• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    KOC256: Tak jsem ted reinstaloval Operu, a po nastartovani vidim to same co predtim - polovina obrazovky zabrana nevypnutelnym Inspect Element errorem :-(
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    KOC256: Po pravde jsem Inspect Element nikdy nepouzival a vcera jsem na o klikl omylem, tedy nevim jak se to vypina klasicky, nicmene nikde v tom framu ktery to otevrelo, ani v jeho tesne blizkosti, nevidim zadny ovladaci prvek, ktery by to zavreni umoznoval...

    Kazdopadne diky, reinstalovat zkusim (o data ve svem profilu prijit nechci, tak to zkusim bez toho)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ANARCHY:
    no predpokladam ze klasicky pokus o vypnuti nejde... tak asi leda reinstall... pripadne smazani profilu (ted nevim ale mel by se vytvorit novy cisty).

    To je proste chyba nekde ve vzduchoprazdnu a obcas se to stava se vsim...
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    Tak mne vcera Opera (10.53) celkem solidne nasrala, a nasrani trva:
    klikl jsem nekde omylem pres right-click na Inspect Element, v dolni pulce obrazovky se mi otevrelo okno ve kterem vyskocila nejaka chyba XML parseru, a od te doby nejsem schopen (i pres restart celeho pocitace pres noc) se te spodni pulky obrazovky (kde se ted uz nezobrazuje vubec nic pote, co jsem dnes zkusil Inspect Element na nejakou jinou stranku) zbavit - zadny ovladaci prvek tam nikde neni.
    Poradite mi nekdo neco jineho, nez proklit Operu a vratit se k FF?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MVEK:
    no ze pokud zacnu psat tak od vrchu mi radi nabidnute weby takto:
    - hledani
    - zalozky
    - historie


    me prijde ze vetsinou chci jit na to co jsem prave opustil takze logicky bych to videl na:
    - historie
    - zalozky
    - hledani

    tak pomoci sipek dolu musim jit v podstate az do posledni sekce abych nasel to co opravdu chci... nevim jak nekdo jiny ale ja toto proste tak citim...
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    PIPIK: skryva "passive" statusy - tzn. tie o tom, ze sa niekto pridal do skupiny (necha zobrazene ak niekto komentoval) apod., skryva pravy stlpec s reklamami a v lavom cast kde su tie filtre a aplikacie + pridava pocitadlo o tom, kolko znakov este mozes vlozit do statusu (maju tam divny limit - komentare maju neobmedzene, preto to trochu nechapem). pridava sa tam aj tlacitko, takze si to mozes v pripade potreby vypnut
    PIPIK
    PIPIK --- ---
    TOMAS3333: a k cemu to je?
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    konecne som opravil fb script, takze mozno niekto pouzije http://total-realism.ic.cz/fb.js
    MVEK
    MVEK --- ---
    KOC256: A co je za chybu/feature s vyhledáváním v adresním řádku? Já teda ho tady nepoužívám, spíš naopak na něj nadávám, když začne hledat, místo aby mi doplnil adresu (někdy jo, někdy se mi už stalo, že jsem chtěl na stránku www.sezn)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    OCTOPUSS: ano, su zmenene fonty, tak isto aj v inputoch na strankach, etc... zmenit to ide cez advanced preferencies - fonts.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Dotaz:
    Zdá se mi to, nebo verze 10.5x používá jiný defaultní fonty v mailu? Přijde mi, že když něco píšu, písmo je jiný a o dost menší. Jde to někde změnit?
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    MEDWYN: do notepadu mi to nedela... kazdopadne jsem pouzil spatny nastroj takze se omlouvam za zavadejici informaci
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    HADIAK: Kvůli tomuhle snad přejdu na alphu :D :D
    Už milionkrát se mi otevřelo to nový stupidní okno bez křížku, a já měl chuť sežrat klávesnici :))
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    CARTMAN: IE to rozhodne dela ;) ... nastesti to nepouzivam tak casto, tak si ho holt kvuli tomu vzdy pustim.
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    SKAFF: jasny chapu... sry tak to nevim :(
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    SKAFF: pastuju do notepadu a premyslim ktery vsechny? IE to nedela, FX v zakladu co tu mam to taky nedela... chrome to taky nedela.... o co presne jde? o kopirovani tabulek do excelu apod?
    KOKES
    KOKES --- ---
    SKAFF: Zobrazit zdrojový kód a ten copypaste? asi nechápu, co máš na mysli...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NECROMAN: O 20% rychlejsi, nez Chrome 6 beta, tak to uz vazne nechapu :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    SD jsem si upravil jeste drive nez to slo rpes klikatko (nekdo tu hodil hint). KK nepouzivam takze to me netrapilo.

    ta kontrola prvku byla spise nez otravna o zvyku ale budis ale pak me zajima jestli to vyhledavani berou jako vlastnost a nebo to trapi vice lidi...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam