• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    Z47TCLogistika - import/export - kamionová, letecká i lodní přeprava
    SITH
    SITH --- ---
    NOISEGATE: po evropě mám TNT economy. Dobré a zajímavé ceny mi poslali taky z DPD popř. z Dachseru, tam to ale bylo o pár % dražší.
    Pro 50kg do Hamburgu mám cenu např. 986 bez poplatků
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    NOISEGATE: na Evropu používám TNT ecco.. šel bych do PPL , spolupracuji s nima už 8 let(balíky po ČR) a vždycky všechno vyřešili. Systém funguje, ale víš jak, když je řidič vohráblo a nenaskenuje balík tak je systém v prd... , GLS používají sousedi a co jsem vysondoval tak ceny podobný, kvalita taky. Takže z mého pohledu není co důvod nic měnit.
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    poptáváme novýho dopravce pro Evropu (balíky do 50kg) ne paletovka. Zatím cenově naprosto totožné nabídky PPL a GLS (s troškou přemlouvání samozřejmě). Někdo reference zejména na druhou z nich? Jak jim funguje systém, trackling, zákaznická podpora? Pro jakou z nich byste se rozhodli, kdyby cena byla totožná..? Díkes
    SITH
    SITH --- ---
    KOKON: jak moc na to spěcháš? jestli ne, pošli si to lodí, např. Dachser či MauriceWard. Pokud tam máš nějakého známého, zeptej se zda ti někoho nesežene on, mají tam velkou konkurenci a umí nabídnout občas i zajímavé ceny.
    KOKON
    KOKON --- ---
    Potrebuju dostat motorku ze ZAPADNIHO pobrezi USA do CR, co nejlevneji. Jak na to? Mam nejake nabidky na prepravu za cca 800USD, to mi prijde fer, jenze z vychodniho pobrezi. A preprava pres USA by me vysla na dalsich 800... díky za tipy
    DABE
    DABE --- ---
    MATHEZ: nejspis namorni.
    napr. FOB Izmir - vykladaka Stredni Cechy vyjde kolem 1.380Eur za 40´ kontejner (do 27tun).
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    MATHEZ: destinace je sklad v SR nebo ČR...
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    když byste potřebovali co kvartál dostat z IZMIRU (Turecko) pár set tun kamení jak byste zvolili přepravní cestu?
    EXXXE
    EXXXE --- ---
    NOISEGATE: jde mi o to, aby to doslo... kdyz to pojistim a ztrati se to, tak to poslu znova :)))
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    EXXXE: jasně, psal jsem spíš pro inspiraci, problém u čp je, že nemůžeš balík sledovat jakmile opustí Čr.
    EXXXE
    EXXXE --- ---
    NOISEGATE: to neni to pravy co hledam :) nakonec ta posta za 400 s pojistenim asi...
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    EXXXE: ja do Maroka posilal balík přes horolezce co tam jeli dodavkou :) dal jsem si inzerat na lezec.cz jestli by mi tam neodvezli malej balicek a podarilo se
    EXXXE
    EXXXE --- ---
    potreboval bych poslat malou zasilku do maroka. posta pry nefunguje (rozkradou to)
    mate nekdo nejaky napad na levnou! dopravu? (cca 5kg krehke)
    SITH
    SITH --- ---
    MATHEZ: na celni sazbu se podivej na celnisprava.cz. Pak si lehce vypocitas zda se vejdes do limitu kdy se clo neplati. Otazkou je, kam tyhle oci zaradis ;-)))
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    poprosím o ještě jednu drobnost: chceme z číny přivézt cca za 100$ umělých očí (do uměleckých panenek) a řešíme o kolik nám clo, poplatky apod zvedne nákladovou cenu; jak je to se clem na toto zboží z číny a případnýma dalšíma poplatkama? co kdyby to bylo za 1000$?
    děkuji...
    SITH
    SITH --- ---
    KEDAREK1: tak Dhl je kuryr, tam platis za rychlost
    KEDAREK1
    KEDAREK1 --- ---
    problem vyresen GEIS 250 E, ta pipina co me navadela v DHL na paletu a cenu v desitkach tisic nevim co zkousela:)
    SITH
    SITH --- ---
    KEDAREK1: no samozrejme
    KEDAREK1
    KEDAREK1 --- ---
    SITH: No to nejsem:o) ty tam uz nich mas nejaky ucet?
    SITH
    SITH --- ---
    KEDAREK1: lol, notak asi nejsi jejich VIP zákazník :) zkus jeste TNT s tím, že si přeješ jejich economy variantu, ne express.
    KEDAREK1
    KEDAREK1 --- ---
    mozna jsem zapomnel dodat ze mi staci kdyz to tam bude za dva tydny trebas, neni to tak ze to tam musi zitra byt to ne
    KEDAREK1
    KEDAREK1 --- ---
    hmmmm ted mi zenska v DHL rekla ze to nejlevneji vidi na 90 000 letadlem doruceni 2 az 3 dny a nejlepe by bylo mit zakazku na palete. wtf? :) Kam a jak jste prisli na tech 5 tisic?

    Diky moc, ja preci za par poharu nedam 9petek:o) I kdyz to platit ja nebudu.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam