• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HASH:
    pokud se ti zacne sekat opera tak to vesmes zjistis hned a v 99% pripadu je to nejaky FLASH...
    HASH
    HASH --- ---
    nevidel jste nekdo tool, ktery by mi rekl, ktery z opera tabu zere kolik resourcu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HASH:
    no me by prave zajimalo ktere konkretni funkce/css vlastnosti opera interpretuje uplne jinak nez FF nebo IE ze vzdycky je opera mimo hru :(
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    KOC256: Tak to se omlouvam, asi jsem moc precitlivelej :)
    HASH
    HASH --- ---
    jsem se nechal unest
    HASH
    HASH --- ---
    E42: hele to jsem u google apps delal prvni pulrok a rikal jsem si, ze az vyjde nova opera, ze se to zlepsi

    zlepsilo, ale ne zas tak moc a me to uprimne receno docela sere, pac to ze pouzivam na jakekoli pokrocilejsi aplikace neco jinyho je jak skrabat se levou rukou na pravym uchu, proste mi to rozesira moje pracovni prostredi a moje pracovni navyky => MRDA ME TO
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PINCHE_GRINGO:
    hadavy? urcite to nebylo zamerem. jen jsem dal polozil filozofickou otazku :)
    E42
    E42 --- ---
    FB nebo třeba různý služby Googlu mají i v poslední Opeře různý problémy, to je prostě suchej fakt, o kterým nemá smysl diskutovat. Čí je to vina neřeším, Operu používám rád, akorát holt na některý operace je lepší nastartovat FF nebo Chorme.
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    KOC256: Je temer jiste vina tvurcu facebooku. Ja jen konstatuju fakta, kde se mi neco zobrazuje tak jak ja chci a kde ne. Ja jsem ten posledni, kdo by obhajoval IE, svuj hadavy ton si muzes schovat pro nekoho jineho.. :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    PINCHE_GRINGO: no ja som to vcera skusal a az na ten spominany problem, ze obcas to obrazok nezobrazilo, tak mi to slo normalne. IE kvoli tomu spustat nehodlam, az tak casto na KK neleziem.

    tak ci onak, kym bude na indexe viac ako 1ooo errorov vo validacii tak sa nemienim s nikym bavit o KK a "nefunkcnosti" v opere. kod KK je sracka a bodka.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PINCHE_GRINGO:
    a to je chyba prohlizece a nebo prasokodu tvurcu KK?
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    HADIAK: v IE to (galerie na facebooku) funguje bez problemu, v opere bohuzel s problemy...
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    v opeře firebug jde
    - buď js plugin z http://getfirebug.com/lite.html
    - nebo opera dragon fly je docela dobra hracicka :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    HASH: tak "galeria" v KK je kapitola sama o sebe; zmrsene fotky, navigacia na <>, obcas sa pre istotu nezobrazi nic... a nemam pocit, ze by to bola vylozene "featura" opery.
    HASH
    HASH --- ---
    HADIAK: nefunguje
    ve vsech ostatnich browserech kdyz klikam v galerkach na fotky, tak to hazi dalsi
    v opere kdyz klikam o *trosku* rychleji, tak to obcas doubleclick vyhodnoti jako "vrat se zpatky na fotku od ktere jsi zacal prohlizet" coz me neuveritelne....NEUVERITELNE MRDA
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: aha. "skratky" :) KK sa tu omielala tiez, tak som myslel, ze zas sa to vratilo. a btw FF nie, ale FX;

    How do I capitalize Firefox? How do I abbreviate it?
    Only the first letter is capitalized (so it's Firefox, not FireFox.) The preferred abbreviation is "Fx" or "fx".
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    FB = FireBug

    Nastesti ke ksichtoknizce me jeste nikdo nepremluvil :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: ksichtoknizka funguje v opere NORMALNE.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PINCHE_GRINGO:
    dik. dle me FB je jediny vec ktera me nuti FF poustet :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam