• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THERESAS*K*A*T*E**street fashion**
    DARYL
    DARYL --- ---
    HITOMI: mají ji třeba tady, na českým e-shopu, bohužel je podstatně dražší než v cizině, jako vždy.)
    http://www.bigone.cz/fox/damska/mikina/25862
    jinak jí mají na www.pacsun.com, kde se objednat dá, ale musíš přes nějaký zásilkový společnosti, přímo neposílají!
    LIUC
    LIUC --- ---
    omlouvám se za spam,ale rozjeli jsme nový eshop,kde větší část zboží tvoří naše vlastní výrobky,české látky,české ruce,vlastní potisky,kvalitní materiály,ostatně přesvěčte se sami http://mosquito.xfragments.cz/obchod
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    BARA_ONLY_ONE: jj, vim...mi prave utekla, no :/
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    HITOMI: Asi Ti to moc nepomůže, ale celkem nedávno byla přesně tahle na aukru, tak se třeba zase objeví..
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    Nevite o nejakym zahranicnim skate shopu, ktery posila k nam a dala by se tam sehnat tato mikca? :)

    je to Fox Wallflower
    asi je to trochu starsi kolekce, ale moc by se mi libila ^_^ jen je teda za 3.5k
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    KEPASO: jj lepší je to vydržrt live :)) a věř
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    Jaaaaj ja ji nevidim
    EDDRUM
    EDDRUM --- ---
    jaaaj...tam je nekde takova kombinezka totiz:-))
    WELITELKA:
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    ZWL23: toz nevim no...rad bych tomu veril :D. o tom proslapnuti v opravne obuvi slysim prvne :). predpokladam ale, ze to delaji takovyma tema tvrdyma vlozkama, co simulujou tvar novy ze?
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    EDDRUM: nerozumim co mi tou bundou chces rict:]]
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    KEPASO: o 1/2 čísla vpoho .... když chceš víc tak to strašně bolí :D ..... jinak půl čísla ti udělaj přez noc v obuvnictví cca za 30kč
    ale lepší pro pohodlí nohy je to přetrpět nosit je pochvilkách doma jako u snb bot
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    ehm..technicka...jak moc muzu cekat od celokozenych bot, ze se mi trosku roztahnou? sou mi natesno, uplne jsem tu velikost neodhadl a nevim co mam delat :D.
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    LUCIIE: wow toho chceš trochu moc ne :)) specifický střihy myslim že značky nemaj je to podle modelu
    LUCIIE
    LUCIIE --- ---
    Haloo.. haloo.. potřebuju poradit se střihem kalhot.. nevíte prosím, kde se dá sehnat střih kalhot.. mezi NIKITOU a Kanabeach??
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    WELITELKA: teda jakoze prosinec 2007
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    WELITELKA: loni v prosinci? cenove kolem osmicky
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    SARKALINA: dpc! to je jednina co bych byla ochotna vzit na sebe..nodohajzlu:[..cena byla predpokladam vzorna?..kdyji tam meli?
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    WELITELKA: jj, to je ona, meli ji ve vodickovy
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam