• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    LOSER_
    LOSER_ --- ---
    Narazil jsem na foru opery na tenhle screen ....
    1) Jak lze tu listu listu takhle otocit ?
    2) Jak je možné přidat jen volbu MENU a ZÁLOŽKY ?

    KOKES
    KOKES --- ---
    NECROMAN: už mám noční běsy z toho, že nám to zas budou cpát, už takhle zápasím v práci s IE8 a jejich "úžasnými" featurkami, přes který se musím nejdřív prokousat, abych mohl internetit..
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    NECROMAN: ze to tu konkurenciu vlastne aj bavi, konkurovat tak dokonalemu produktu...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Novy treti IE9 preview dava 84 bodu v Acid3 testu, jen 166 chyb v testu Sputnik, prekonava rychlosti betu Firefoxu 3.7, podporuje Canvas v testu Peacekeeper (ac vykon stale trochu kulha) proste wow!
    http://samples.msdn.microsoft.com/ietestcenter/
    SAVANNAH
    SAVANNAH --- ---
    Tyjo, akorát jsem si po formátu nahodil úplně čistou operu (10.54) a koukám, že mi linky (klik v icq atd, prostě z externí aplikace) otevírá jako private tabs. Před reinstallem jsem měl pokud vim taky up-to-date a nedělala mi to, vygooglit se mi to moc nezadařilo :-/ Netuší někdo co s tim?
    MARDUK
    MARDUK --- ---
    HADIAK: nebyt fcbk tak som nezamestnany, je to ciastocna ulava pri pracovnom procese:)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MARDUK: na ksichtoknizku sere pes :)
    ADAM
    ADAM --- ---
    smrt facebooku :-)
    MARDUK
    MARDUK --- ---
    HADIAK: the cake is a lie! ja chcem funkcny facebook, nie cake:)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    LOSER_: imho nejvetsi pruser Opery je prave ta spatna podpora mnoha webu, at uz maji GUI a JavaScript jakykoliv. Staci se podivat na Chrome, za par let no problem.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LOSER_:
    nemam problem nastudovany a KK nepouzivam ale neni to vytka spise vuci programatorum KK? Myslim ze standardy v Op funguji dobre (viz tebou zminovany test ACID 3).
    LOSER_
    LOSER_ --- ---
    MARDUK: Je to úsměvný, hlavně že máme 100% v acid 3...
    MARDUK
    MARDUK --- ---
    LOSER_: achjaj
    LOSER_
    LOSER_ --- ---
    Tak 10.54 už snad konečně opravuje odskakování chatu na facebooku. Bohužel pořád neumí ve statusu po napsání "@" zobrazit seznám přátel pro výběr....
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    TOMAS3333: Mini je pro Javu, Mobile je plnohodnotna aplikace treba pro Symbian
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    aky je rozdiel medzi Opera Mini a Opera Mobile?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ale aspon, ze "Please note that Bing is not the default search engine in Opera. Google is still the default. Bing is just another option you can use.".
    KOKES
    KOKES --- ---
    HADIAK: dobrej je ten první comment: "soo, how much money are they giving you?" :-)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    AU :/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam