• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    NECROMAN: Takhle jsem si to nastavila, problém je, že mi ten toolbar neustále vylízá třeba po změne nastavení, po změně nějaké jiné části toolbaru. Je to otrava ho furt schovávat. Protože ta defaultní možnost Off funguje jen pro pozici nahoře, když to změním a dám Bottom a Show only when needed, tak by to logicky nemělo nikdy vylízat kromě toho když dám lomítko, ale prakticky se tak neděje.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    NECROMAN: nebude to opera:config a "Show Bookmarks In Addressfield Autocompletion"?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ARKIN: tam nic neni. me spise prijde, ze to vysledky radi v opacnem poradi relevantnosti. U Opery 10.10 jsem treba stranky projektove komise nasel po zadani "proj" jako prvni link, tedka je to posledni 7. link, co se zobrazi :-/
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    KOC256: hm
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOMAS3333:
    to jsem nasel ale chci treba vybrat dva taby z deseti...
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    KOC256: heh, tak pozeram ze sa to da aj takto: pravym na tab -> usporadat -> vyber z moznosti (kaskada, dlazdice vertikalne, dlazdice horizontalne)

    ani ma to nenapadlo kontrolovat :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOMAS3333:
    obezlicka ale alespon neco :)

    cekal bych neco jako Ctrl+click na tab a pak pravym "zarovnat jako dlazdice". tak to fakcilo ve woknech :)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    TOMAS3333: zmensenie tabu, ofc
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    KOC256: numericka 5 funguje ako zmensenie okna (teda ak mas zapnute jednoklavesove skratky)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Nevite, zda lze vratit do podoby Opery 10.10 to menu, jak to napovida odkazy pri zadavani adresy? To v 10.51 mi prijde strasne neprehledne.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    nevíte zda mohu vybrané listy uspořádat do dlaždic. Obdobně jako ve WIN7 si hodín něco napravo a něco na levo a mohu pěkně mezi okny pracovat.

    Nechci otevírat dvě okna opery...
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    Nechápu, ale 10.51 se mi teď natáhla v práci a chodí to jak šnek. Při tom jsem si i vzpomněl, jak sem čekal na NET při ISDNku128.
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    NECROMAN: kdyby tam byla moznost nikdy, tak by se dlouho cekalo na uzaverku... :) Nicmene myslim, ze Apple bude zdrzovat jak jen to pujde
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    GECKON: chybi tam ale moznost "nikdy" :)

    Jinak kdo resil problem s tim searchboxem v Opere 10.50, tak staci si zobrazit menu pro upravu toolbaru, nechat si zobrazit i skryte, kliknout na ten s hledanim a prepnout ho na zobrazovani "dole" a je to, chovani skoro jako z Opery 10.10 a nizsi :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    hehe.. :) Možná proto k tomu na facebooku Opera udělala soutěž o iPhone, kdo uhodne přesné datum, kdy to v Applu schválí :P
    E42
    E42 --- ---
    No oni to právě dělaj hodně chytře, že okolo toho dělaj hype ještě před publikací na App Store, čímž na Apple vyvíjej solidní tlak. Si představte ten vztek uživatelů, kdyby to Apple teď zaříz...
    Zase teda ne že by to bylo poprvý.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    VTRDO: ale jeste to neni ke stazeni, tak jsem zvedav, preci jen konkurence Safari? Kdyz tak pozadaji EU a ballot to jisti ;)
    VTRDO
    VTRDO --- ---
    Opera Mini byla právě odeslána do Appstore!

    http://www.youtube.com/watch?v=OpTCS3g-cBY&feature=player_embedded

    jako ze jo! norkove zase rulujou

    HADIAK
    HADIAK --- ---
    uf uf... ta opera ma same prekvapenia :/

    doma si nie je schopna zapamatat, ze som jej status bar VYPOL a po kazdom spusteni mi ho zapne, v praci (xp) je zas okno na prepinanie tabov mensie ako polozky v nom (takze trcia)...

    obcas mam pocit, ze ti co to robili ten kod ani raz nespustili a nepozreli sa, co naozaj robi.

    :(
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    jezis maria, ona oznacuje obrazky?!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam