• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THERESAS*K*A*T*E**street fashion**
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    MARO: tři roky ...... a ty najky sou hezký....... možná to ani nevěděj ??? no ikdyž ten vzor je fakt autentickej
    ale co stim nic neuděláš prostě je to jen barva ....... emerika taky začla dělat jako první hustě zelený trika (mám jich doma asi 5 strašně starý a rozdrbaný) ale nevyhodim je pže to byli první skejt TS týhle barvy ..... no a rok nato už tu barvu jela skor každá značka
    ZARA
    ZARA --- ---
    MARO: aha, myslela som, ze mas na mysli konkretny model bot, to by som chapala, bohuzial tartan nevymyslela emerica, ale v dakom 3. storoci v britanii a je ho vsade plno (od papuc co nosia dochodcovia, drevorubacske kosele cez skotske kilty a neviem co este), takze tazko obvinit nike, ze emerice ukradli pattern, sorry :)
    MARO
    MARO --- ---
    ja si nic neidealizuju, ja to jen konstatuju..
    btw. nejde tady o to ze kostka dost frci, ale o princip
    ale co, stejne at si kazdy koupi co se mu libi
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    MARO: ale no tak...nesmis si to tak idealizovat.Myslim,ze to je vseobecne profláklej vzor a dost tezko urcime kdo s tim prisel.
    MARO
    MARO --- ---
    SHYLOCK: mg...newyorker je uplne bullshit, emerica s tim prisla min. dva roky zpatky..
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    obecne kostka dost frci ne..
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    MARO: mg...tyhle látky používá i NewYorker.
    MARO
    MARO --- ---
    jednotlive latky..proste ty vzory jsou totozne
    ZARA
    ZARA --- ---
    MARO: myslis teraz cele boty ci jednotlive karovane latky?
    MARO
    MARO --- ---
    ZARA: hm vsechny vzory na tehle bote prebrane od Emericy..jak trapne
    BRAMBOROVANAT
    BRAMBOROVANAT --- ---
    prodám nový kulich DC http://www.coreshop.cz/images/coreshop/4_6_3_6_1_08.jpg v hnědé barvě za 450,- i s účtenkou, je možno ho i vyměnit v bugaboo, Praha 2 Koupeno v úterý. Kdyžtak pošta
    SCHADE
    SCHADE --- ---
    Skate fashion to úplně není ale street by mohlo tak si dovolím menší spam :D Do online shopu WearHouse.cz přišla kromě jiných nová zásilka značek Design By Humans a Active tak se podívejte pokud máte chuť. Jestli chcete cokoli vědět tak buď pošta nebo diskuze: [ WearHouse.cz - Exclusive Design & Author clothing ]
    Tak objednávejte ;D
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    tjn.pokavad nemas nohu 48 jako ja..
    THERESA
    THERESA --- ---
    je to vec nahody...
    RADKAA
    RADKAA --- ---
    mě to přišlo levný ze začátku když to otevřeli - ted už se tam ceny pohybujou 1500 za mikinu což mi nepřijde o nic moc levnější -navíc výběr malej - když sem tam v poslednim roce parkrát byla na holky měli uplný kulový--ty boty no..jenže když maj od kadý jen jedno číslo:(
    ZUZZA
    ZUZZA --- ---
    SHYLOCK: no to ani ne, ale sou tam levnější věci, trika kolem 5oo,- co se mi líbily. ale jinak je to tam fajn a ceny lidovější než ve skateshopech. před vánocema sem si tam koupila luxusní protest bundu za 3.3k. co třeba ve sketě u masaryčky? tam maj nějaký lakaie snad pokaždý když se tam du podívat, ale taky je to o štěstí s velikostí..
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    to je ten shop kde triko stoji dve kila?
    THERESA
    THERESA --- ---
    balestru mam rada vzdycky tam neco koupim .)
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    DOP: celkem dost veci od lakai maji v balestre v holesovicich ale je to tam dost o nahode trefit se do velikosti... ale za pokus to stoji uz jen kvuli tem cenam
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    DOP: nikde.
    taky jsem obchazel shopy kvuli Lakai a nakonec koupil v Rock'n'Roll,ale nic moc...
    DOP
    DOP --- ---
    Nevite, kde v Praze maji dobry vyber bot Lakai?
    BRAHMA
    BRAHMA --- ---
    WELITELKA: jééé, to je bezva:)))))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam