• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    QUICK: to robia len preto, aby nasli vyuzitie pre nove graficke karty. a graficke karty sa potom lepsie predavaju, ked maju takuto super podporu v aplikaciach :)
    QUICK
    QUICK --- ---
    Ja jsem tyhle pruhledny silenosti nikdy nepochopil, k cemu je to dobre? :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    jsem se na tohle těšil od doby, kdy jsem přešel na win7, akorát jsem nedoufal, že by to zvládli "tak rychle".

    Očekával jsem tak 2 až 3 roky, ale očividně chtějí vyfouknout prvenství firefoxu, a přečůrat i chrome :)
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    GECKON: ted jenom jak se ten skin nainstaluje na blbej mac... :/
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    KOKES: XP jsou holt 10 let starý, tam už všechno bude vypadat divně :D
    GECKON: To vypadá fakt pěkně :)
    KOKES
    KOKES --- ---
    GECKON: hmm, jehovisty+ :-/
    s xp to vypadá fakt divně
    GECKON
    GECKON --- ---
    We like you so much better when you're naked, neboli plně průhledný skin :))
    http://my.opera.com/chooseopera/blog/2010/01/25/i-like-you-so-much-better-when-your-naked

    Už se fakt těším, až bude mít za sebou i betu a bude Opera 10.5 full :)
    IRON_STORM
    IRON_STORM --- ---
    ADAM: jj a ldap by se taky hodilo
    ADAM
    ADAM --- ---
    pošta v opeře fantastická, ale hodně dlouho už na to nešáhli - chtělo by to trošičku poupravit.

    jednak mi chybí el. podpisy a dál mě taky štvou některé položky, které tam jsou natvrdo a nepoužívám je. snad se tomu někdy budou trochu věnovat.
    E42
    E42 --- ---
    IRON_STORM: Myslíš tvůj.. Pak chápu :)
    IRON_STORM
    IRON_STORM --- ---
    E42: to ano, ale speedial obsahuje daleko vic polozek :)
    E42
    E42 --- ---
    IRON_STORM: Ctrl+1 - Ctrl+9 rovnou otevírají příslušné záložky ze Speeddialu.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    PINCHE_GRINGO: asi myslel ze chce prejst na stranku v tom istom tabe, nie novom
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    IRON_STORM: me na speed dial staci otevrit novy tab, zadny zavirat nemusim. Tak je to snad i v defaultu
    IRON_STORM
    IRON_STORM --- ---
    jo resil jsem, ze me stvalo, ze jedina moznost jak se dostat na speeddial je zavrit tab a otevrit novej, tak jsem hledal v nastaveni klavesovejch zkratek, a zmenil jsem si zkratku ctrl + space (ktera ted otevira home page - vubec nepouzivam) na Show speed dial (nikde nepouzita, divim se) tak treba se to nekomu bude hodit :) docela zrychleni prace :)
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    KERB: 10.5 to ma (10.5 je zatim ve vyvojove fazi), predchozi verze to mit nebudou.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    IRON_STORM:
    ja to mam v prvni urovni hned v menu na konci :)

    ale taky me to sere bo menu permanentne schovavam...
    IRON_STORM
    IRON_STORM --- ---
    tak v tom novym buildiku uz je to v pohode :) uz to nepada
    IRON_STORM
    IRON_STORM --- ---
    TOMAS3333: 1. klavesova zkratka je rychlejsi 2. debug menu stejne nefunguje pokud pouzivas opera button
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam