• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    MARDUK: 10.52.3363 - cele zahlavi naprosto v poradku a funkcni
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    MARDUK: V moji 10.51.3315 se zobrazuje v poradku
    MARDUK
    MARDUK --- ---
    last.fm


    Mohli by ste plz ceknut ako sa vam zobrazuje zahlavie? Je problem v opere alebo v mojej workstation? dik
    JACQUES157
    JACQUES157 --- ---
    ARKIN: uz me to taky zaclo stvat, ale at delam co delam, nemuzu najit menu.ini (v. 10.51) ani standart_menu.ini, ani v program files, ani v appdata.. uz selhal i gugl.
    nevite nekdo pls?
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    ARKIN: miluji te dekuji!!
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    mam takovy dotaz prosim. driv mi v opere fungovalo to ze po zavreni posledniho tabu zustal otevreny speed dial. mam na notesu jeste 10.10 a tak to tak porad dela. na desktopu sem presel na 10.50 a ted ma nici ze po zavreni posledniho tabu cumim na prazdne okno... poradil by nekdo na co se podivat? zkusil sem google ale asi se ho spatne ptam :(
    LOSER_
    LOSER_ --- ---
    ARKIN: Díky moc, už to jede. Smekám !
    LOSER_
    LOSER_ --- ---
    ARKIN: Díky, dvojku už jsem vyřešil ale u ot. 1)... ten inspect element je tam vícekrát a nevím přesně kam ten středník máznout, nemáš nějákej screen pls ?
    LOSER_
    LOSER_ --- ---
    Jsem línej googlit a tak se zeptám tady přítomných.
    1) V Kontextové nabídce jsem po kliknutí pravým tlačítkem (na obrázek) zvyklý na volbu Vlastnosti obrázku na posledním řádku dole nyní ji však nahradilo mnou nepoužívané "Zkontrolovat prvek", lze to něják dizejblovat ? Mám na mysli to "Zkontolovat prvek z posledního řádku nabídky"... díky

    2) Při hledání na stránce jsem byl zvyklý na označení všech výsledku najednou. Lze to něják navrátit tak jak to bylo (před 10.50-51) ? Taky to zešednutí bych rád odstranil...
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    SecurityXploded by Nagareshwar Talekar
    http://securityxploded.com/operapassworddecryptor.php
    JACQUES157
    JACQUES157 --- ---
    JACQUES157: kdyby nahodou nekdo z toho popisu poznal chovani svy opery, zpusoboval to tenhle web (otevrenej v jednom z listu) http://www.meziplyn.net/
    ale proc, to nevim..
    JACQUES157
    JACQUES157 --- ---
    duvod proc porad podeziram flash je ten, ze se opera zacla chovat divne az po tom flash upgradu pres youtube..
    JACQUES157
    JACQUES157 --- ---
    DOOSH: stejne mi to dela neplechy :/ check for upgrade akorat napsal ze pouzivam aktualni verzi opery a nestalo se nic, youtube uz sice nekrici Go upgrade, ale porad mi mizi kurzor - deje se to jenom v opere, napr ted, pri otevrenym nyxu, hejbu mysi a na nekterejch mistech proste kurzor mizi, tipoval jsem ze na mistech ve kterejch mam v dalsich otevrenejch tabech nejakej flash, ale kdyz si zas otevru jutub, tak je vsechno v poradku. peklo :/ zkusim jeste nejak komplet preinstalovat flash a jinak se modlit ze 10.52 to vyresi
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    E42
    E42 --- ---
    DOOSH: Sweet! A restart browseru s povoleným check for updates by zřejmě udělal totéž.
    RONDALUS
    RONDALUS --- ---
    RONDALUS: tak to zpusobovala funkce experimentalni fuknce v Gmaps "Přiblížit přetažením"...
    (kdyby nekdo resil)
    RONDALUS
    RONDALUS --- ---
    RONDALUS: hmm... tak kdyz se odhlasim ze svyho google uctu tak to funguje... chjo
    RONDALUS
    RONDALUS --- ---
    DOOSH: yessss
    DOOSH
    DOOSH --- ---
    To fix the YouTube issue, click Help->Check for Updates. Opera will load a new browser.js file with the fix. Update is invisible, immediate.
    Opera Software about 28m ago
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    RONDALUS: ja mam na vsech 10.52, jak na win tak na osx, takze starsi nemuzu vyzkouset. Ale nepamatuju si, ze by mi nekdy nefungovaly google maps
    RONDALUS
    RONDALUS --- ---
    PINCHE_GRINGO: divny.. ani na notasu ani na domacim desktopu to nejde a zasekne se cela opera.. 10.51
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam