• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LOSER_:
    jo po instalaci 10.60 mam taky ty nahledy wide a ani refresh nahledu nespravi kvalitu obrazku ktedy v toim pseed dialu je :(
    LOSER_
    LOSER_ --- ---
    MVEK:
    WRONSKI:
    Měl jsem jich nastavených 35, změnil jsem na 40 a vypadá to lépe, prostě se to po aktualizaci něják roztáhlo... Samozřejmě jak změnit sloupe a řádky, notak...
    SAVANNAH
    SAVANNAH --- ---
    KOC256: No mně se to děje celkem různě (bohužel nemám žádné stats, ale na rootu jsem teď nějakou dobu nebyl a přesto vím, že dneska se mi to minimálně párkrát stalo).
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KYTT:
    mi to uplne nedoslo
    ale kdyz se to tu objevilo podruhe (SAVANNAH) tak jsem popremyslel a toto mi s 95% uspesnosti dela napriklad web root.cz (ted vyzkouseno a zase to udelal). Bud tam maji nejaky bordel v DNS a nebo posilaji nejake divne data...
    SAVANNAH
    SAVANNAH --- ---
    KYTT: na win se mi to děje taky :-/ Prostě sem tam jako by se nenavázalo spojení, když to dám znova, tak np. Netuším, čím to je...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ARKIN:
    taky od 10.50 pouzivam systemovy a zadny jiny mi nechybi... drive jsem pouzival Tango CL. ten odkaz v zahlavi spise pro poradek...
    KYTT
    KYTT --- ---
    hmm...tak vlastními silami sem problém nevyřešil...

    mám čistě nainstalovanou Operu 10.60 na Ubuntu 10.04. Dost často se mi stává, že kliknu například ve Speed Dialu nebo kdekoliv na webu na odkaz a Opera zahlásí "Problém s připojením" jako bych vůbec nebyl připojenej k netu. Když dám F5 tak se to načte normálně...Někdy musim to F5 zmáčknout několikrát. Problém s připojením by to být neměl, ve FF to funguje normálně...Někdo nějakej tip čím by to mohlo bejt?
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    ARKIN: funguje :)
    KYTT
    KYTT --- ---
    čau, jak funguje ten arkinův rapid downloader? něco takovýho by se mi moc hodilo :) jak přidat js do opery vím, ale nevim jak tenhle přesně funguje :) koukal sem, že sou na to i nějaké widgety, ale oba jsou těžce nefunkční..
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Mám nastavenou zkratku d + ctrl + alt pro Open Developer Tools Window | Close Developer Tools Window.
    Otevření funguje spolehlivě, zavření okna mi na jednom počítači funguje a na jednom ne. (Funguje v XP a nefunguje ve Vista, čímž nechci říct, že to je příčinou.)

    Nenapadá někoho co s tím?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ARKIN:
    jo a naposledy kdyz jsme to zkousel tak ten panel od MUXXe nefungoval :( byl tam asi obdobnej problem jako u tveho rapid downloaderu ale ja to nezkoumal...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ARKIN:
    super a díky...

    nejaky odkaz na best skins?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    WRONSKI:
    to mas pravdu to uz tam rovnou mohli dat neco jako vlastni XxY :)
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Ano, pokud ti stačí těch 6 nabízených možností.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    WRONSKI:
    od 10,50 (tusim) to uz je na normalnim oknovem nastaveni
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    (stačilo by číst záhlaví klubu)
    MVEK
    MVEK --- ---
    LOSER_: Nemýlím-li se, lze měnit od určité verze již počet sloupců a řádků v speed dialu.
    LOSER_
    LOSER_ --- ---
    Koukám na seznam, že mi to něják roztahuje rámečky home page (např. email, zprávy, atd...) nemáte to podobně ? Prostě nerespektuje rozlišení ale tahá si náhledy zpráv a mailů až mimo šíři okna.
    LOSER_
    LOSER_ --- ---
    CARTMAN: jj psali že 10.60 vychází pro všechny platformy :)
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    vysel po pul roce stable release 10.60 pro linux jupi :D
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LOSER_:
    nee. mám 5x5
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam