navesu a hodili ji na zem..

    Ono ty priloze jsou gut, ale aby to bylo levny, tak by to mel vozit naves a ten se nedostane do center, takze je to pouzitelny jen na urcity adresy a taky se muze stat, ze nenarazi na zadny auto nebo malo nalozeny, takze pak dokladka vyjde taky draho. Ja ted mel podobnej problem ze Spanelska..
    KLDR
    KLDR --- ---
    klasická spedice to dokáže prodat jako přílož a je to tam rychle . dělám to běžně . třeba ten Logflex znam ,ale celkove se dá říci že oni jsou ještě o něco dražší než já jako dopravce kterýmu se to snaží pak prodat . nejlepe mít kontaktík na spedičku s dopravou co to odveze nebo ma smluvní dopravce kterým to pošle . zasilkovky jako takove nepoužívám jelikož jsem na jedne kdysi dělal a to zachazení se zasilkama bylo na hraně takže poslat obalku jako jo ,ale zboží jako takove bych nedal ,neb těch spousty překladek po cestě znamena vetší riziko poškození pokud zasilka poškodit jde .
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    PEPPE_LOPEZ: ceníkově je to minimálně 2x tolik, musim trochu zalobovat ;)
    SITH: jj, a maj docela sympaticky obchodni oddeleni
    CEEYDA
    CEEYDA --- ---
    PEPPE_LOPEZ: to je hezky
    SITH
    SITH --- ---
    já ted tahám měsíčně stovky kg z Floridy btw a docela se mi osvědčili Expeditors
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam