• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    HADIAK: to nechci prave, chci zobrazeni speed dial po zavreni posledniho okna, ale tak, aby to fungovalo v kazde instanci zvlast.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    NECROMAN: preferenkie > tabs > additional tabs option > allow window with no tabs
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Da se nejak nastavit, kdyz mam 2 instance Opery a v jeden zavru posledni okno, aby se mi nezavrela a zustala viset jen se speed dialem? Docela mi to vadi, kdyz mam jednu Operu treba na internet TV a zavru posledni okno v druhe Opere, tak se mi zavre okno a hodi me to na tu prvni instanci.
    ADAM
    ADAM --- ---
    blokovane popup okno voe :_)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Od neděle se mi občas na koši objeví červený puntík. WTH?

    IRON_STORM
    IRON_STORM --- ---
    novej build (10.60 beta) ma +30 score v html5testu, gj opera :)
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    html pokud se nepletu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    OCTOPUSS:
    typ formatu mailu mas plain/text nebo nejaky rtf nebo html ?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    OCTOPUSS: Tak inak: MNE to funguje.. :)
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Nepřevádí. Poslal jsem tátovi mail a místo odkazu jen text... Vím, že dřív to šlo bez problémů, tak usuzuju na nějakou změnu v 10.5x.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    OCTOPUSS: prevadi.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Mohl by mi někdo poradit, proč Opera nepřevádí http://... v mailu na odkazy?
    KOKES
    KOKES --- ---
    jak moc věříte testům http://www.pcflank.com ? je to seriozní adresa?
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    PINCHE_GRINGO: Tak na Windows 7 bum bac, po dosazeni 100%
    QUICK
    QUICK --- ---
    KOKES: jednu dobu jsem si dost hral s prevedenim skinu (at uz windows/gtk/qt) do cerne barvy. Je to neskutecny oser a nestoji to za namahu (stejnak to poradne nefunguje). Podle me je nejlepsi pouzivat ve vsech programech svetle skiny. A pokud chci cerny skin (napriklad pri praci v noci), tak pomoci ovladacu graficke karty invertuji vsechny barvy.
    KOKES
    KOKES --- ---
    HADIAK: super, díky.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOKES: osel.cz nema zadefinovanu farbu podkladu (=CHYBA). takze preferenkie > web pages > background color a tam si daj daku sivu napr.
    KOKES
    KOKES --- ---
    neodolal jsem a stáhl si skin concave dark a některý weby mají černé písmo na černém pozadí(například www.osel.cz) vypadá to takhle http://i.nyx.cz/files/00/00/04/27/427780_df8798f2a7cc5ab1a56b.jpg (140kB)
    Myslíte, že je chyba ve skinu, nebo webu?
    uf, to je zase dotaz. Jen jestli někdo nemáte s černými skiny zkušenosti:-)
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    NECROMAN: Nevim jestli to pomuze, ale zkusebni verze 10.6, OSX a v pohode. Na win to zkusim kdyztak zitra.
    MVEK
    MVEK --- ---
    ZVATLAL: Tak to je ale zajímavá náhoda, protože od jisté doby (asi tak dva až tři týdny) mi naopak v Thunderbirdu (klient) končí maily poslané do Google Groups diskuse (na groups adresu, takže i tam zobrazitelné) jako spam a i když v Thunderbirdu klikám, tak stále některé vyhodnocuje jako spam. Přitom je to pořád od stejných uživatelů, všichni mají gmail adresu a dříve problém nebyl.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam