• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    Problémy s přihlašovaním mám pravidelně na Facebooku a pomůže mi vždycky smazat všechny cookies co se Facebooku týkají (nejen přes Site preferences) a nastavit cookies na "přijímat všechny".
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    MUI: s touto hlaskou mi pomohlo nastavenie cookies na "prijimat vsetky", defaultne je "prijimat len z navstiveneho miesta". obcas sa to este objavi, ale len sporadicky a vtedy pomoze restart browseru
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    Mam po prechodu na 10.50 velky problem s autentikaci na strankach a patrne to souvisi s cookies, ale nechapu co mam kde nastavene spatne:
    v Settings > Preferences > Advanced > Cookies mam cookies zapnute, akorat se mne to ma ptat nez nejakou akceptuje.

    Nicmene kdyz jdu treba na gmail, tak dostanu hlasku, ze mam p[atrne vypnute cookies a ze mne tedy nemohl prihlasit...
    Stejne tak mam problemy s autentikacnimi cookies i na jinych strankach, i kdyz ne na vsech...

    Nemate nekdo nejakou radu co s tim, nez budu downgradovat nazpet na 10.10 ?
    KOKES
    KOKES --- ---
    TROFOZOIT: j, může být. Nebo je to optimalizovaný na modernější stroje.
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    KOKES: To je asi nějaký problém u tebe, normálně je 10.50 rychlejší než 10.10.
    KOKES
    KOKES --- ---
    KOKES: aha, tak na kompu v práci(abit P4 2.40 1024) je 10.50 zoufale pomalá. Po downgradu na 10.01 už to zase lítá. Aneb poslední není vždy nejlepší:-)
    KOKES
    KOKES --- ---
    opera mi 10.50 např. na nyxu načítá stránku, během načítání kliknu na sledované a nic se nestane, načítá dál(hodiny). Musím načítání přerušit, pak klik na sledované funguje. To mi 9.x nedělala.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    netusite nekdo kdy bude k dipozici balicek opery 10.50 pro linux?
    EGGH
    EGGH --- ---
    PINCHE_GRINGO: Jsi génius, máš u mně panáka:)) jojo, bylo to verzí opery, nevím, jak se pozná jakou mám ale když jsem stáhl nejnovější, tak už to jde normálně.. i když ta moje předchozí byla hezčí:)
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    EGGH: jakou verzi opery pouzivas?
    EGGH
    EGGH --- ---
    Ahoj, řeším problém s operou. Nejde mi v ní v gmailu odsadit text - nejde udělat mezeru mezi odstavci, mezeru od-entruju ale text se odešle bez mezer mezi textem, smrsklý k sobě. Tušíte někdo, jak to opravit aby to odsazovalo normálně?
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    3311 se mi jeví svižně, ale facebook mi ji spolehlivě shazuje.
    JOHNY_V
    JOHNY_V --- ---
    NECROMAN: jo tahle verze je clkm v klidu
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    Je to svižnější... Ale padá mi to občas...
    PIPIK
    PIPIK --- ---
    KOC256: ja dneska nainstaloval a prijde mi to sviznejsi, nez predesla verze 10.10 kterou jsem mel.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MAL
    MAL --- ---
    Díky za ten typ na youtube už mi to taky pár dnu nešlo. Nainstaloval jsem tu 10.51 rc a zatím nespadla, ale určitě to teď jak naschvál přijde.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    A pozorujete nekdo ty zmeny rychlosti?
    Jako moje PC neni zadne strela ale ani zadna sracka a proste nejak to nepozoruji...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    podle prvnich testu je Opera 10.51 RC o 40% rychlejsi, nez 10.50 final (a take rychlejsi nez Chrome 5 beta), ti teda jedou :-O
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam