• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    Z47TCLogistika - import/export - kamionová, letecká i lodní přeprava
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    KLDR: jo to jsem takhle delal jednou brigadu v ups na letisti, kde se vykladaly sberaky a zbozi se sortovalo na rozvoz. Typci fakt zmrdi, hele ta televize je velka, tak se s ni nebudu tahat z navesu a hodili ji na zem..

    Ono ty priloze jsou gut, ale aby to bylo levny, tak by to mel vozit naves a ten se nedostane do center, takze je to pouzitelny jen na urcity adresy a taky se muze stat, ze nenarazi na zadny auto nebo malo nalozeny, takze pak dokladka vyjde taky draho. Ja ted mel podobnej problem ze Spanelska..
    KLDR
    KLDR --- ---
    klasická spedice to dokáže prodat jako přílož a je to tam rychle . dělám to běžně . třeba ten Logflex znam ,ale celkove se dá říci že oni jsou ještě o něco dražší než já jako dopravce kterýmu se to snaží pak prodat . nejlepe mít kontaktík na spedičku s dopravou co to odveze nebo ma smluvní dopravce kterým to pošle . zasilkovky jako takove nepoužívám jelikož jsem na jedne kdysi dělal a to zachazení se zasilkama bylo na hraně takže poslat obalku jako jo ,ale zboží jako takove bych nedal ,neb těch spousty překladek po cestě znamena vetší riziko poškození pokud zasilka poškodit jde .
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    PEPPE_LOPEZ: ceníkově je to minimálně 2x tolik, musim trochu zalobovat ;)
    SITH: jj, a maj docela sympaticky obchodni oddeleni
    CEEYDA
    CEEYDA --- ---
    PEPPE_LOPEZ: to je hezky
    SITH
    SITH --- ---
    já ted tahám měsíčně stovky kg z Floridy btw a docela se mi osvědčili Expeditors
    SITH
    SITH --- ---
    TNT je celkově pro evropu docela fajn a levný. Mimo evropu jsou už drahý protože tam nemají své zastoupení ale tahají to přes partnery
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    CEEYDA: dodání do 3 pracovních dnů, den vyzvednutí se nepočítá - platí pro celé UK a Irsko
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    tak jejich IT je jiná story, pošta má velmi zábavné politické pozadí..
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    tak jsem tu poštu asi přechválil ;) dneska výpadek online podání.
    CEEYDA
    CEEYDA --- ---
    NOISEGATE: lagermax umi "cokoliv" v eu, anglie je horsi trochu co se tyka casu dodani, je to proste kanal :)

    PEPPE_LOPEZ: jakej mate cas dodani nakladka pha-birminghanm, napr. pal 100kg ?
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    TNT
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    PEPPE_LOPEZ: to je hodně málo. s kym posíláš?
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    NOISEGATE: z CZ do UK mám 50-100Kg za 40,15Eur , musí to být na paletě kůli manipulaci.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    NOISEGATE: zvlastni, zakaznikovi to dali o pulku levneji oproti TNT :)
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    POHODAVOLE: jo tak.. :D ne posilam nase vlastni zbozi do anglie, fedex je nepochopitelne drahej (plošně minimalne o 30% od konkurence) fakt nechapu
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    NOISEGATE: po me dnes chtel zakaznik, taky 75 kg, ale z Madridu, tak jsem si rikal, jestli to neni to samy, kazdopadne mu nej nabidku dal Fedex, takze to i vozi :)
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    POHODAVOLE: asi nerozumim ;) naka narazka na drogy? nic jinyho me nenapada. a není. je to z prahy do UK
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    NOISEGATE: neni to z Madridu? :)
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    DABE: supr. podivam se. díky
    DABE
    DABE --- ---
    NOISEGATE: nechci tady kopat za TNT, ale nedavno mi pristalo v mailu, ze rozjizdi servis tezkych zasilek (nad 30kg)
    jinak mam dobre zkusenosti s:
    LogFlex CZ s.r.o. :: O společnosti
    http://www.logflex.cz/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam