• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    FERENCZY
    FERENCZY --- ---
    TRIPLT: slusi se alespon napsat, v cem byl problem...
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    PINCHE_GRINGO: Dik za hlp uz mi to jede :-)
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    KOC256: kua :) to se mi vůbec nechce! =) .. kdyby to byl jen youtube, tak to zkousnu a seru naň.. ale teď jsem objevil, že i mail, co mam na seznamu :D .. that's bad :) asi holt si udělam v opeře další mail účet a seznam stáhnu přes POP3 .. ještě mi ID SLUPKA poradil ať jdu do opera 10b3 .. až budu mít čas ,zkusím
    KOC256
    KOC256 --- ---
    OVECKA_MJ:
    jo kdysi jsem taky mel problem s nejak rozbitym ini souborem... pomohlo smazani a nastaveni od znova...
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    TRIPLT: Dalsi navod je zde: zde, treba pomuze. Ja s Win7 problem nemel, ale je fakt, ze jsem tam daval rovnou operu 10. Jeste jsem chtel neco poradit, ale uplne mi to vypadlo, starnu.. :)
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    OVECKA_MJ: Tak si zazálohuj bookmarky, smaž profil a nastav všechno znova... Chvíli to potrvá, ale pokud to pomůže...
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    PINCHE_GRINGO: sry preklep :-)
    Snazil jsem se to nastavit podle navodu ale bohuzel porad neuspesne :(
    http://www.opera.com/support/kb/view/434/

    Vyzkousen krok 1-7 :(
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    TRIPLT: Mas zrejme na mysli wmp
    Mrkni sem: http://www.opera.com/docs/plugins/
    a hledej Windows Media Player. Podle navodu nainstaluj a pak ti to pujde (me video na pg24.cz slape v pohode)
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Nevite nekdo jak vyresit problem s preshravanim online veci na netu?
    napr na pg24.cz
    Hazi mi to nejakou chybu ze mi chybi zasuvny modul wpm...
    Zkousel jsem hledat nejakej zasuvnej modul pro Operu ale pokazde mi to naslo pro Firefox :/
    (Windows7)
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    QWWERTY: já už jsem přišel kde je problém, ale nevim, jak ho vyřešit.. jelikož nepomohlo žádné řešení v opeře, začal jsem si hrát s profilem opery.. nakonec jsem vyšetřil a vysledoval, že chyba je v souborech opera6.ini a cookies4.dat .. pokud OBA tyhle soubory smažu, youtube přihlásí... jinak ani ťuk..
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    TRIPLT: na WF se mi to občas stává taky - v tu chvíli sem nouzově jel přes IE ale fixlo se to samo a už se přihlásim bez problému i z Opery
    OVECKA_MJ: no - netušim jestli něco zmršili ale včera při přihlašování na YT se mi oba acc slinkovali bez problémů, takže asi fakt minoritní záležitost
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    TRIPLT: ja jsem pogooglil, ze to zmrsili kluci v googlu, protoze nejak spojovali loginy google & youtube a je pár jedinců, kterým to taky nejde.. ale fakt už nevim, co vyzkoušet
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    OVECKA_MJ: Presne tohle se mi sem tam stava na spoluzacich nebo warforu... lognu se a jakoby se nic nestalo...
    Dalsi den to jede treba uz normalne...
    Kdybys nahodou zjistil cim to je a jak to vyresit tak dej vedet pls :)
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    OVECKA_MJ: I když dáš tools-delete private data, a zaškrtáš úplně všechno?
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Jak mohu změnit volbu přehrávání videa na VLC? Jedinej mi přehraje ČT. Jo a jedu na Linux Mint 7
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    dneska jsem narazil na problém s operou .. opera 9.64, zkoušel jsem vymazat cookie, restart opery, pc, internetu, serveru světa .. takže v tom problém nebude.
    roky jsem byl přihlášenej přes cookie na youtube .. dneska jsem se blb odhlásil a už mi nejde v opeře login :D .. dokonce jsem si resetnul pass než jsem zkusil jinej browser -> a ejhle :) ono to funguje v jinym browseru :))
    takže: máte někdo problém do loginu youtube v opeře? mam správný jméno a heslo, když vyplnim špatný, zařve to.. když vyplnim správně, přesměruje mne to na homepage ale nejsem lognutej.. (ne ani po refreshi nejsem lognutej)
    IRON_STORM
    IRON_STORM --- ---
    novej skin v opere je super! konecne zas nejakej inovativni pouzitelnej skin! :) jedine co zamrzi je spoustu nevyuziteho mista pri wrap to multiple lines a skrytem main toolbaru


    MUXX: funguje
    MUXX
    MUXX --- ---
    funguje vam prave tlacitko mysi na google mape na tomto odkazu?
    http://www.numberinvestigator.com/928636

    da se nejak nastavit opera aby to brala?

    diky
    KOKES
    KOKES --- ---
    Nepochopil jsem nastavení cookies: zakážu cache, nastavím c. jen z navštíveného místa, po startu opery mám puštěn jen nyx, přesto je ve správci tuna cookies. Dám je vymazat, restartuju operu a je to tam furt. Je to tam, i když cookies pro test vymažu a zakážu. Co s tím?
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Já už se bál, že tenhle druh #$%@ co mají "používej Google debile!!" jako univerzální odpověď na jakoukoli otázku vymřel..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam