• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Arkin: prestal fungovat i rapid stahovac :(
    http://arkin.tadeas.net/temp/nyx/rapid.js
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    mate nejaky overeny slim skin, ktery je uz optimalizovan pro Operu 10.50?
    JOHNY_V
    JOHNY_V --- ---
    KOC256: nechces sem loupnout nějakou anketu kdo instaloval, neinstaloval, downgradeoval/kdo jak je kdo spokojen ? aspon by tu mělo prostor něco s vypovídací schopností.
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    IRON_STORM: mam prave vsechno na minimum a sel bych snad jeste niz s tou velikosti.
    MEDWYN: diky! to jsem chtel vedet :)
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    KEPASO: Pripadne se da pomoci editace skin.ini uvnitr zipu se skinem zmensit a upravit temer cokoliv.
    IRON_STORM
    IRON_STORM --- ---
    KEPASO: u vyberu skinu je cosi jako icon size.. to zkus, ale nevim na co vsechno se to vztahuje
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    ahoj, neda se prosim nejak zasahnout do kodu opery, abych mel mensi listy? vsechno je tak prasacky veliky. hlavne osobni lista, ktera je teda extrem, ale ani lista panelu neni nejaka slava.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ani jsem to necekal ale dragonfly je celkem pekne vymaknuty v nove verzi... alespon pri naklikavani se to chova pekne...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    Version 10.10 Build 1893
    mi stale pise:
    You are using the latest version of Opera.
    :)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    ADAM: ha, stacilo sem napisat a hned som to nasiel, predtym som to hodinu hladal a nic :\
    nastavenie -> listy -> dalsie nastavenie listov
    ADAM
    ADAM --- ---
    je to tam, ale taky to vždy dlouho hledám. ted se mi to najit nepodarilo
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    Nevie niekto, kde sa nastavuje, aby na taboch neboli x-ka? viem, ze som to niekde nastavoval raz, ale uz to dohladat nedokazem.

    dnes mi parkrat spadla, pri otvarani pdfka. mozno nejake divne pdfko bolo, ale 10.10 nepadala
    KOC256
    KOC256 --- ---
    QUICK:
    at zkusi cistou instalaci ... me se to stavalo kdyxsi na vine byl nejak pomrseny conf soubor...
    QUICK
    QUICK --- ---
    E42: co jsem se bavil vcera na prednasce s kamosem, tak mu nova opera casto mrzne ...
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    E42: nechceli sa mi nacitavat stranky, hlasilo to ze caka na potvrdenie DNS a nieco s cookies, ale zda sa, ze to vyriesilo nastavenie "prijimat vsetky cookies" (defaultne tam bolo "prijimat cookies len z navstiveneho miesta")
    E42
    E42 --- ---
    KOC256: Fér, dík, už mě to nekonečný kňourání nad rozbitejma skinama málem nahlodalo.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    E42:
    taky nejsem picovinoidni uzivatel ale zrovna kustomizaci list (optimalizace prace) povazuji za dulezitou. ale jinak jak pises zatim zadna vaznejsi CHYBA...
    E42
    E42 --- ---
    Jenom pro ujasnění: zdá se mi to, že se tady řešej jenom krávoviny a žádný vážnější problémy se zatím neobjevily, nebo má 10.5 i nějaký větší bugy, kvůli kterejm by ji bylo radno neinstalovat? (Skiny neinstaluju, lišty necustomizuju, malichernosti neřeším.)
    Dík
    IRON_STORM
    IRON_STORM --- ---
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    KYTT: Já to dělám normalné přes ctrl+c ctrl+v... a sem v pohodě... přes to sdílení mi to taky nenačítá.... :(
    /edit nebo jak teď sleduju tak někdy to načte a někdy ne...

    Jinak co mě štve tak že mi na opeře nejede "friends for sale..." ale co aspon mi to nežere čas :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam