• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    AGR
    AGR --- ---
    Vypadá, že funguje! Díky.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    PINCHE_GRINGO: vo v9 funguje, v 10 mi robi problemy :/ - takze som prestal pouzivat (problem = nejde kliknut na odkazy na stranke, obcas pomoze f5).
    AGR
    AGR --- ---
    Dá se v opeře nastavit aby se flashový prvky aktivovali na kliknutí? Vím, že to dělá Opera Turbo, ale ta i vykresluje méně kvalitní obrázky a to já nechci. Předem díky za radu.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NECROMAN: Heh, jak se vyvojari v Microsoftu kasali, ze v IE9 bude Javascripty rychly podobne, jako v nynejsim FF 3.6... ale pokud mezitim Chrome, Opera i FF zrychli na uroven nynejsiho Chrome, tak bude IE zase 8x pomalejsi :)
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    NYX: Ja myslim, ze to delaji taky, u kazdeho zverejneneho buildu byva vetsinou seznam opravenych veci.. :)
    NYX
    NYX --- ---
    kdyby radsi opravovali bugy :)
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    IRON_STORM: Me to pada dost i se standardem, mozna proto, ze mam prehazeny toolbary. Ale jinak je to super, HOOODNE rychly, vylepseni address baru se mi docela libi a ta vychytavka s dialogama, ktery neblokujou operu, je uzasna
    IRON_STORM
    IRON_STORM --- ---
    hej tak je to fakt narez... akorat doporucuju zmenit skin opery na standart, mel jsem slimovou verzi a padalo to.. ted je to ok je to fakt nejvic tyjo.. ta rychlost!
    IRON_STORM
    IRON_STORM --- ---
    omg jdu to instalovat.. uz se tesim hrozne.. tyjo masakr vega, carakan, novy presto :D uaaaa
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    PINCHE_GRINGO: hustee:
    http://www.ghacks.net/2009/12/22/opera-10-50-pre-alpha-beats-firefox-closes-gap-to-google-chrome-speedwise/
    SunSpider benchmark, mene je lepe:
    Firefox 3.6 Beta 5

    Google Chrome 4.0.249.25

    Opera 10.10

    Opera 10.50 pre-alpha
    MARDUK
    MARDUK --- ---
    A Tomasov script do Facebooku je luxus:)
    MARDUK
    MARDUK --- ---
    home sweet home:)

    Chybaju mi niektore add-ony, na ktore som bol zvyknuty z Firefoxu...ale som rad ze som sa vratil:)
    IRON_STORM
    IRON_STORM --- ---
    PINCHE_GRINGO: ja uz se nemuzu dockat :))
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MUI: funguje.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    MARDUK: vim co myslíš - stávalo se mi to u gmailu i u centra, že během přihlašování to zůstalo viset a mail se nenačetl - nicméně už nějakou dobu sem se s tím nesetkal takže bych řekl, že už to opravili
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    MARDUK: Nemam zadny problem s gmailem jako takovym ani s google apps mailem, prihlasuju se nekolikrat denne... Zkus to trosku vic sledovat a popsat, smazat cache, cookies atd.
    MARDUK
    MARDUK --- ---
    ZVATLAL: No, ked sa prihlasim cez hlavnu stranku gmailu, tak sa nic nestane, ale do google accountu sa prihlasim - cize cez tu hornu listu sa nasledne do gmailu uz dostanem.
    Mam pocit ze to je nejaky znamejsi problem, doteraz sa ma ale netykal, tak neviem podrobnejsie info. Kolegovia co pouzivaju Operu ale nieco take pred dlhsim casom riesili.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam