• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    som len tak zo srandy stlacil cltr alt v (validate) na ksichtoknizke a ta mrdka ma 9032 Errors, 818 warning(s). dost ubohe programovanie. ked zas niekto povie, ze mu to v opere nejde, nech sa obrati na support KK.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ja najcastejsie pouzivam "1" a "2".
    GECKON
    GECKON --- ---
    AIRGURU: cywe.. dobrá finta :)
    ..dosud jsem klikal jen na klávesách [ctrl]+[tab]

    člověk se stále učí :D
    AIRGURU
    AIRGURU --- ---
    WENCA: A co třeba držet pravé tlačítko myši, a rolovat kolečkem? :) Sice to není klikání, ale už je to mouse-only :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    WENCA:
    HADIAK:
    nebo-li klikni pravym na TAB a uvidis :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    WENCA: vsetky su v WINDOWS menu (tile verticaly / maximize all).
    WENCA
    WENCA --- ---
    ani jedna z tech zkratek mi nefunguje, ani v manualu nejsou popsany.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256:
    az te to nasere tak Ctrl+Shift+F5
    KOC256
    KOC256 --- ---
    WENCA:
    Alt+F6 asi taky nebude to prave co ? :D
    WENCA
    WENCA --- ---
    KOC256: to jo, ale chtel bych na nejakej ten tab kliknout mysi a to nejde.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    WENCA:
    Ctrl+TAB
    WENCA
    WENCA --- ---
    je v opere nejaka funkce, ktera mi zobrazi vsechny taby a ja potom na nejakej muzu rychle skocit? neco jako ve firefoxu takova ta sipka vpravo, jako tohle: http://wencaaa.xf.cz/tabs.jpg
    WENCA
    WENCA --- ---
    to je celkem znama vec, ze google aplikacky se s operou moc nekamaradi ne?
    GECKON
    GECKON --- ---
    CEJKON: s tímhle mám problémy i u ckEditoru a tinyMce, i přesto že to mám taky povolené :(
    CEJKON
    CEJKON --- ---
    Chtel bych se zeptat, jestli vam funguji Google Docs. U spreadsheetu mi Opera tvrdosijne odmita akce pod pravym tlacitkem.
    Opera 10.00 beta 2 (1651), volba "Povolit skriptů rozeznat kontextové menu" je zapnuta
    QUICK
    QUICK --- ---
    OCTOPUSS: ad 2, muzes si udelat filtr (slozku) do ktery ti bude padat vsechna posta podle zadanyho pravidla (tedy treba hlavicka obsahuje mujemail1@xxx.cz)
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    QUICK: V případě Centra 1) asi neplatí :)
    2) jsem naprosto nepochopil ač si nepřipadám jako úplnej idiot. To asi bude chtít čas.
    Ale 3) je SUPER :)) To chvíli vyzkouším a uvidím, ale zdá se, že to je řešení!
    QUICK
    QUICK --- ---
    OCTOPUSS: Mas nekolik moznosti :)

    1, kdyz pouzijes imap (mozna i pres pop3?), tak budes mit dole seznam uctu, ktery budou mit slozky rozmisteny presne tak jak to mas na postovnim serveru.
    2, nebo si muzes nastavit filtry
    3, nebo pouzijes selectbox ve kterem vyberes ucet ktery chces pouzivat (pokud ho tam nemas, tak si ho pridej Customize->Buttons->Mail). Pak se ti v All messages zobrazuji pouze zpravy pro vybrany ucet
    ADAM
    ADAM --- ---
    není z toho mrdník - já mám emailových účtů asi pět..


    psaní zpráv - defalutně se nastaví ten účet, ze kterýho jsi psal naposled. pokud odpovídáš na email, nastaví se ten, na kterej ten člověk psal


    prohlížení zpráv - zobrazení v jediném pohledu dohromady je právě skvělé a je to inovatnivní přístup opery - asi je třeba si na to zvyknout. každopádně můžeš účty rozdělit do několika kategorií a zobrazovat jen něco (privátní, pracovní..) nebo pracovat v "mail for" uplně stejně jako v běžným klientovi - imho je to ale nesmysl, lepší je pracovat s emaily jako s celkem bez ohledu, kam to bylo směrováno.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam