• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SEDIQVzdělávání dospělých - training and trainers - experiences
    BARJUCHA
    BARJUCHA --- ---
    Ahoj, do Denního stacionáře VH, p.s.s. pro lidi s mentálním postižením ve Staré Boleslavi, sháníme DOBROVOLNÍKY na činnosti:
    - výuka anglického jazyka - 1x týdně ve večerních hodinách, skupina max 5 lidí
    - muzicírování - 1x - 2x týdně (dle domluvy) dopoledne - jedná se o aktivizaci našich uživatelů pomocí hudby - fantazii se meze nekladou :o)
    - výuka fotografování - dle domluvy.

    Nabídky či nápady mi můžete házet do pošty!
    Moc děkuji!
    NANU
    NANU --- ---
    Roční vzdělávací program v oblasti Globálního rozvojového vzdělávání:http://www.inexsda.cz/cs/vzdelavani/GLEN/glen
    POZOR!! uzávěrka přihlášek již zítra
    JOCELLYN
    JOCELLYN --- ---
    Nová stránka nejen o vzdělávání a neformálním vzdělávání :) http://www.mladiinfo.cz/
    BOXY
    BOXY --- ---
    Vzdělávací centrum I.E.S. má nový katalog kurzů na období podzim-zima 2011.
    Ke stažení zde + pokud by měl někdo zájem o zaslání papírové formy, napište mi a až nám dorazí z tiskárny, rádi ho pošleme.
    BOXY
    BOXY --- ---
    Vypadli nám dva účastníci 40ti hodinového kurzu Krizové intervence v Hradci Králové , takže menší spam na kurz zadarmo:

    POZOR! Dva zájemci odřekli účast na ZÁKLADNÍM KURZU KRIZOVÉ INTERVENCE v Hradci Králové! Pokud jste zaměstnanci sociálních služeb Královehradeckého kraje, nenechte si ujít možnost zúčastnit se tohoto čtyřicetihodinového kurzu, kde je kurzovné, strava a ubytování PLNĚ HRAZENO z ESF. Podejte si online přihlášku nebo nám jednoduše zavolejte! První část kurzu se uskuteční již 29-30/7.

    přihláška a více infa na: webu projektu (nebo nebo v poště, tel. 777 916 277, boxan@podaneruce.cz)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Pěkně prosím, nemáte někdo nějaké zkušenosti s http://www.bitcz.cz/ ?

    Hlásím se jim o práci do Jesníku a jejich styl rétoriky mi nějak nesedí, tak se snažím zjistit v čem to je.
    JIMMY23
    JIMMY23 --- ---
    [ Strukturální fondy EU ] vzdělávání operační program rozvoj lidských zdrojů atd..
    BOXY
    BOXY --- ---
    Sdružení Podané ruce, o.s. vypisuje

    Výběrové řízení

    na pozici:

    Marketingový pracovník vzdělávacího centra I.E.S.

    pracoviště: I.E.S., Brno, Hapalova 22
    úvazek: 0,5
    nástup: možno ihned (červen 2010), nebo dle domluvy
    kontaktní osoba: Bc. Martin Boxan, boxan@podaneruce.cz, +420 777 916 277
    web: http://www.podaneruce.cz/cz/ies

    náplň práce:
    - prodej kurzů a tvorba marketingové strategie
    - jednání s klienty vzdělávacího centra
    - příprava a administrace reklamy a propagace

    požadavky:
    - vzdělání min. SŠ s maturitou
    - komunikativnost, kreativita, samostatnost
    - vítáme předchozí zkušenosti v oblasti marketingu nebo prodeje

    nabízíme:
    - zázemí zavedené neziskové organizace
    - tabulkový plat, příp. procenta ze zisku
    - možnost podílet se na rozvoji vzdělávacího centra
    - pružnou pracovní dobu


    Vaše životopisy a motivační dopisy zasílejte do 9.6.2010 na email: boxan@podaneruce.cz

    Pohovory s vybranými uchazeči proběhnou dne 11. června 2010 v prostorách vzdělávacího centra I.E.S., Hapalova 22, Brno
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    HAWRAN: tak to te zvu do klubu:) mame super tym, nedelam jen agitku, je to vazne tak, navic propojujeme vychodni filosofii s vizi zapadu a je to vzdycky blahodarny elixir, nachvili z toho naseho tempa vyskocit a zameditovat si napr.. nasi lektori jezdi casto do Asie a je to znat)
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    ahoj:)

    mam pro vas jeden novy a zajimavy projekt - spolecnost ORIGAMI TRAINING zalozila ORIGAMI KLUB moderních personalistů
    více zde - http://origamitraining.cz/cs/origami-klub/

    Origami Training pomáhá předním českým společnostem v rozvoji businessu, organizační kultury a vnitřního zdraví firmy. Jsme dodavatelé aplikované psychologie pro organizace, podnikatele i státní správu. Dlouhodobě rozvíjíme ORIGAMI KNOW-HOW. Propojujeme pragmatickou moudrost východu (psychotrénink, vnitřní ladění) s praktickým fungováním západních firem. Přinášíme dynamiku, nápady, tvořivost a zdravou víru v lepší budoucnost.

    vice info na web strankach http://origamitraining.cz/cs/uvod/

    Pokud byste mel nekdo zajem se se mnou potkat nebo prijit do Klubu ochutnat a okouknout nasi praci, vyuzit knihovnu, poznat se s jinymi profiky z oblasti HR anebo se jen na chvilku zastavit a nasnidat se...)) napiste mi do posty.)
    URPUTNIK
    URPUTNIK --- ---
    makro dresink? :)
    CARIBOO
    CARIBOO --- ---
    Prosím víte někdo, co přesně se myslí konceptem tréniku - makro desing? Předem moc díky!
    HAWRAN
    HAWRAN --- ---
    moc se tahle diskuse od te doby nepohnula... vyberovy rizeni jsem tehdy spolu s dalsima dvema kolegama vyhral a ...

    ve stredu tento tyden ucim svuj prvni kurz: reaching for stellar service - kurz firmy www.achieveglobal.cz
    HAWRAN
    HAWRAN --- ---
    huh, hlasim se u nase ve firme na trenera pro softskills. na pristi tyden si mam pripravit 15minutovou prezentaci na tema "how to grow customer loyalty" ktera ma presvedcit ze jsem jeden ze dvou nejlepsich kandidatu. Dohromady je nas trinact. Kdyz to klapne, poslou me do zahranici na trening, kde ze me udelaji certifikovaneho softskills trenera pro nasi (obri) firmu.

    A ja na tomhle miste slibuju, ze ja tam tu prezentaci jdu vyhrat. I kdyz o samotnym tematu zatim skoro nic nevim. Stesti preje pripravenym :D drzte mi palce, pak dam vedet jak jsem dopad
    BOXY
    BOXY --- ---
    Trocha reklamy na vzdělávací akce I.E.S.: Kurzy JARO/LÉTO 2009
    URPUTNIK
    URPUTNIK --- ---
    ja bych mel dotaz z druhe strany barikady .. mate nejake osobni tipy na skoleni "mekkych dovednosti"? v podstate libovolne z popisu nahore, mimo tech obchodnich dovednosti ..
    myslim, ze jsou to hodne dulezite vlastnosti (i pro muj "dream job" :) ) a urcite je co zlepsovat .. navic se to hodi obecne ..

    blizi se mi zkouskovy, takze bude pomerne dost casu .. penize nejsou problem, casem se mi vrati :)

    Google mi tech nabidek vyhodil nekolik, tak shanim osobni zkusenosti .. diky!
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    malý inzerát na pozici, kde se vzděláváni dospělých jistě v hojném dotknete:)
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    AFS Mezikulturní programy, o.s., nezisková dobrovolnická organizace s mezinárodním zázemím, hledá do svého týmu vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Programové/ho vedoucí/ho.
    Vaším úkolem bude řídit koordinátorku hostitelského programu a programu do zahraničí, koordinovat a plánovat programy podle mezinárodních standardů AFS, pečovat o vztahy s našimi klienty, koordinovat spolupráci s dobrovolníky, atd.
    Ideální kandidát/ka by měl/a být komunikativní, dynamická osobnost s obchodním duchem a velmi dobrou znalostí angličtiny, s chutí pracovat v týmu, nejlépe aktivní řidič/ka s možností nástupu ihned. Zkušenosti s vedením lidí vítány, zkušenosti z práce v neziskovém sektoru výhodou.
    Nabízíme smysluplnou práci v příjemném prostředí, mezinárodní kontakty, motivující pracovní ohodnocení, vstřícný přístup a prostor pro Vaši kreativitu.
    V případě zájmu zašlete svůj životopis v ČJ a AJ spolu s motivačním dopisem v českém jazyce nejlépe do 10. 11. 2008 emailem na adresu karolina.puttova@afs.org.
    AJMINA
    AJMINA --- ---
    http://sweb.cz/zachranarka.veryx/

    prosim alespon o precteni, kdybyste vedeli o nekom, kdo by mel zajem, tak post, budu Vam vdecna...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam