• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    Z47TCLogistika - import/export - kamionová, letecká i lodní přeprava
    MEYHAM
    MEYHAM --- ---
    MARLYN: clení považuju za samozřejmost, s tím ti můžu poradit kdyžtak pošta
    být tebou zjistil bych si hlavně ty věci ohledně té veteriny
    MARLYN
    MARLYN --- ---
    ahoj, dekuji Vam za odpovede. Otazka zni, u koho zacit. Predpokladam, ze je lepsi se stavit osobne na nejakem urade. Otazka je : na jakem :) ?
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    MARLYN: resim podobny veci ohledne dovozu zbozi z turecka, zalezi co to je za zbozi, nejen veterinarni sprava ale i celnici, a dost dalsich uradu k tomu bude chtit rict svoje...
    MEYHAM
    MEYHAM --- ---
    MARLYN: řešil jsem nedávno, s tímhle asi ideální se obrátit na veterinární správu
    MARLYN
    MARLYN --- ---
    ahoj, mate nekdo zkusenosti s dovozem potravinarskych produktu z trhu mimo EU, tzn. co musim vse vyresit abych mohl zbozi bez problemu importoavat, jake kontroly jsou nutne aby bylo zbozi uvolneno k volnemu pohybu/prodeji na trhu EU?
    KOKON
    KOKON --- ---
    SITH: Díky za tip! Žádného známého tam bohužel nemám, ale i tak mě nabídli cenu ze západního pobřeží 800USD. Kdybys tam náhodou někoho měl, rád k té motorce přibalím nějaké dobré víno z Napa Valley :) Ale to až pokud to skutečně vyjde a budu tu motorku posílat, ještě zvažuju možnost B, že ji tu nechám.
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    SITH: jasný
    SITH
    SITH --- ---
    NOISEGATE: pro nas musi dopravce zarizovat vic veci nez jen dodani, a protoze musime mit globalniho, dost to limituje vyber. company policy zkratka.
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    NOISEGATE: nevím o jakej region se ti jedná, ale PPL(vysočina) teď zběhla obchoďačka ke Geisu. Možná proto jen telef. zatím nikoho nemají tak proto asi.Ale ten geis taky nabízel ceny pro evropu a zajímavý.
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    nevim kery jiny sluzby bych mel pozadovat nez dodani do dvou dnu a pojistku
    SITH
    SITH --- ---
    NOISEGATE: ja GLS moc neznam a nevím, jaké nabízejí služby, které já chci po TNT
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    ale chtělo to nervy při smlouvani ;)
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    SITH: hmn. s DPD posilame do 31,5kg cely nemecko za 390,- GLS 50kg za 520,- vč. DPH a poplatku
    SITH
    SITH --- ---
    NOISEGATE: 50kg
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    SITH: 986,- bez poplatků z ČR do Hamburku? za jak těžkej balík? přijde mi to hodně moc
    SITH
    SITH --- ---
    jinak obchoďák ke mě přijel z každé firmy kterou jsem oslovil, zdá se, že jich je hodně a kšeftů málo
    SITH
    SITH --- ---
    NOISEGATE: po evropě mám TNT economy. Dobré a zajímavé ceny mi poslali taky z DPD popř. z Dachseru, tam to ale bylo o pár % dražší.
    Pro 50kg do Hamburgu mám cenu např. 986 bez poplatků
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    PEPPE_LOPEZ: TNT jsem měl za drahotu (aspon podle ofiko ceniku co mi kdysi posilali - na jakou cenu se dostanes?/ nerad bych mel vic nez dva dopravce, takze CR + EU bych rad resil jednim a mimmo EU druhym.. kazdopadne dik za reference (jinak zatim nejlepsi pristup GLS - obchodak prijel osobne z Jihlavy (jasneze ne jen kvuli nam) PPL pouzte tel. kontakt.
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    NOISEGATE: na Evropu používám TNT ecco.. šel bych do PPL , spolupracuji s nima už 8 let(balíky po ČR) a vždycky všechno vyřešili. Systém funguje, ale víš jak, když je řidič vohráblo a nenaskenuje balík tak je systém v prd... , GLS používají sousedi a co jsem vysondoval tak ceny podobný, kvalita taky. Takže z mého pohledu není co důvod nic měnit.
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    poptáváme novýho dopravce pro Evropu (balíky do 50kg) ne paletovka. Zatím cenově naprosto totožné nabídky PPL a GLS (s troškou přemlouvání samozřejmě). Někdo reference zejména na druhou z nich? Jak jim funguje systém, trackling, zákaznická podpora? Pro jakou z nich byste se rozhodli, kdyby cena byla totožná..? Díkes
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam