• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THERESAS*K*A*T*E**street fashion**
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    ted jsem fakt na vazkach jak si to myslela:]]]
    THERESA
    THERESA --- ---
    chich ty me vzdycky rozesmejes :)
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    cesta k dalsi pouti k holym prihradkam v penezence:]

    najdu nekde shop..tim myslim dobre zasobeny shop s dragon brejlema? mam na mysli obzvlast tydle kusy vse Dragon
    Fame
    ..s pracovnim nazvem kouzelnik Zababa:]

    Domo

    GG


    zde je cela prekrasna kolekce..jde mi ale konretne o tydle troje..obzvlaste o ty zababovky..za info moc dekuju:]
    http://dragonalliance.com/products/browse/type/Sunglasses
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    s velikostma spis jak pres ne je videt, tim myslim sirku "celo-nos" mela jsem oakley a oproti spy ve kterych jezdim, z nich je videt kulovy, asi by si na to clovek po case zvykl ale na kopci mi to prislo jako peklo, pritom mi to doma neprislo nijak rozdilny..
    THERESA
    THERESA --- ---
    jak je to s velikostma brejlí? třeba u roxy rukavic mam XL a to nemam velky ruce jen sem vysoka s dlouhejma prstama a Lka mi nejsou tak nevim jestli to neplati i o velikost hlavy :D
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    GEY_KO: gejkore jsou svetly jak hovado! ideal zrcadlo nebo oranzove sklo co mam ja:]..se stav testnout maladěc;]
    ELISCHA
    ELISCHA --- ---
    GEY_KO: Spyema nikdy nic nezkazís - nejlepší brejle nejen na prkno.. a připadně (nevim jak do těhle) se skla daj dokoupit...
    JANEGAS
    JANEGAS --- ---
    GEY_KO: no budou tmavsi tzn. slunecni, pak jsou svetlejsi a nebo do zluta/oranzova a ty jsou na spatne podminky, kdyz je mlha nebo snezi.. takze zalezi na co je spis potrebuje :o)
    GEY_KO
    GEY_KO --- ---
    potřebuju radu? není tahle barva skel tmavá? chci je objednat ségře a vůbec si nedokážu představit, jak je skrz ně vidět? nemáte někdo zkušenost?
    KLX
    KLX --- ---
    KORA: hmhm..to jsem nechtěl slyšet :) myslim spíš něco hezkého za rozumné ceny ne přímo mega slevy..triko za litr..na to se můžu.....
    KORA
    KORA --- ---
    THERESA: ti by si to rozhodne nenechali libit! :)
    KORA
    KORA --- ---
    KLX: myslim, ze budes muset pockat, slevy budou imho az po vanocich
    KLX
    KLX --- ---
    lidičky prosím potřebuju pomoc...nevíte o nějakých slevičkách někde ve skateshopu nebo něco podobného? potřebuju jen nějaký to tričko, košili, kalhoty a botky a nechce se mi zas tak moc rozhazovat :) nevíte o něčem zajímavém?
    THERESA
    THERESA --- ---
    tak to je fakt zoufaly,,, co by na to rekli vietnamci?
    KORA
    KORA --- ---
    DEBBIE: prave, je to docela zoufaly.. stojany jsou poloprazdny a tretina veci jsou lonske a starsi kolekce
    KORA
    KORA --- ---
    DEBBIE: yop, je to Korabovo, ale prakticky zadny novy zbozi, vytahaly se jen stary zasoby..
    ELISCHA
    ELISCHA --- ---
    DEBBIE: včera jsem tam byla.. je to dole s El Ninem propojeny .. a je to prostě celý pro holky... :) radši jsem se vzhledem k my finančni situaci nerozhližela.. :)
    THERESA
    THERESA --- ---
    debie zejtra to omrknu potrebuju papuce na snowbitch :)
    THERESA
    THERESA --- ---
    SHARINKKA: to je nikita?
    SAKJA_PANDITA
    SAKJA_PANDITA --- ---
    SHARINKKA: ta je skvela!odkud?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam